«Волинь» виграла в друголігового «Полісся»

0
4
Футбольний клуб «Волинь» у рамках підготовки до весняної частини чемпіонату України з футболу провів черговий контрольний матч. Суперниками «хрестоносців» були футболісти «Полісся» з Житомира. Волиняни перемогли з мінімальним рахунком – 1:0.

Матч відбувся в суботу, 8 лютого, в Житомирі на стадіоні «Спартак-арена».

За повідомленням офіційного сайту ФК «Волинь», гол на 14-й хвилині забив Сіаваш Хагназарі.

Як йдеться на сторінці «Фан-проєкт Волинь» у фейсбуці, іранський футболіст припізнився на тренувальний збір команди через сімейні проблеми.

У першому таймі грала умовна основа складу, у другому – молодь і ті, хто перебуває на перегляді. Серед них – швед і румун. Обидва – клієнти такого собі агента Трояна, який у 2000-2010-х щедро співпрацював із «Волинню».

Румун у матчі з «Поліссям» на флангах півзахисту не вразив і поїде, вочевидь, додому (це його друга спроба закріпитися у Луцьку, перша була в листопаді). А от опорника зі Швеції (грав у їхній Прем'єр-лізі) ще подивляться.

Наступний товариський поєдинок «Волинь» зіграє 12 лютого в Ковелі на штучному газоні – проти рівненського «Вереса».

А вже 13 лютого у Щасливому під Києвом (на полі бази «гірників») «хрестоносці» зустрінуться із чинним чемпіоном України – донецьким «Шахтарем».

«Шахтар», до речі, сам ініціював цей спаринг, готуючись до Ліги Європи (принаймні перший тайм там гратиме основа).