--> Луцькі перевізники знову вимагають підвищити ціну проїзду до 5 гривень. ВІДЕО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Луцькі перевізники знову вимагають підвищити ціну проїзду до 5 гривень. ВІДЕО

27
2
Луцькі перевізники знову вимагають підвищити ціну проїзду до 5 гривень. ВІДЕО
Луцькі перевізники кажуть, що працюють собі у збиток. Відтак, вимагають підвищити ціну за проїзд до 5 гривень.

Пояснюють, що вартість пального зросла на тридцять відсотків, хоча достатньо десяти, аби міська влада почала переглядати тариф, - йдеться у сюжеті 12 каналу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Скоро не буде на чому їздити», - луцький перевізник

"Ми перестали їздити на 18. Вже коли ціна маршруту була 4 гривні, собівартість перевезень була більша чотирьох гривень. Тільки по січню наше підприємство понесло 250 тисяч збитків", - зазначає директор ПрАт "Луцьке АТП 10701" Сергій Дьомін.



Перевізники декілька разів звинуватили міську владу у бездіяльності, мовляв, цю проблему потрібно вирішувати негайно. Та у відповідь чиновники поставили багато претензій до якості перевезень. Адже, за їх словами, лучани часто скаржаться на запізнення транспорту.

Самі лучани на перспективу підвищення цін реагують без ентузіазму. Кажуть, що якісь послуг далеко не відповідає ціні, яку хочуть перевізники.

Чиновники ж кажуть, що потрібно спочатку провести громадські слухання. Однак, переглядати тариф вже почали. Проте на це знадобиться, щонайменше, декілька місяців.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Швидше привозьте тролейбуси зі ШвейцаріїБо вже ті маршрутки задовбали зі своїм підвищенням цін на проїзд.
Відповісти
Погоджуюсь з "Квітка". Але задовбали не тільки підвищенням ціни, але і зниженням якості перевезення!!!
Відповісти
Поверніть маршрут 18,що їздМВФ на Львівську через Даньшина.або нехай маршрут 103 їздитьотка через вулицю Даньшина.
Відповісти
Плачуть що в збиток але чомусь ніхто не кидає.Попробуйте влізьте на маршрути Голєвої.І що то за влада що неможе поставити на місце знахабнілих перевізників а йде в них на поводку.Питання одне їздиш по такому тарифу працюй ні то іди н...й .Прийдуть інші будуть працювати.Луцьк не Київ заторів нема місто маленьке.Взагалі обнагліли хапуги.
Відповісти
В маршрутках має бути чіткий Розклад її руху!Щоб пасажир знав коли можна в неї сісти! А не стояти на зупинці по 20 хв.
Відповісти
Розклад руху маршрутки розписати по кожній зупинці!
Відповісти
Маршрутки не виходять бо ремонт.а де візьмуться інші перевізники коли 1 коштуе 2 млн.грн.
Відповісти
який розумний
Відповісти
Кинули, аж три маршрути кинули і 18, і 14, і 31.
Відповісти
А де чіткиц облік пасажирів? Не крадіть,а облікуйте гроші всі і буде ремонт.Заберіть готівку від них,щоб водій гроші не брав,а слілкував за дорогою.Що слабо це зробити,а не будете красти,нема бажання працювати.З таким темпом ви будете підвищувати два рази на рік ми не зможемо платити,бо нам ніхто так заробітку не підвищує.Коли ви нажретеся ,видно,тільки в гробу.
Відповісти
А чому немае страйку коли на продукти піднімають ціну. ми ж бідні.
Відповісти
Так давайте будемо справедиві. ціни розстуть за рахунок пального. а автобус іздить на ньому та як продукти.
Відповісти
БУДЕТЕ ХОДИТИ ПІШКИ.І ЗА ПРОДУКТИ ТРЕБА СТРАЙК РОБИТИ МУДРІ.БІДНІ - ЗАХОТІЛИ СЕРВІС.
Відповісти
ТА.К ПАСАЖИР ПРАВ
Відповісти
А чому ж тоді перевізники не знижують ціну коли бензин дешевшає? :) А зараз долар дешевшає і бензин потроху, так що нехай стулять пельку або йдуть лісом!!!
Відповісти
Будемо ми ходити пішком-лісом. бо ніхто не знайдеться.щоб за таку вартість купити хоча б на один маршрут автобуси. бо ці догнивають.
Відповісти
А Ви лучани зложіться і купіть декілька автобусів і возіть всім перевізникам на зло БЕЗКОШТОВНО....
Відповісти
Ніхто не хоче безкоштовно! Має бути відповідний сервіс!. Люди!Будьте взаємоввічливими!
Відповісти
Потрібно водіїв відлучити від готівки, поставити касові апарати, ввести чіткий облік квитків і тоді відразу буде видно вартість однієї поїздки. Але цього ніхто не зробить, бо не вигідно. Легше підняти ціну квитка, пасажири побурчать повозмущаються, а їхати треба і будемо платити платити...... і так до безкінечності. В тролейбусах таж історія. Коли ввели валідатори, став чіткий облік готівки, комусь стало невигідно, і валідатори відмінили і знову вернулось усе на круги своя...
Відповісти
денег нет
Відповісти
"Но вы держитесь"
Відповісти
Одні водії купують нові авто для себе,інші будують будинки,а підприємцям не вигідний маршрут.Нехай слідкують за своїми водіями,а то скоро усе перекрадуть.
Відповісти
1 автобус на маршруті номер 2 перевізник Санрайз за 1 день здає в касу підприємства 2900гр при пробігу приблизно 350 км.розхід пального в середньому 16.5 на 100.Водій з.п. не отримує тільки розписується.Інфо 100 відсоткове.Рахуйте Лучани як бідують перевізники
Відповісти
Для того,щоб кожен перевізник бачив реальну вирочку на маршруті,йому потрібно самому сісти за кермо.Але ж всерівно буде мало...
Відповісти
Шановні перевізники,створіть належний сервіс маршруток ,щоб було приємно в ній знаходивись! І 4 гривні це нормальна вартість проїзду!
Відповісти
Чекаємо тролейбуси зі Швейцарії!
Відповісти
Дуже чекаємо!!!
Ігор Поліщук, швидше ворушіться!!!
Відповісти