Під Луцьком через сморід селяни перекрили дорогу на Львів

10
0
Під Луцьком через сморід селяни перекрили дорогу на Львів
Обурені мешканці придорожніх сіл перекрили дорогу на Львів через сморід, що посилився з настанням весни.

Таку акцію 4 травня влаштували місцеві мешканці біля повороту з траси на села Баїв і Городище, перед селом Гірка Полонка, - повідомляє ВолиньPost

Вони вимагають вирішити проблему зі смородом, який оповиває їх домівки з настанням весни. Кажуть, що він виникає через погану роботу очисних споруд цукрового заводу та низки інших об'єктів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
от скажіть ,якщо я їду цією дорого, а ви її перекрили - я тут до чого? ублюдки
Відповісти
Ти сам ублюдок. Тобі пофік , що смердить на пів Луцька ідекілька навколишніх сіл.?????
Відповісти
Кам'яний вік! Невже Вам невідомі більш цивілізовані методи привернення уваги до проблеми? Дійсно проблема є, але чому через неї потерпають невинні, сторонні люди, а не винуватці смороду.
Відповісти
коля - іди на цух, це не твоя дорога, ублюдок, таким як ти - гандони треба видавати, щоб не плодились
Відповісти
При чому тут водії і дорога? ідіть під хату до голови сільради ,до директора цукрового заводу, до Палиці да хоть до пєці шоколадного, інші люди тут при чому???
Відповісти
та мені дійсно - пофіг що в тебе там смердить, коли буде в мене біля хати смердіти - мені бігти тобі дорогу перекривати?
Твоя бля..ь дорога?
Відповісти
Симонович гнати в шию, основний сморід від неї!
Відповісти
Політична акція.
Відповісти
Через селище Вересневе доїжджаю на дачу. Від пам*ятника Невідомого солдата до Полонки треба затикати кляпом ніс. Пасажири називають цей відрізок дороги "трасою мужності" - як у війну дорогу по льоду через Ладогу, по якій доставляли провізію в блокадний Лєнінград. Пригадується дріжджовий завод в Боратині 70-80 років. Тільки від цукрового заводу сморід ще більший.
Відповісти
Блокуйте чиновників в їх кабінетах!!!!!!!!
Вам погано, то хочете, щоб інші хто страждали!!!!!
Відповісти