У Луцьку блондинка з джипу накинулась на водійку іншого авто. ВІДЕО

28
-9
У Луцьку блондинка з джипу накинулась на водійку іншого авто. ВІДЕО
У Луцьку пасажирка позашляховика кинулась на водійку іншого авто.

Інцидент трапився у середу, 11 квітня, на перехресті вулиць Шевченка-Набережна, - пише Анна Слепчук на сторінці "АвтоАндони Луцька" у Фейсбуці.

"З правого боку в другій смузі по кільці мене почав притискати позашляховик Toyota Prado АС8937ВХ, створюючи аварійну ситуацію. Оскільки я рухалася по головній, а водій позашляховика навіть не намагався показати про наміри свого маневру (поворотників у нього, напевно, нема) навіть не збиралась пропускати цього нахабу. Аж раптом, через декілька секунд цей автохам наздоганяє мене, виїздить на смугу зустрічного руху, перетинає суцільну лінію та підрізає моє авто", - пише жінка.

Тоді, за її словами, з машини вийшла пасажирка та накинулась на водійку зі словами "Куди ти преш? Ти що, лінію не бачиш?".

"За кермом був мужчина! Вистачило нахабності порушувати, а потім підрізати, але сміливості вийти з авто і вибачитись не вистачило. Ось такі бувають "мужчини" (диванні війська), які ховаються за ініціативністю своїх супутниць! А ця нервово неврівноважена білявка так хотіла хоча б якоїсь самореалізації, що ледь не вистрибнула зі штанів", - зазначає лучанка.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кільце це головна дорога, і діє правило перешкода з права яке порушення створив водій Тойоти незрозуміло?
Відповісти
На тому кільці з усіх сторін є знак "дати дорогу" яка перешкода з права ?? Всі авто повинні пропускати ТЗ з кільця
Відповісти
Яка перешкода зправа на головній дорозі????? У вас є посвідчення водія? Якщо так, то за скільки ви його купили?
Відповісти
Шкода що не вистрибнула зі штанів- ото був би цирк..
Відповісти
Так. Тема вистрибування із штанів не розкрита зовсім!
Відповісти
Кого тут смішити? Все правильно, що виставила це відео, тому що права на сто відсотків. А на рахунок "врізати по морді"... Ну нехай би спробувала...
Відповісти
Не давайте їм права!!!
Відповісти
А я б своїм коритом пропоров би йому бочину
Відповісти
Луцьк хоче знати імена цих ХеРоїв! І публічних вибачень, і штраф! Бо вибігти і матюкати - це бичий прикол
Відповісти
Давай ти своє ім'я напишеш для початку...)
Відповісти
Очевидно водій тойоти рухався в правому ряду кільця в напрямку вул.Шевченка. Пані водійка рухалася в лівому ряду кільця в тому ж напрямку і повинна була перестроїтися в правий ряд перед з'їздом з кільця. Порушення є, але не з боку водія Тойоти.
Відповісти
Ти хто?
Відповісти
Навіщо видаляєте коментарі?
Відповісти
За ПДР прадо не праве тільки на мості...але я незнаю як білявка втрималася її не вдарити після такого підрізу...і того,що вона накинулася не видно,так що редакція перш як робити таку "сенсацію"від обіженої,що її насварили Анічки або покажіть як вона накинулася або не позортеся)))
А прочитавши коментарі Анічки в фб,то вона до останнього впевнена,що права..і як вона 12 років їздить))
Відповісти
Шановні читачі та коментатори даного посту! Керуючись пунктом 11.1 ПДР (для тих, хто не знає процитую) "Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16 , 5.17.1 , 5.17.2 , а за їх відсутності — самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними." можна сміло стверджувати, що ширина дорожнього покриття, габарити ТЗ та їх безпечна дистанція не дозволяють рух по даному кільці у дві смуги. Норми ДБН теж ніхто не відміняв! Смуга у даному випадку ОДНА і крапка! Оскільки розмітка відсутня, а знак 2.1 та 7.8 чітко вказують де головна дорога, тому будь які коментарі стосовно перешкоди справа вважаються в даній ситуаціїї недоречними!
Всі ці картинки і посилання, викладені вище, регламентують кільцевий рух у 2 та більше смуг, та не мають жодного відношення до даної ситуації.
Відповісти
А ви не здаєтеся?))
Сходіть в автошколу на переатестацію або напишіть вашу марку і номер буду об'їжджати 10 дорогою))
Відповісти
Серйозно?) Не дозволяють рух в дві смуги? Ви точно там бували і їздили авто?) Там навіть ремонт дорожнього покриття робили по черзі, спочатку внутрішню смугу, потім зовнішню. Що доречі, ще досі чітко видно!)
Відповісти
Серйозно?) Не дозволяють рух в дві смуги? Ви точно там бували і їздили авто?) Там навіть ремонт дорожнього покриття робили по черзі, спочатку внутрішню смугу, потім зовнішню. Що доречі, ще досі чітко видно!)
Відповісти
прав на 100 відсотків
Відповісти
Як це не праве тільки на мості????? По кільцю тільки одна смуга. Волій Прадо рухаючись по кільцю щаізав на трикутник безпеки, що заборонено.
Відповісти
Вже стільки пояснень було,що якщо ще не дійшло,то вже і не дійде. Мені здається спорить ображена Анна,її родичі і пасажири тролейбусів)
Відповісти
Через таких розумників як ви, там і трапляються ДТП
Відповісти
А пасажирка прадо так нічо.
Відповісти
з права?зправа?Школу відвідували?
Відповісти
Чому обрізаєте відео??? Там не видно суті всієї ситуації
Відповісти
Я як їду на джипі, то всі навколо такі чемні і пропускають. А як їду на жінчиному Смарті, то всі сигналять начебто я задом їду. Так і тут. Джип правий і його всі захищають, бо то джип!
Відповісти
Я як їду на джипі, то всі навколо такі чемні і пропускають. А як їду на жінчиному Смарті, то всі сигналять начебто я задом їду. Так і тут. Джип правий і його всі захищають, бо то джип!
Відповісти
А як на мене, то там мудак за кермом і виліз на мосту на зустрічну і підрізав, то нічого? А якого милого вискочило те чудо в білих кальсонах? Таке круте давно? Давно гриби і ягоди збирало на Поліссі? А якби авторка і порушила, то треба було таку аварійну ситуацію на мосту створювати? Корочше: полоса там одна, на джипі мудак і корова, авторка права, народ злий як собаки...!
Відповісти