«Волинь» програла донецькому «Олімпіку»

0
1
У стартовому матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги "Олімпік" обіграв "Волинь".

Матч пройшов у суботу вдень на стадіоні "Ювілейний" у Сумах і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Романа Санжара, - повідомляє gazeta.ua.

На 25-й хвилині рахунок відкрив 19-річний нападник "Волині" Артем Дудик.

Однак вже через шість хвилин господарі відновили рівновагу. М'яч забив півзахисник Антон Поступаленко, для якого цей гол став вже четвертим у сезоні.

Він входить у топ-10 найкращих бомбардирів чемпіонату.

На 52-й хвилині капітан "Олімпіка" Дмитро Гришко забив переможний м'яч - 2:1.

На четвертій доданій хвилині гравець "Волині" із забійної позиції пробив у штангу.

Після цього матчу в активі "Олімпіка" стало 20 очок (п'яте місце), а у "Волині" залишилося 9 очок (десяте місце).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію