«Волинь24» – найпопулярніший інтернет-ресурс краю у серпні. РЕЙТИНГ

0
1
«Волинь24» – найпопулярніший інтернет-ресурс краю у серпні. РЕЙТИНГ
За підсумками cерпня 2019 року, інтернет-видання «Волинь24» щодоби в середньому читає понад 76 тисяч людей, з них в Україні – майже 65 тисяч. Також у серпні видання залишається лідером серед волинських інтернет-ЗМІ за охопленням всеукраїнської аудиторії: із показником 2,68% «Волинь24» вийшло на 39 місце в цьому рейтингу, хоча ще місяць тому було на 41-му.

Загалом за 31 день серпня «Волинь24» набрало 2 мільйони 361 тисячу 415 хостів. Спасибі всім і кожному за увагу до нашого видання.

Такі дані базуються на результатах рейтингу, який щоденно веде сайт «Bigmir)net».

Нагадаємо, за підсумками січня 2019 року інтернет-видання «Волинь24» за кількістю загальних відвідувань перетнуло мільйонний рубіж. Вже на червень 2019-го наше видання подвоїло кількість читачів, уперше перетнувши 2-мільйонний рубіж, а у липні стало абсолютним лідером рейтингу серед волинських інтернет-ресурсів за всіма показниками. Зберегло це лідерство видання і в серпні.

Ми працюємо цілодобово, щоб першими донести до вас найоперативнішу інформацію. А якщо й не першими, то подати її повно й різнобічно, з подробицями, коментарями усіх сторін і експертів, так, щоб було зрозуміло кожному, що де відбулося. Щоб можна було відстежити подію в розвитку, дізнатися причини й наслідки. А ще – прочитати інтерв’ю, аналітичні розвідки, блоги, розповіді про людей і явища, взяти участь в опитуваннях, які проводить редакція.

На цьому шляху бувають помилки. Ми вдячні вам, шановні читачі, що вказуєте на них. Вчимося на них, виправляємо і йдемо далі. Адже не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Далі – трохи статистики.

РЕГІОНАЛЬНІ ВІДВІДУВАННЯ

Загалом за серпень 2019 року на сайт інтернет-видання «Волинь24» заходили 155 тисяч 116 регіональних відвідувачів. За регіональними відвідуваннями «Волинь24» серед місцевих інтернет-ресурсів залишається на першому місці.

На другому – інформаційне агентство «ВолиньPost» – 125 тисяч 524 місцеві читачі.

На третьому місці – мережа гіперлокальних сайтів «Район.in.ua» – 116 тисяч 534 регіональні відвідувачі.

На четвертому – інформаційне агентство «Волинські новини» – 103 тисячі 991 читач із Волині.

П'яту позицію займає інформаційне агентство «Конкурент» – 59 тисяч 404 місцеві читачі.

На шостому місці – західноволинське інтернет-видання «Буг» із 44 тисячами 707 хостами.

Сьоме місце – за інформаційним ресурсом «Під прицілом» – на його сайт заходили в серпні із 35 тисяч 915 регіональних ІP-адрес.

ЯК МИ РАХУВАЛИ

Сайт «Bigmir)net» веде щоденну статистику відвідуваності 4436 інтернет-ЗМІ України. Відвідуваність сайту визначається хостами, тобто унікальними відвідувачами. Програма, яка веде статистику, орієнтується на цей критерій.

Хостом спрощеною мовою називають унікальних відвідувачів сайту. Скільки б сторінок відвідувач не проглянув на сайті, скільки б часу він на ньому не залишався, все це буде вважатися одним хостом. Зазвичай статистика обмежує «час унікальності» добою. Тобто статистика оновлюється щодоби.

Якщо на сайт з однієї IP-адреси зайшов відвідувач, тобто хост, його черговий візит через добу і більше знову буде вважатися унікальним.

Сайт «Bigmir)net» фіксує як кількість загальних хостів інтернет-видань, так і регіональних. Тільки якщо статистика загальних (у всій мережі) зберігається і підсумовується за місяць, то статистика регіональних доступна відвідувачам лише за три останні доби.

Тому ми відстежували й заскрінювали підсумки рейтингу інтернет-ресурсів Волині за кожну добу серпня 2019 року. І додавши результати за 31 день, отримали ось таку картину:

Клікніть для збільшення
Клікніть для збільшення


ВСЕУКРАЇНСЬКІ ВІДВІДУВАННЯ

Деякі колеги з інших видань свого часу нам докоряли, мовляв, не варто орієнтуватися на регіональні хости, тому що «Bigmir)net» регіональну статистику формує лише з луцьких ІР-адрес. А багато користувачів інтернету читають волинські видання з мобільних пристроїв, і якщо читач заходить на якийсь із місцевих сайтів, перебуваючи у Луцьку, але з провайдерів, наприклад, «Київстар», «Укртелеком», «Водафон» чи «Лайф», то його «клік» «Bigmir)net» зараховує у загальну, а не регіональну кількість хостів.

