Як лучанки розважалися на еротик-шоу. ФОТО

27
-11
Як лучанки розважалися на еротик-шоу. ФОТО
У луцькому нічному клубі "Опера" відгуляли "Дівішнік".

Найжіночніша вечірка місяця в "New Opera Dance Club" відбулася у п'ятницю, 16 лютого.

Дівчат розважали ексклюзивним еротик-шоу, також діяла знижка на шампанське.

Фотозвіт з вечірки опублікували на офіційній стоірнці закладу у Фейсбуці.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-11

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От жеш курвє, розвели блєтство мать єхню!
Відповісти
В салонах інтим-послуги, в клубах еротик-шоу! Хреново живеться! На роботу курви! А не сосати на айфони!
Відповісти
І що показали,що бабам нема чим зайнятись,як лапатись по кутках з мужиками...
Відповісти
не дотрахані позбирались всі там !
Відповісти
Я гроші заробляв, треба ж навчання оплатити
Відповісти
От огиди, знайому посовали за волосся без причини, куди звернутись?
Відповісти
Добрий день!Зверніться,будь ласка,в Департамент соціальної політики з заявою про присутність неповнолітніх в нічному клубі
Відповісти
Ці дівчата ригають не в унітаз, а в смітник
Відповісти
всі відвідувачі повнолітні і самі відповідають за свої вчинки, їхні життя, не вам судити
Відповісти
Полішучки не дотрахані
Відповісти
Дотраханих дуже мало.
Відповісти
- пишеться разом
Відповісти
що поробиш, як мужик пішов не той вже... от і недотрахані
Відповісти
Сумно і гидко дивитись на цих.....Дешева т.з.еротика!
Відповісти
Коментатори чоловічої статі не заздріть, буде і на вашій вулиці свято)))
Відповісти
Я літом на дачі вам ще не таку еротику покажу, якщо доживу.
Відповісти
а чому це діджей гномік у приміщенні в зимовій шапці? голову надуло,чи гамасєчити так кручє??
Відповісти
дівчатка відпочивали, а хтось пише всяку фігню чи то від заздрощів що там не був чи то від того що гуляли дівчата не з ними)
Відповісти
Відпочивали, бо намахалися на конвеєрі на Кромберзі??
Відповісти
Де б вони не працювали - вони ПРАЦЮЮТЬ. Чи краще сидіти на шиї у батьків?І чим уже людям Кромберг не вгодив....
Відповісти
Всіх тих сук на шпальти шоб знало місто героїнь еротик розваг) кожна обирає оточення по своїй суті!!)))
Відповісти
Полішва пархата... Половина малолітніх та ше й ведуть себе так наче світські левиці)))
Відповісти
Оце ж бомбить в "праведників")) А в вашому монастирі можна користуватися телефонами і тим більше переходити по таким посиланням?))
Відповісти
Ахах, що за дебіли ці коменти писали? Таке враження, що ви всі святі, тільки де ж ви святі, набралися таких слів? У кожного своє життя і кожен як хоче так і відпочиває! Можливо досить рахувати чужі гроші, слідкувати хто з ким спить чи хто де і як відпочиває! Займіться своїм життям, а не сидите в куточку і слюньки пускаєте, а то на старості літ тільки й згадаєте як людей обсирали в інтернеті
Відповісти
Ніхто не святий, але сімейні цінності не виходять з моди! А бл*дством займатись не нада!
Відповісти
Взагалі уникаю дівчат які часто проводять час в нічних клубах, то для мене як діагноз...
Відповісти
Ей лучанки, ви де???!! Одна страхота поліська
Відповісти