Топ найгірших луцьких шкіл

34
7
Топ найгірших луцьких шкіл
Кілька місяців тому більшість луцьких школярів склали Зовнішнє незалежне оцінювання.

Останнє не лише допомогло школярам вступити в омріяні (чи не дуже) виші, а й показало рівень успішності кожної окремо взятої луцької школи.

Видання «Конкурент» проаналізувало дані Українського центру оцінювання якості освіти та визначило школи, ліцеї та гімназії, випускники яких отримали найнижчі бали на ЗНО.

Отож, топ шкіл, в яких найбільша сумарна кількість учасників ЗНО з чотирьох предметів (українська мова та література, математика, історія України, англійська мова), що набрали від 0 до 120 балів виглядає так:

1. Вечірня (змінна) школа

2. ЗОШ №17

3. ЗОШ №23

4. НВК ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою

5. ЗОШ №3

6. ЗОШ №20

7. ЗОШ №12

8. ЗОШ №13

9. НВК ЗОШ №7 - природничий ліцей

10. ЗОШ №19

11. ЗОШ №24-технологічний ліцей

12. ЗОШ №11 - колегіум

13. ЗОШ № 2

14. ЗОШ №25

15. ЗОШ №16

16. НВК ЗОШ №22 - ліцей

17. НВК №9

18. ЗОШ №5

19. НВК ЗОШ №10-професійний ліцей

20. НВК №26

21. Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

22. ЗОШ №15

23. Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

24. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

25. Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського

26. Гімназія №4 імені Модеста Левицького

27. Гімназія №21 імені Михайла Кравчука

28. Гімназія №18
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я б з 24 місця на 3 поставила школу #1,вчителі неадекватні злі занижують оцінки принижують дітей а заучь школи взагалі "Мігера".Їм терміново треба міняти педагогів бо як що урветься терпець батькам то їх розщавлять
Відповісти
Я вчилась в цій школі ,всі однокласники і я в тому числі задоволені школою,роботою вчителів.Якщо вашій дитині занижують оцінки ,то краще працюйте над всебічним розвитком дитини.Дивлячись на ваш комент,можу зробити один висновок,Катерино:ви не знаєте ані правильне розташування розділових знаків,ані слова ЗАВУЧ(це Ваш заучь),ані слова МЕГЕРА,ані ЯКЩО ,та й на кінець розЧавлять.Якщо ви в дорослому віці не знаєте елементарного,то це Вас розЩавлять як щавель на городі і дитину Вашу також.Неук.
Відповісти
Хайтер, це ж сама Катя , яка і є учениця і написала відгук, що ж тут не зрозумілого)))
Відповісти
Навіть якщо й так,то ситуації не міняє.Як людина,яка може так безграмотно писати,скаржитись на школу?Я часом божеволію від таких освічених людей;((((((((((
Відповісти
Ти серйозно?Якщо це навіть дитина,то вона має повне право жалітись на школу,бо саме там навчають і правопису,і вживання розділових знаків.Якщо дитина елементарного не знає,то це низький рівень навчання у школі.Ви взагалі не задумувались чого діти готуються окремо від школи з іншими репетиторами?!Можливо через те що вчителі не докладають зусиль до своєї роботи.Це їх професія і обов'язок тому такі неуки це їх проблема.
Відповісти
По-перше,я закінчила 1 школу з червоною грамотою,всі роки я була відмінницею,займалась з репетитором тільки з англійської суто ,щоб більше знати ,ніж інші .Зараз навчаючись в своєму ВНЗ маю бал 4,90.Знаннями я користуюсь зі школи ще досі.
По-друге,ти думаєш ,якщо дитина погано вчиться ,то це заслуга тільки вчителя?А що,не існує домашки?Чи додаткових завдань ,на яких дитина має розвиватись самостійно?Якщо батьки не всунули в маленьку голівку,що треба виконувати завжди домашнє завдання,що треба вчитись добре в школі,щоб поступити в бажаний ВНЗ і мати ту роботу ,яку хоче?То як ви уявляєте це від вчителя?Який проводить половину дня з дітьми,а в іншу половину перевіряє зошити з кожного предмету(приблизно 100-140 зошитів на день).Якщо така/ий розумна/ий,то займайся зі своїми дітьми,щоб вони були розумними і мали бажання вчитись в школі,бо все в житті дитини починається від батьків!Навіть такі дрібниці,про які ви і не здогадуєтеся.
Відповісти
Я перепрошую, але як на червону грамоту, ви дуже безграмотно пишете.
Відповісти
Де в цієї людини помилки????
Відповісти
Я перепрошую за безтактність, але що таке червона грамота? Схоже на червону картку!
Відповісти
18 найкраща)) 21 уви вічно позаду
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
зато паци з 17 дадуть всім лящэй!
Відповісти
Ну звісно грузщики і двірники мають бути сильні, а якщо мізками не вдались то це не проблема. У вас дивіз @ сила є, мізків не потрібно"
Відповісти
17 рулить!!!
Відповісти
якось стає не по собі і багато що насторожує цьогорічнє ЗНО,закрадається підозра що вже мафіозі і туди влізли і диктують свої вимоги.як таке можливе ,а може не в учнях справа,а в самих тих же вчителях які сьогодні вчать дітей тільки в тому випадку коли їм платять за репетиторство.ми коли в 80 ходили в школу чомусь того не було .а головне що всі на той час і здобували освіту і наші ровесники які сьогодні працюють на викладацькій ниві самі жахаються що робиться в школах як з молодими вчителями ,батьками і самими дітьми. можливо пора задумуватись .чи кругом потрібен контроль антикорупційного комітету .
