Завідувачку луцького садочка застукали за чаркою посеред робочого дня

25
0
Завідувачку луцького садочка застукали за чаркою посеред робочого дня
Завідувачку садочка №19 Світлану Валько застукали у кафе за чаркою у розпал робочого дня.

Світлини, на яких завідувачка так "активно" проводить свій робочий час, надіслали до редакції читачі, - пише VIP.

Жінку побачили в кафе у середу, 31 січня. Вона сиділа за столиком з невідомим чоловіком та розпивала горілку.

У дитячому садочку повідомили, що сьогодні (31 січня, - ред.) завідувачки уже не буде, бо вона, мовляв, пішла у справах. Також зазначили, що на роботі Світлана Валько буде наступного дня.

Підтвердили й те, що завідувачка не перебуває ні на лікарняному, ні у відпустці.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Морда - кирзовий зношений чобіт. Це ж треба так запустити себе!!! Ця жінка мало не пє, а золото на кожному палці. Цікаво, чи в піхві є? Вульгарна селючка.
Відповісти
Візажист, по коментарю видно, що Ви високоінтелігентна людина. Менше яду.
Відповісти
А вас жаба душить?Якщо такі свідомі громадяни,треба було підійти і в неї запитати,а не фотографувати втіхаря,як криса і тут таким розумним бути!
Відповісти
Можливо в неї дійсно важливі справи, ми ж всі люди. Вона з чаркою не сиділа в дитячому садочку, а в кафе. І не за кермом. Кому від того гірше?
Відповісти
Важлива справа бухнути в робочий час.СУПЕР!!
Відповісти
Комусь перейшла дорогу. Не копай яму під когось, бо сам (а) впадеш.
Відповісти
Замість того, щоб вникати в проблеми міста ви вникаєте в особисте життя людини. Хто вам дав право?
Відповісти
Хто це -хто це хоче отриматимісце завідуючої? Хто-це, хто це та перспективна особа, якадумає що це місце дістанеться їй
Відповісти
Тут обличчя не настільки видно, щоб говорити гадості.
Відповісти
я подивився фото в "Волинських новинах" за 26 травня 2016 року. Колір обличчя - гартований чавун. Червоно-синє з усіма відтінками веселки. Подивися ще ти, якщо тобі ще не повилазили.
Відповісти
Іі впізнали це дійсно вона.
Відповісти
це та брудна пані, яка 26 травня 2016 року потруїла сальмонелозом дітей. 10 дітей були у важкому стані. Зійшло з рук?
Відповісти
Застукати можна в ліжку, а тут жінка сидить в обідню перерву в кафе, і що? Де написано, що вона немає права випити, наприклад 50 грн. Спиртного? А золото своє одягніть, якщо воно у вас є.
Відповісти
А де видно, що це горілка?
Відповісти
А ви воду залпом пєте????????
Відповісти
Цікаво, а чому так багато уваги саме по відношенню до цієї особи? Коли вона піде в туалет, то теж будете фотографувати? Це - низько з вашої сторони. Займайтеся своїм особистим життям.
Відповісти
Застукали моню з сарою в ліжку. А тут жінка спілкується. І не видно що вона п'є.
Відповісти
вся країна бухає на роботі або приходять з бодуна... а тут сенсація, коли людина поза роботою випила келішок.
Відповісти
В кожного є особисті справи в робочий час. Всі так пишуть що вона не перебуває на лікарняному ні у відпустці. А хіба ніхто з роботи не відкривається, якщо є нагальні справи? В цієї особи такі особисті справи. А на рахунок "з невідомим чоловіки" то для неї він відомий, а для того хто фоткав невідомий. І ще на фото погано видно чи то дійсно завідувачка дитячого садочка чи просто схожа особа. Якби її зловили п'яною на робочому місці то тоді можна було б піднімати скандал, а так журналісти втручаються в особисте життя.
Відповісти
"Югіка плокулола" у Німеччині в аеропорту німецька поліція затримала і нічого. Йому "похел", а тут якась завідувачка...
Відповісти
Яке право ви маєте лізти в чуже приватне життя?
Яка кому різниця що і де вона робить...що їстт...як спить..якщо це не на робочому місці?
Де видно що це робочий час?

За наклеп подати до суду...
Відповісти
Ну якби виховательку застукали то була б друга мова а так саму завідуючу. """"нізя"""".Вона ж не з простих смертних людей там є криша. Що дивує чому так багато шануваальників ? У проостоі завіддуючі.
Відповісти
Люди, ви такі цікаві!!! 90% коментарів йде від осіб, які не входять дітей і садок. Ви знаєте, що вона несе відповідальність за здоров'я КОЖНОЇ дитини яка в той день прийшла в садок??? Яке вона має право сидіти і бухати??? Її обов'язок з 8 до 18 бути на робочому місці! А Якщо якась дитина ногу зламала, то її б викликали і та буха б розказувала батькам щось?? Ви що, не розумієте яка на ній відповідальність????????
Відповісти
Шановні! А увага цій персоні тільки тому що вона працює з дітьми, вашими дітьми і завтра з ранку з бодуна, можливо буде шукати похмілля! А ви її підтримуєте! А якщо ще і няні собі дозволять по чарочці в робочий день? Ви би завели туди свою дитину?
Відповісти
Людина обідає зі своїм чоловіком, невже це такий гріх. Чи ви всі такі чесні і безневинні? А на рахунок дітей, то за ними в садку дивиться вихователь та няня. Від тоно, що завідуюча пішла в кафе діти голодні і недоглянуті не залишились.
Відповісти