Нічна погоня: двоє п’яних літали Луцьком на квадроциклі

24
-5
Нічна погоня: двоє п’яних літали Луцьком на квадроциклі
Нічним Луцьком понад 40 хвилин гасали двоє нетверезих чоловіків на квадроциклі. Піймати їх вдалося тільки тоді, коли ті кинули свій транспорт у дворах на проспекті Волі.

Засікши біля 4 години ночі квадроцикл з двома людьми, який швидко пересувався містом, поліція намагалася його зупинити. Втім, ті на сигнали не зреагували, і стали втікати.

Погоня тривала близько 40 хвилин – квадроцикл їздив вулицями Набережною, Винниченка, Волі, Глушець…

На розі вулиць Шевченка і Волі переслідувачі намагалися заблокувати дорогу, але «лихачі» на квадроциклі, пошкодивши машину екіпажу Самооборони, проскочили перешкоду. У машини самооборонівця Олександра Ніколайчука – продертий бік.

По тому вони, кинувши квадро цикл у дворах на проспекті Волі, пришли до кафе «Дядя Піца» - як ні в чому не бувало.



Втім їх опізнали правоохоронці – і затримали. У чоловіків - явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Наразі чоловіки не зізнаються, що це саме вони їздили на квадроциклі. Кажуть: «Нічого не знаємо, що ви від нас хочете?»

Чоловіки «попали» на цілий букет порушень, за які доведеться відповідати: керування в нетверезому стані, невиконання вимог працівників поліції, керування без документів, створення ДТП.
Неподалік від квадроцикла лежала каска, яка донедавна була на голові в одного з чоловіків
Неподалік від квадроцикла лежала каска, яка донедавна була на голові в одного з чоловіків
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
З таким самим успіхом можуть "упізнати" будь-якого жителя Луцька і "повісити" на нього будь-що.
Відповісти
От чого ви мінусуєте? Нормальні пацани, троха хильнули (в нас бухають всі поголовно, дехто з мерії навіть навіть ширяється) і їздили по місту не в годину "пік", а серед глупої ночі - діти сплять, перехожих нема. Повели себе відповідально. Мігас серед білого ранку біди наробив - і нічого, тиша... А ці і з поліцією спілкуються, і не хуліганять. Може це дійсно і не вони були? Може "Самооборона " для бурштинят захотіла квадріка віджати - а поліцаї завадили?
Відповісти
Чувак, ти що куриш? Відсип!
Відповісти
Не курю давно, і тобі не раджу. Хочеш "приход" спіймати? - читай "Волинські новини"
Відповісти
Бачив в центрі як самооборона перекривала. Молодці. А цих уродів треба стріляти на місці. За***ли
Відповісти
нафіга? просто - штраф ДУЖЕ великий,а квадрик на штрафстоянку і що б десь "загубився"...
Відповісти
Якщо штраф то в вартість квадроцикла. Тисяч так 15 000 доларів. а то так далі будуть їздити бухими і клеїти дурачків.
Відповісти
Так а я про що? Ми ж в Європу йдемо? давайте Європейські штрафи, за все - за порушення ПДР, за собак які сруть на кожному кроці, за брудний транспорт.
Відповісти
А шо така самооборона, чи варта палиці? - збіговисько пісюків, що хоче войни пограти. То, якщо дитинство в жопі грає- хай пі3дують в поліцію і працюють на зарплату. Побили Ніколайчуку машину - то якого хер@ він (згідно ПДД) створив перешкоди іншим учасникам руху? Хай і на на нього протокол складуть. Стріляти? А ти вистрелиш в людину? Якщо так - то чим ти кращій за квадрациклістів? Принаймні вони поводились достойно і по-чоловічому. Заплатять штраф і залишаться людьми, а ти, як був обтяженим християнською мораллю, так сцикуном і залишишся
Відповісти
Гуманісти ви всі. Побачим як ти 777 будеш говорити як недай Бог твою дитину п'яний за кермом вибл#док зіб'є. Будеш і дальше включати гуманіста і корчити правильного ? П'яний за кермом - вбивця. якщо треба буде то вистілю І чхати на наслілки. Я і моя сім'я має бути в безпеці
Відповісти
Суть питання не висвітлено. Вночі НОРМАЛЬНІ люди сплять. Не шляйся ночами і будеш в безпеці, стрілок
Відповісти
Щоб то на квадрику не втікти від ментів !!!! Це я не знаю яким треба бути ......
Відповісти
не треба,треба бути - бухим,тоді не втечеш,а так - да,втекти - не проблема. тим більше,що патрульні - зовсім не знають місто,особливо провулки,арки і т.п.
Відповісти
а яким треба бути, щоб бухим і вночі літати на квадрику по місту, знаєш?
Відповісти
спалити нафіг того квадрика при них (випадкова). зразу зізнають що це їхній.
Відповісти
Себе спали, випадково...
Відповісти
777 ты дебил ??????
Відповісти
Кацап дурний, скажи мені це в очі. Чекаю тебе сьогодні, як стемніє біля "ротонди" в парку
Відповісти
Подтверждаю,"777" - ДЕБИЛ.
Відповісти
Давай знакомитцца я - 777, а ти, я уже знаю,- ДЕБИЛ, еще и кацапоязичний ( што, в общем то закономерно: кацап - дебил. Єто закономерность
Відповісти
Хороші хлопці, вони так не хотіли це все " Jack Daniels" винний...
Відповісти
Непотріб ДИКА. СУДИТИ!!!!!!
Відповісти
777 це і є автор пригоди
Відповісти
Пацани такіх уродів потрібно ловити і відривати бошкі!
Відповісти