Відповісти
Не коментар, а потік свідомості. Якщо у Вас в житті була неприємна ситуація, в якій якийсь ОДИН вчитель не докладав достатньо зусиль до навчання дитини, то не потрібно вважати це прецедентом, на підставі якого можна судити про всіх.
Вчителі і лікарі в цій країні постійно поливаються брудом, скільки це буде продовжуватися?! Я, до прикладу, ні копійки не взяла за всю свою педагогічну діяльність і намагалась дати по максимуму кожному учневі. Те, що не кожна дитина може приймати і сприймати, - це вже інша тема для обговорення.
Відповісти
За результами 4 предметів не варто оцінювувати школи...
Відповісти
Як я зрозуміла,перелік правильно зверху вниз.Знизу -
найкращі...
Відповісти
Ще б створили список корупційних шкіл!!! По рейтингу!!! В 14 ,наприклад,щоб дитина вступила до п'ятого гімназійного класу Кардаш таксу встановила 500 долларів !!!це де таке бачили???? Зажерлася!!!
Відповісти
Це правда
Відповісти
Школа #7 повинна стояти на другому місці. Жах мого дитинства.
Відповісти
Я зараз навчаюсь в 7 школі. Нічого поганого в ній немає.
Відповісти
Школа №1 - дуже корумпована. І винні в тому батьки, які самі тичуть вчителям подарунки на всі свята. А вчителі не відмовляються. От тому професія вчителя зараз не в повазі.
Відповісти
Приємно бачити, що 18 школа на першому місці, адже сама закінчувала її. Але я чесно не вірю що в інших школах вчителі гірші, чим у гімназіях. Скрізь є різні. З 18 школи дійсно кому вдячна- це вчителям з англійської, вони строгі але дійсно вчать. І ніяких репетиторів не потрібно. Мої батьки в свій час вчили німецьку, тому ніхто не допомагав мені. Про вчителів з математики нажаль не можу такого сказати. Просто дійсно багато що залежить від вчителя і від виховання дитини. Але те що гімназії беруть хабарі це нажаль правда...Бажаю щоб дійсно навчання Ваших діток було успішним, і не доводилося наймати репетиторів.
Відповісти
В 14 хабарі беруть по 500 дол, щоб дитину до п'ятого класу перевести!!! Корупція процвітає напевно в усіх школах!!!
Відповісти
Моя дитина поступила в 5 клас гімназії14,ми не платили,а готувалися до єкзаменів,до нас ніхто не підходив і гроші не просив.Вважаю що Зно і підготовка покаже рівень знань вашої дитини,не зважаючи в якій вона школі навчається
Відповісти
З Вас не брали! Бо ви попали в клас, яких відсіяти не можна! А було дітей поділено на три класи- на розумних, на тих, з яких можна здерти гроші, і на тих, кого треба відсіяти!!!і як далі має дитина вчитись в цій школі??
Відповісти
Якщо заплатиш,то покаже рівень знань!!!!
Відповісти
Усі школи по-своєму "хороші", а ЗНО - ще не показник.
Відповісти
Любі мами(з червоними дипломами і без)!
Свою агресію непотрібно висловлювати в сторону вчителів. Дитина, яка хоче вчитись - буде вчитись. Заохочуйте правильно, "сидіть з ними над уроками", невже педагоги у Ваших бідах з дитиною винні?
Відповісти
Сьогодні 22 квітня 2018 рік,а я тільки це прочитала) Що можу сказати про 25 школу,в класі бігають таргани,в їдальні.Кабінет музики ваняє здохлими крисами,деякі вчителі неадекватні.В спортзалі розкидана трутка для щурів,і це на 2 поверсі!!!!
Відповісти
гімназія 18 клас шкода що не взмозі забрати усіх бажаючих
Відповісти
23 школа одна з найкращих
Відповісти
11. ЗОШ №24-технологічний ліцей - ви знущаєтесь???? Вона має бути на першому місці з усіх. Тобто сама найгірша школа і не лише в місті, а і в Україні! Я ще ніде не бачив такого, щоб діти платили класному керівнику по 3-4 рази в рік гроші на його день народження, це скільки раз він мав народитися? Також на лікування, не важливо чи це важке захворювання, чи це просто грип, всеодно діти мають здати гроші на його лікування. Вчителі на уроках не пояснюють нічого, дитина приходить додому і нічого не знає, бо вчитель не проводить урок. Просто прийде і займається там своїми справами. А оцінки ставить ні за що, причом хто більше заплатить, тому і кращу поставить. Зараз іде підготовка до екзаменів в 9 класі,3 так вчителька з укр. літератури відказалася проводити підготовку до екзамена бо їй за це не платять. Я вибачаюся звісно, але вона отримує зарплату і ще додатково різні фінансові "подгони", то за що ще платити??? якщо вона вчить цей клас на протязі року, то вона зобов'язана їм проводити підготовку до екзамена. Хоча б просто на уроці щось пояснити чи підказати а не прийти, сісти, закинути ногу на ногу і читати свої журнали. Таких "тварів" розстрілювати потрібно! Є багато нормальних учителів, які сидять без роботи бо така тварь займає їхнє місце і не виконує своїх обов'язків!
Відповісти