--> В Україні ввели компенсації за затримки виплат зарплат | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

В Україні ввели компенсації за затримки виплат зарплат

0
-9
В Україні ввели компенсації за затримки виплат зарплат
Президент Володимир Зеленський підписав закон про компенсації громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням термінів їхньої виплати. Про це у вівторок, 23 лютого, повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням термінів їхньої виплати" № 1214-ІХ, який Верховна Рада прийняла 4 лютого 2021 року", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в Офісі президента, документ встановлює вичерпний перелік видів грошових доходів, за порушення термінів виплати яких громадянам повинна нараховуватися компенсація.

Згідно з пояснювальною запискою, точний перелік виплат був потрібен через нечіткість у законодавстві, адже в переліку видів доходів (пенсії, соціальні виплати, стипендії, заробітна плата, грошове забезпечення) було позначено позицію "та інші".

За яких умов буде виплачуватися компенсація:
якщо виплата зарплати затримується на один і більше календарних місяців, роботодавець зобов'язаний нарахувати та виплатити працівникам компенсацію втрати частини заробітної плати;
заробітна плата, яка не отримана вчасно з вини працівника, компенсації не підлягає;
нарахування компенсації відбувається один раз перед виплатою заборгованості із заробітної плати. Виплачується компенсація у місяці, в якому здійснюється виплата заборгованості із заробітної платі за відповідний місяць.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-9

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні