--> Волиняни стали призерами на змаганнях з веслування у Польщі | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Волиняни стали призерами на змаганнях з веслування у Польщі

0
-1
Волинські спортсмени стали призерами на змаганнях з веслування на байдарках і каное у Польщі.

14-16 вересня в Польському місті Познань відбулися грандіозні змагання з веслування на байдарках і каное «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ-2018», - повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Більше 700 учасників з 36 країн Світу виявили бажання помірятися своєю спортивною підготовкою та майстерністю.

Волинь у складі збірної команди України представляли шість ковельських каноїстів.

Найкращий результат в команді показав Павло Борсук який виборов золото та бронзу в індивідуальних гонках стартів Світового рівня. Золото він здобув в каное-одиночці на дистанції 200 метрів, а бронзу – на 1000 метрів.

Близькою до перемоги була ковельська каное-четвірка в складі Борсука Павла, Гочачка Влада, Гузя Андрія та Яковлєва Сергія, які в запеклій боротьбі на 500 метровій дистанції вибороли ІV місце.

Гузь Андрій в дуеті з Борсуком Павлом намагалися вибороти 3 місце, але на долю секунди поступилися бронзовим призерам та фінішували четвертими.

Калитюк Василина в каное-одиночці на дистанції 500 метрів фінішувала сьомою, а в каное-двійці з напарницею з Черкас на дистанції 200 метрів показали шостий світовий результат.