Саме тому ми, починаючи з березня, почали фіксувати кількість всеукраїнських відвідувань. Нам, звісно, приємно, що «Волинь24» читають і за кордоном, але 85% відвідувань нашого сайту – саме з України.

Статистику всеукраїнських відвідувань також веде «Bigmir)net», але вона, як у випадку з регіональними відвідуваннями, зберігається лише три дні. Тому ми скрінили результати за кожну добу серпня серед шістьох лідерів волинського інформаційного простору.

Нагадаємо, інтернет-ресурс «Волинь24» за підсумками березня 2019 року здобув прихильність понад мільйона українських читачів: тоді нас читали 1 мільйон 62 тисячі 593 людини. А вже у липні вперше кількість наших читачів в Україні сягнула 2-х мільйонів.

Також 2-мільйонний рубіж «Волинь24» подолало і в серпні.

Ось ці результати:

Клікніть для збільшення
Клікніть для збільшення


Як бачимо, інтернет-видання «Волинь24» у серпні 2019-го зберегло лідерство за цим показником на Волині, набравши 2 мільйони 9 тисяч 397 хостів. Це означає, що в середньому щодоби нас читали майже 65 тисяч людей в Україні.

На другому місці – інформаційне агентство «ВолиньPost». Його сайт у серпні 2019 року відвідали 1 мільйон 275 тисяч 45 читачів з України. Це на 734 тисячі 352 загальноукраїнських читачів менше, ніж у «Волинь24».

На третьому – інформаційне агентство «Волинські новини». Його протягом місяця читав 973 тисячі 881 користувач мережі в Україні.

На четвертому – мережа гіперлокальних сайтів «Район.in.ua» – 852 тисячі 489 всеукраїнських відвідувань.

П’ята позиція в цьому рейтингу – за інформаційним ресурсом «Під прицілом» – 638 тисяч 790 хостів з України.

На шостому місці – інформаційне агентство «Конкурент» із 490 тисячами 474 заходами на сайт з України.

ЗАГАЛЬНІ ВІДВІДУВАННЯ

Водночас сайт «Bigmir)net» веде загальну статистику (за кількістю усіх читачів мережі).

За цим показником інтернет-видання «Волинь24» у червні 2019 року вийшло в лідери в регіоні, уперше подолавши 2-мільйонний рубіж. Тоді ми набрали 2 мільйони 207 тисяч 860 хостів. У липні «Волинь24» набрало 2 мільйони 601 тисячу 617 хостів,продовжуючи утримувати першість на Волині.

Не набагато менше наше видання читали у серпні – 2 мільйони 361 тисяча 415 унікальних відвідувань. Тож в середньому щодоби нас читали понад 76 тисяч людей!

Друге місце в рейтингу серпня – в інформаційного агентства «ВолиньPost» – 1 мільйон 704 тисячі 631 унікальне відвідування, що на 656 тисяч 784 хости менше, ніж у «Волинь24».

На третьому місці – інформаційне агентство «Волинські новини» – 1 мільйон 124 тисячі 608 сукупних читачів.

Четверте – за сайтами «Район.in.ua» із 977 тисячами 788 відвідуваннями.

Замикає п'ятірку лідерів волинського сегменту інтернету інформаційний ресурс «Під прицілом». У нього в серпні загалом було 758 тисяч 912 читачів.

В інформаційного агентства «Конкурент» – шосте місце із 547 тисячами 36 хостами.

Іншим інтернет-ЗМІ Волині подолати 500-тисячний рубіж не вдалося.

ОХОПЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АУДИТОРІЇ

У липні наше стало лідером серед волинських інтернет-ЗМІ за охопленням всеукраїнської аудиторії. Із показником 2,92% «Волинь24» вийшло на 41 місце в цьому рейтингу. А в серпні хоч і знизило показник до 2,68%, проте піднялося на 39 місце. Це пояснюється загальним спадом читацької уваги у серпні. Все-таки пора відпусток.

На 44-му місці за охопленням із показником 2,27% – інформаційне агентство «ВолиньPost».

На 46-му – інформаційне агентство «Волинські новини» (2,17%).

На 51-ше місце піднявся інформаційний ресурс «Під прицілом» (1,86%).

На 59-му місці – мережа гіперлокальних сайтів «Район.in.ua» (їхній сукупний показник – 1,68% всеукраїнської аудиторії).

На 81-му місці – інформагентство «Конкурент» (1,18%).

Ще раз щиро дякуємо всім і кожному, хто нас читає і коментує! Обіцяємо й надалі враховувати всі ваші побажання, бути оперативними й точними у викладенні фактів, оприлюдненні коментарів, не спотворювати інформацію, відділяти її від реклами й пропаганди. Бо ми пишемо про людей і для людей.

Залишайтеся з «Волинь24» й надалі!

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

assignment help