Мама Ігоря Поліщука показала підтягнуте тіло і плаский живіт

23
40
Мама Ігоря Поліщука показала підтягнуте тіло і плаский живіт
Мама екс-секретаря Луцької міської ради Ігоря Поліщука знялась у відвертій фотосесії.

Такі фото Марина Поліщук опублікувала на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Люди змушені грати ролі, але завжди настають моменти, коли ми стаємо собою. Головне – встигнути натиснути кнопку", - написала вона у коментарі перед фото.

Автор світлин - Анастасія Альошина


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
40

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це молодша сестра, а не мама.
Відповісти
Не вірю, що така класна тьолка - мама такого чуда прищавого.
Відповісти
прикольна тітка, а син - лошара
Відповісти
Нащо мама? Давайте тата!
Відповісти
круто! молодець!
Відповісти
Знаю її. Вона умнічка. Працює поштаркою у нас в 26 відділенні.
Відповісти
Цікаво , а чим займається ця мама крім тренажорів ? А навіщо ці фото мами Ігорка ?
Відповісти
Не смішіть людей...
Відповісти
І толку з того качання? В кінцевому результаті всі будуть лежати в землі, і качки і люди з ожирінням і всіх їстимуть хробаки...
Відповісти
Дуже гарно виглядає. Молодець! І явно не на свої роки. Респект таким жінкам!
Відповісти
І що? А як з інтелектом?
Відповісти
А чим займається ця мама крім тренажерів ?
Відповісти
Нормально виглядає в такі роки...
Відповісти
Мама краще виглядає чим синок покажіть тата в кого вдався?
Відповісти
Там вітчим, якщо що...
Відповісти
Молодець мама Ігоря Поліщука
Відповісти
І кому це цікаво ???
Відповісти
прекрасна!
Відповісти
Де тут відверта фотосесія? Ця жінка гарна і спортивна!
Чому ж не написали що вона дуже розумна? Чому не написали що вона найкращий викладач? Просто берете і без дозволу зпаганюєте людину! Багатьом 20-30річним не досягти такої форми! Заздріть мовчки!
Відповісти
ПОВАЖАЮ! КРАСА,,,ТА НАВІТЬ БІЛЬШЕ!
Відповісти
Четверта фотка, з гантелями, - ну чому фотограф не звернув увагу моделі на "верблюжу лапку"? Редактор теж проспав?
Відповісти
Просто шок що це в стрічці новин!!!! З кожним разом нічого не хочеться читати бо це вже не новини, а неясно що.... Чи більше нема новин важливіших за тіла людей , мам , бабусь та татусів і тд?!!!! Люди , редактори просніться нарешті!!!!!
Відповісти
Дідусь Поліщука відростив собі ШЕВЕЛЮРУ !!! УРРРРРРААААА !!!!
Відповісти