Лучанка отруїлася рибою з нового «Сільпо»

42
-1
Лучанка отруїлася рибою з нового «Сільпо»
Лучанка, заступник голови громадської ради при Волинській ОДА Мар'яна Сорочук опинилася в лікарні після того, як з'їла рибу, куплену в новому супермаркеті "Сільпо".

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Дякую новому Сільпо. Я згадуватиму про вас щоразу,
Коли відвідуватиму Благомед і Сінево,
Коли купуватиму пробіотики, для відновлення мікрофлори,
Коли ходитиму до косметолога, щоб вивести полопані судини,
Коли переглядатиму фото на яких я мала бути....!!!" - йдеться у дописі дівчини.

Як виявилось, Мар'яна отруїлась рибою, купленою у новому Сільпо, що у Промені, на відкритті супермаркету.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
може руки не мила перед поїданням?
Відповісти
подружка дружини "відомого" Осіпова обїлась немитої полуниці.
Відповісти
Дякуємо Покровському) молодець, а так раніше гарно гавкала за Вусенко
Відповісти
Гарна така "професія" - активістка :) І у чому вона така "активна"? Цікавить одне: вона одна купувала і їла ту рибу? :)
Відповісти
ну, мабуть активна з активістами )))
Відповісти
Цікаво,як скуштувала тарифи на жкх,на неї пронос не напав,чи в активістів на це імунітет?
Відповісти
та брехня, жерти менше треба
Відповісти
символічно, сільпо - отруїлось у сільпо.
Відповісти
"Я згадуватиму про вас щоразу,
Коли відвідуватиму Благомед і Сінево" - алло гараж, які благомед і синево? Бігом в комунальну поліклініку, чи в тих хто працює активістом - є стільки грошей на приватні клініки?
Відповісти
вона надіється трохи бабла витрясти зі Сільпо за допомогою "адвоката" Осіпова
Відповісти
риба - здохла,коли ЦЕ побачила
Відповісти
репортаж погано розкритий, невистачає фоток з унітазу .
Відповісти
"Коли ходитиму до косметолога" - косметолог тут не допоможе...
Відповісти
Люди добрі ,12-й раз прошу розяснити ,де можна здобути професію"АКТИВІСТ" .може я із монтажника перепрофілююсь, а то як читаєш новини кругом одні активісти ,тільки не можу зрозуміти в чому вони такі активні і яка користь від них суспільству.
Відповісти
навчись "прогинатись" під того кого треба і все - "почесне" звання пі... ой активіста - майже в тебе.
Відповісти
Дякую 123,за відповідь, але знов біда більше 40 -а років не прогинався,так що вчитись вже небуду тай не хочу,може краще " не активістам" прогнути самоназваних активістів-результат буде кращий.
Відповісти
все до того і іде, бо куди не плюнь - в активіста попадеш, майже всі - офіцйно безробітні, але на "синево" і "багомед" грошей вистачає.
Відповісти
Щось мене зацікавила ця особа,і я вирішив пробігтись в іі сторінці в Facebook, чесно кажучи я вражений ,але ні капельки не здивований,людина присутня на всіх ярмарках,ринках і смітниках одночасно.То щепу дробить в бот.саду,то черешеньки з полуницею на ринку смакує, то сміття Львівське відстежує,то пасочки пробує,і одночасно щей займається питанням смороду в Луцьку і рибку з Одеси полюбляє.Це напевно перевтома а не отруєння.
Відповісти
согласна с вами на все 100
Відповісти
Зроби заодно репортаж, як активістка, про обласну інфекційну
Відповісти
не можна ,бо головлікар укропівець.... шефи накажуть.
Відповісти
Сільпо філіал ковельського скотомогильника
Відповісти
згинь і не смерди
Відповісти
шо б вона робила,якби сторінку мала ю у ВК чи ОК ? Куда б вона свою мармизу виставила?... і не стидається.
Відповісти
Ну це звичайно смішно, коли настільки тупо тулять заказуху)
Відповісти
Не я один це помітив?
Відповісти
Ага, не Ви один.
Відповісти
Щось активісти і журеалісти підощріло намовляють на сільпо....то ліфт, то риба. Давайте ще ужасів нашого городка! Чого відразу риба з сільпо? Хто зна що ти ще активно наминала......вмираючий лебідь, але шльондрівські стрєли намалювати змогла....чудеса
Відповісти
То татуаж)) один раз намалювала - і ходиш всю жизнь))
Відповісти
а дe докази , і хто довів, що дана особа отруілася самe рибою куплeною в сільпо?а то за наклeп можна і відповісти в суді!
Відповісти
Ще не одне звинувачення буде до повного відкриття Проміня. Це Палиця травить БПП.
Відповісти
Мені - байдуже чий промінь, але цікаво за що треба "шоколадних" хвалити?
Відповісти
Ваша правда, таких розумників як ця "дамочка" за наклеп потрібно притягувати до відповідальності,можливо наступного разу буде думати тим чим потрібно.
Може не рибка, а пару зайвих випитих коктейлів в нічному клубі"Опера"в ту ніч, спричинили необхідність "відкапуватися" в лікарні?
Відповісти
Благомед, сінево ... косметолог....Не погано живуть активісти І рибу було за що купити І ліки . Риба певно найдорожча раз більше ніхто не купив))
Відповісти
Скуштував оселедець по 75гр.,куплений там,скажу вам -смакота,згадались івасі тих часів.І це не реклама,від душі кажу.
Відповісти
Іду в Сільпо.Як називається рибка?
Відповісти
Таке обличчя... Цеглину просить. Ніхто не отруївся, тільки ця дама. Вона одна була в маркеті?
Відповісти
Три дні підряд купую рибу для усієї сім'ї, дуже смачна і свіжа. Чи не здається дивним, що спочатку, за тиждень до відкриття, почалось "полювання на відьом" проти "Променя", згодом на відкритті Сільпо почали непритомніти і застрягати в ліфті журналісти з активістами, а тепер вже й труяться) Може забагато жовчі у цих людців. Нехай ходять активісти з "журналістами" в Колібрис або Наш Край, там насправді якісна "курка гниль", поже прищі з рила зійдуть
Відповісти
Це у працівників обласної ради алергія на Промінь, а не на рибу. Нехай хавають у столовій від Міськради
Відповісти
Була в Сільпо.Піду ще.Сподобалось.
Відповісти
Може то ти в мене на вечірці щось не те з'їла чи випила?
Відповісти
КРУЖЕЧКА НАДЩЕРБЛЕНА)))ліки дешеві .кашка галіменька
бідолашечка))) все на рибу потратила...
Відповісти