«Лучани! Рятуймо рідне місто!», - луцький фотограф

15
5
«Лучани! Рятуймо рідне місто!», - луцький фотограф
Луцький фотограф Віктор Чухрай обурений активною забудовою міста.

«В зв’язку з повною зневагою і байдужістю забудовників, влади, архітекторів, істориків, мистецтвознавців, культурологів, інтелігенції до історичної спадщини міста, Луцьк буде виглядати саме так...Лучани! Рятуймо рідне місто!», - пише чоловік на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, що Віктор вже не вперше обурюється псуванням луцьких краєвидів. Нещодавно він опублікував фото забудови поблизу будинку ХХ століття на вулиці Ковельській.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
людей в Україні не рятують, ьо що говорити за місто
Відповісти
Люди в Україні - расходний матеріал, а це НЕРУХОМІСТЬ !!!!
Відповісти
Шановний фотограф, здається вам в дурдом пора
Відповісти
...забудови прблизу будинку 20 століття, сміх викликає
Відповісти
Фотографу потрібно в дурдом!!!
Відповісти
Рятуйте від таких фотографів!!!! Його треба ізолювати!!!
Відповісти
в дурдом потрібно архітекторам і тим / хто співпрацював з ними останні роки і проштовхував такі проекти
Відповісти
Фотограф Чухрай хоче зупинити життя луцька))))
Кругом, навколо ..... будинки 20 століття)))
Як тепер робити??? Може не будувати))))) чекати поки чухрах передумає...........
Яровиця на думку чухрая теж псує вигляд Луцька?

Неадекват )))))


Відповісти
Треба переставати користуватись таким інформаційним ресурсом)))) такий бред друкують)))

Якийсь хворий фотограф в фейсбук...... дурдом)))
Йди сфотографуй як дороги ремонтують от дійсьно на що увагу потрібно було б звернути увагу.......
Відповісти
А що ці будинки під охороною ЮНЕСКО чи є історичною пам*яткою? Ну не роботь скандал на порожньому місці!
Відповісти
Точно ))) ще цум жахливий в центрі міста, давайте від нього рятувати місто і усі (трущеби)
Відповісти
нє йди подрочи на цей туалєт в центрі міста.
Відповісти
Віктор Чухрай є не тільки фотографом, але й фахівцем з вищою мистецькою освітою. Архітектура це також мистецтво, тому критика в його адресу свідчить про низький інтелектуальний рівень людей.
Відповісти
Фахівцем у чому?? У мілкому вимаганні??
Відповісти
фотограф здурів
Відповісти