Волинські нардепи пояснили, чому голосували за підвищення собі зарплат

3
-9
Волинські нардепи пояснили, чому голосували за підвищення собі зарплат
Більшість нардепів (зокрема і волинських) не опрацювали повністю проект держбюджету, тому під час голосування не знали, що підтримують підвищення собі зарплати - ця норма була внесена в законопроект в останній момент.

Нагадаємо, голосуючи за проект держбюджету у першому читанні 20 жовтня, народні депутати фактично підтримали підняття собі зарплат до 36 250 гривень, тобто 25 мінімальних зарплат (1450 гривень). А вже з 1 грудня зарплати можуть зрости ще, оскільки мінімальну зарплату піднімають до 1600 гривень.

У тому, що депутати не знали, що голосують за підвищення зарплати, приміром, запевнили нардепи Ігор Лапін та Ігор Гузь, пише журналіст Антон Бугайчук на ВолиньPost.

А лідер фракції "Народного фронту" Максим Бурбак (куди входять згадані депутати) вже заявив, що ініціюватиме скасування зростання зарплат.

Схожа позиція і в нардепа Ірини Констанкевич (УКРОП):

"Постанова, в якій одним із пунктів зазначалося про збільшення зарплат для депутатів, була несподіванкою для більшої частини парламентської зали... Я про це довідалася о 16:00, коли отримала документи на друге засідання", - запевнила Констанкевич.

Вона заявила, що "проти того, щоб збільшувати зарплати депутатам, коли більшість людей і зокрема, мого виборчого округу має в рази меншу зарплатню".

"І хоча я чула сьогодні палкі дискусії в сесійній залі, що частина депутатів дійсно багато працює і заслуговує на таку зарплатню, хтось апелював до того, що міністерські перевищують 100 тис. грн. Багато різних думок звучало", - додала Ірина Констанкевич.

"Мене інше цікавить, чому разом з питанням про бюджет поставили і питання про зарплати депутатам. Очевидно, це спосіб переключити увагу з бюджету та депутатські зарплати. Спрацював своєрідний "громовідвід", ми говоримо про щось інше (навіть якщо зарплати і не збиралися збільшувати, то треба було це придумати)", - вважає нардеп.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А-ха-ха-ха! Зразу Бородач згадується "Рєбята, я не вкурсє..."
Відповісти
Дурачка включають... В чому тут поганого,що люди собі більші зарплати визначили. Більшість електорату поступили б так само.
Відповісти
Многие из нас перестали смотреть TV, так как интернет источники дают больше честной информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
Но в последнее время основная часть СМИ подает искаженную информацию, поэтому приходится перебирать очень аккуратно . В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 хороших источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам выбирать только проверенные новостные источники чтоб не остаться обманутым.

Кстати, совсем недавно прочитал полезную новость, которая касается каждого из нас : https://sylnaukraina.com.ua/prognoz/prognoz-pogody/yaka-bude-pogoda-na-pasxu-2019-roku-v-ukra%d1%97ni.html
https://sylnaukraina.com.ua/finansy/tarifu/novi-shtrafi-za-porushennya-pdr.html
https://sylnaukraina.com.ua/finansy/zarplata/zarplata-vracha-v-ukraine.html
https://sylnaukraina.com.ua/kalendar/buxgalterskij-kalendar-na-listopad-2017-roku-v-ukra%d1%97ni.html
https://sylnaukraina.com.ua/prognoz/prognoz-pogody/yaka-bude-pogoda-na-pasxu-2019-roku-v-ukra%d1%97ni.html
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні