Причина чергової хвилі смороду в Луцьку - м’ясокомбінат, - Поліщук

22
-7
Причина чергової хвилі смороду в Луцьку - м’ясокомбінат, - Поліщук
Джерелом чергової хвилі нестерпного смороду виявилися рештки тварин, викинуті поблизу м’ясокомбінату.

Про це на своїй сторінці в ФБ заявив в.о мера Ігор Поліщук.

"Джерело сьогоднішнього смороду на 33-му і 40-му знайдено. Це знову м'ясокомбінат, вул. Лідавська, 2. ТОВ "Доброслав Луцьк". Викинуті тушки й рештки тварин прикидали будівельним сміттям.

Одразу після першого разу департаментом муніципальної поліції складені протоколи і відповідні звернення в екоінспекцію, що підпорядковується Володимиру Гунчику. Реакція відсутня", - написав Поліщук.

Нагадаємо, наприкінці травня муніципальна поліція Луцька виявила на цьому ж місці гору тваринних відходів, яку так само замаскували будівельним сміттям.

До слова, підприємство "Доброслав Луцьк" належить синову місцевого бізнесмена Івана Кобака Миколі.

Підприємство іншого сина Максима займається виробництвом м’ямопродукцітв під брендом "Імперія ковбас".

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А на Киiському майданi теж рештки туш с мясокомбината сморiд такий. Анархiя ,безлад, бабло рулiт.
Відповісти
от і мені цікаво, а в центрі який завод?(((
Відповісти
Не було полішука - не смерділо
Відповісти
Так, дійсно на Лідавській сьогодні смерділо, але в порівнянні з ГПЗ це просто легкий бриз, бо коли виїдає очі і кохана людина замість ранкового "Привіт" каже "без протигаза на вулицю не виходь"..... До речі кому приносити свіжовипраний одяг, який пахне "парфумом європейського міста" ще не встигнувши висохнути, на повторне прання??? Ця "аромотерапія" має всі шанси стати візитною карткою нашого ще не так давно доволі милого міста...
Відповісти
Пропоную. Тиждень вивозити наших "високопосадовців" на роботу саме до м'ясокомбінату і в Гірку Полонку. Може так дойде.
Відповісти
Чудова ідея!!!Якби тільки її втілити?)
Відповісти
То може вже час тому Поліщуку і всій владі міста щось робити, а не лише всяку х%№#ю у соцмережах писати?!!!
Відповісти
Який накуй комбінат? Це повинно бути питанням #1. І повинно було вмрішитись після перших проявів запаху! А то мля догадуються вони, соплі жують, а тим часом травимось ми, наші діти, внуки.
Не працює на заводі каналізація, закрити нахрєн поки не виправлять неполадки і крапка. А власники коли порахуть збитки за день простою швидко все виправлять.
Безхребетні!!!
Відповісти
Мова не про заводську каналізацію, а про фекальні стоки Вересневого, які викачуються заводською каналізацією на поля фільтрації. А коли перекриють цю каналізацію, то Вересневе просто потоне в своєму лайні
Відповісти
Народ, давайте збератися і йти до наших депутатів, і вимагати закриття цих підприємств, поки не буде побудовано Санчастини по утилізації цих решток. Хто за ставьте Плюси, подивимось скільки нас.
Відповісти
Народ, для початку підпишіть петицію проти смороду на сайті Луцької міськради. Залишилось 7 днів. Є всього 80 підписів замість 300.
Відповісти
Петицію про екологічний захист Луцька підписало більше 300 людей.
Відповісти
Скиньте посилання на питицію, та давайте її поширювати!
Відповісти
Скиньте посилання на питицію, та давайте її поширювати!
Відповісти
засруть місто !!нехрен на "хмельницького" сидіти рішення приймати під кондіціонерами в комфорті- пиздуйте на очисні до сахарного
Відповісти
Так пахне укроп....
Відповісти
Це ж з якого гамна роблять ковбаси ці сини? Собачатини фірми Ласка?
Відповісти
Народ , поки ви спите вночі так смердить. Ви просто не чуєте. Вони щей щоночі свої грязні дєлішкі роблять, поки народ спокійно спить...Причому щодня...
Відповісти
Полішук , якщо ти не можеш такого елементраного питання вирішити, а реально це був би крутий піар, то не займай чуже місце..НЕ твоє це ..не твоє..
Відповісти
Скільки можна скиглити Поліщук , Поліщук - що кожен із Вас зробив для свого блага. Де гунчик чи він не у Луцьку завезіть рештки під облдержадміністрацію та кожному посадовцю додому , отоді щось зрушиться з мертвої точки.
Відповісти
Лучанин вперед...
Відповісти
Калі Юга
Відповісти