--> Над Волинню військові літаки будуть пускати ракети | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Над Волинню військові літаки будуть пускати ракети

23
32
Над Волинню військові літаки будуть пускати ракети
Над Волинню з 4 по 10 липня 2022 року на території авіаційного полігону будуть проводитися навчання авіації, пише Волинь24 у своєму телеграм-каналі.

Навчання передбачені з практичним застосуванням авіаційних засобів ураження – бомбометання та пуски ракет – вдень та вночі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
32

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пускайте ракети на білорусь, лукашенку прямо в сраку!
Відповісти
Нехай би збилися з курсу кілька штук, або "вітром віднесло".
Відповісти
Питається для чого?Щоб лишній раз людей лякати!!!!
Відповісти
Щоб таких як ви захищати!
Відповісти
Та правда
Відповісти
Щоб таких як ви захищати!
Відповісти
Хто тренується той перемагає... На дивані майстром не станеш)
Відповісти
Уже летают давно с 24 02 а вы пишете с 4иля а тошо бомпяд сейчас это не читается
Відповісти
Якою мовою пишуть, то тих інтереси й відстоюють, Слава Україні ! Смерть ворогам !
Відповісти
8 літ бамбас бамбілі ))))
Відповісти
Попередьте вусатого бульбашах, а то обсереться від страху..
Відповісти
А чого це коли ставиш лайк, а на екрані пальчиком вниз міняє колір, тут що колаборагти в газеті?так задумано чи помилка?
Відповісти
Думаєте бульбаш цих навчань настрашиться?
Ця війна це геноцид усього людства!
А рф і сша не вороги,а партнери!
А Україна військовий полігон,де утилізують все гівно застаріле із цілого світу і на наше із вами життя і наших дітей їм насрати!
Відповісти
Вмощуйся зручніше на прутень, якщо тобі однаково що Мордор що США.
Відповісти
Боже яке воно кончене
Відповісти
Да , згідний з вами.
А потім ще й землі приватизувати наші бо небуде кому вже їх захистити.
Люди просто подумайте, нікому нічого не доказую...
Відповісти
Думаєте бульбаш цих навчань настрашиться?
Ця війна це геноцид усього людства!
А рф і сша не вороги,а партнери!
А Україна військовий полігон,де утилізують все гівно застаріле із цілого світу і на наше із вами життя і наших дітей їм насрати!
Відповісти
А чомуб оті навчальні пуски ракет не проводити прямо по рашці.Навіщо даремно переводити ракети?Чи Україна така багата що може і просто так постріляти?
Відповісти
Поддерживаю!!! На 100% правильно! Нечего боеприпасы в воздух пыпаливать.
Відповісти
Треба готоватись, щоб коли Білорусь нападе то їх зразу знищити..
Відповісти
А ракети летіти будуть у яку ціль? Можливо по "орках".
Відповісти
Вусатому таракану у огород з бульбою, щоб тільки збирав у каструлю, і зразу на суп з ,,фрикадельками ,, з його задниці..


Відповісти
Вусатому таракану у огород з бульбою, щоб тільки збирав у каструлю, і зразу на суп з ,,фрикадельками ,, з його задниці..


Відповісти