Які луцькі маршрутки завтра не вийдуть в рейс. ПЕРЕЛІК

17
9
Які луцькі маршрутки завтра не вийдуть в рейс. ПЕРЕЛІК
Повідомили, які маршрутні автобуси не вийдуть в середу, 11 грудня, в рейс.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

Нагадаємо, у Луцьку завтра заборонять розраховуватися за проїзд готівкою. Єдиний спосіб – електронний квиток.

Враховуючи прийнятті рішення виконавчого комітету №№ 768-1 та 770-1 від 04.12.2019 та припинення з 11.12.2019 перевезень пасажирів автомобільними перевізниками за автобусними маршрутами №№ 3, 9, 9-а, 11, 17-а, 19, 24, 25, 26, 26-а, 28, 29, 32 будуть не забезпечені пасажирськими перевезеннями мікрорайони Вересневе, Вишків, ЛПЗ, вулиць Володимирської, Рівненської, Ковельської у м. Луцьку.

У зв’язку з цим, КП "Луцьке підприємство електротранспорту" внесено зміни у рух тролейбусів.

Нагадаємо, члени виконавчого комітету міської ради розірвали договір з луцьким перевізником «АТП 10701».

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад пояснив, що перевізник не виконав умови: не погодився встановлювати у своїх транспортних засобах.

Начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Степанов зазначив, що до 11 грудня – офіційної дати впровадження в місті безготівкової оплати за проїзд – маршрути №3, 9 та №26а обслуговуватиме цей перевізник. Тоді він додав, що ці маршрути нікуди не зникнуть, лише змінять перевізника.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Що робитиме Луцькрада, якщо жодна маршрутка не вийде в рейс

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
турботливі ви наші. з вишкова пішкодрала йти чи безтолкова влада таксі оплатить ?
Відповісти
На вишків буле організовано транспорт, згідно рішенням міської ради
Відповісти
А з Струмівки як добиратись? Валідатора того кому небуть запхати ззаді хто це придумав тероризувати людей.
Відповісти
Ага. І хай по електронному квитку у WC ходять.
Відповісти
Ще 1 вихідний .А можливо ці чиновники на завтра записані до мене на прийом у лікарню-то хай вибачають-пішки не піду,машини не маю.
Відповісти
Як людям з Гіркої полонки добиратись у місто,ніхто не скаже шановні собачі депутати?
Чому мені хтось повинен забороняти розрахуватись готівкою?
Так як ви це придумали ваше ноухау,то це просто треш.
Відповісти
Я розумію що міська влада дуже обісралась з цими валідаторами. Але що це за дурні питання чого це вам хтось має забороняти платити готівкою. Якщо є які правила значить треба їх виконувати. От не можна дорогу переходити на червоний колір світлофора, чого це мені хтось иає щось забороняти я хочу переходити дорогу тоді коли захочу і де захочу це щось теж саме
Відповісти
Ото не хочуть показати реальні обсяги перевезень.
Відповісти
А це теж елемент жантажу!Може перевізників оштрафувати за транспортний колапс в місті!
Відповісти
Давайте тролейбуси на Вишків, слабо?
Відповісти
А я за те, щоб все було прозоро. А то вже ті перевізники геть знахабніли. Їздиш тими хлівами на колесах, забитими по зав'язку в годину пік і плати 6 грн, а тобі ще говорять, що то не межа, то ще має дорожче бути.
Відповісти
Ну пан палиця обіцяв маршрутчиків з інших міст побачимо чого вартує його слово...
Відповісти
Ось питання.... Я не місцевий. Приїжджаю раз чи два в Луцьк. Так мені заради цього треба тратитися і купувати їх квиток? Це вже просто монополія якась...
Відповісти
Не треба вам купувати той виток, достатньо буде купити квиток на дві або три поїздки
Відповісти
З Вишкова їздитиме тролейбус, по зміненому маршруту. Що вони роблять, ті посадовці?
Відповісти
З Вишкова їздитиме тролейбус (без лінії), по зміненому маршруту. Що вони роблять, ті посадовці?
Відповісти
Походу завтра куплю десяток яєць та цеглину і по дорозі з Липин в Полонку пройдусь понад міськ радою, рішалови керовніки!
Відповісти