--> «Зоря» перемогла «Лестер» і втратила шанси на вихід із групи Ліги Європи | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Зоря» перемогла «Лестер» і втратила шанси на вихід із групи Ліги Європи

0
-6
«Зоря» перемогла «Лестер»  і  втратила шанси на вихід із групи Ліги Європи
Підопічним Віктора Скрипника в передостанньому турі ЛЄ потрібно було вдома обігрувати "Лестер" та сподіватися, що "Брага" втратить очки в гостьовому матчі проти АЕКа.

Якщо із першим завданням гравці "Зорі" справилися на відмінно, обіграли "лисиць" з рахунком 1:0, то в Афінах "Брага" без проблем перемогла АЕК" - 4:2.

Гості на старті матчу забили 2 м'ячі. Під кінець тайму команди обмінялися голами. 2-й тайм вже був схожий на формальність. Команди ще раз забили один одному в самому кінці гри.

Після 5-го туру Ліги Європи "Лестер" та "Брага" мають по 10 очок. "Зоря" набрала 6 очок, а в активі АЕКа тільки 1 перемога.