У луцьких маршрутках підвищили вартість проїзду

26
2
У луцьких маршрутках підвищили вартість проїзду
Вартість проїзду у маршрутних таксі Луцька підвищили з 4 до 5 гривень.

Про це йшлося у середу, 16 травня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Нагадаємо, ще на початку 2018 року перевізники почали просити у Луцькради підняти ціни на проїзд у міських маршрутках. Мовляв, подорожчало пальне.

Вони декілька разів звинуватили міську владу у бездіяльності, мовляв, цю проблему потрібно вирішувати негайно. Та у відповідь чиновники поставили багато претензій до якості перевезень. Адже, за їх словами, лучани часто скаржаться на запізнення транспорту.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Проїзд у луцьких маршрутках: за що ми платимо

У вівторок, 15 травня, луцькі перевізники підписали меморандум про співпрацю із міською радою, згідно з яким перевізники зобов’язані підвищити якість послуг, санітарного стану маршруток, графіку їхнього руху тощо.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Луцьких перевізників змусять покращити стан маршруток та їздити по графіку

Так, рішенням виконкому вартість проїзду у луцьких маршрутках з 16 травня 2018 року зросте до 5 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років – 2 гривні у період навчання ( з 1 вересня по 31 травня) та 3 гривні у літній період.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Після приходу вайсманів, гройсманів суцільне подорожчання. Хлопці ви вже готові втікати з України????? Терпець у людей може закінчитись.
Відповісти
ой, вей, шо ві такоє імєєтє сказать. ізя і шльомо імєют малєнькій гєшефт, а вам уже жалко етіх пару копєєк
Відповісти
а діти що отримують доходи ? їздять в школу, на гуртки. Можливо пільговики при великих пенсіях могли сплатити по 1 грн. і щодня не їздили б на ринок ...
Відповісти
це 200 гривень на місяць на роботу їздити та отримувати 2500 грн. Бариги коли ви нажеретися чи вам животи позпорювати серпами і косами по старому українському звичаю. Взагалі чомусь затихла тема колись така популярна про повстання проти панів і як палили їх обістя з паненятами і жидами......
Відповісти
Нові часи - Нові гасла:
голодранцям - ноги, кріпакам - велосипеди, , інтелігенції - троллейбаси, чинушам - маршрутки, панам - автомобілі
Відповісти
чим ж Ви займались перших півжиття, щоб сьогодні працювати за 2,5 тис грн? отримайте кваліфікацію, заробляйте гроші то і їздьте хоч на таксі.
Відповісти
І звідки " Ви" такі розумні беретеся ? Як можна таке писати?Багато людей ,які мають відповідну освіту, не мають змоги працювати там ,де їм би хотілося,а високу зарплатню хотіли би всі.Чи може в нас купа вакантних місць на високооплачувану роботу? Та і задавати подібні питання ,на зразок ,чим людина займалася півжиття, легко.У кожного своє...комусь і та одна гривня щось значить
Відповісти
Тобто ви вважаєте, що Порошенко чи Гройсман мають контролювати ціни ? В нас, блін, ринкова економіка.
Відповісти
Якщо виищі чиновники ніпричому, то нащо ми українці фінансуємо їх. Оплачуємо їм пожиттєві пільги, людям від яких нічого не залежить.
Відповісти
це не чиновник це бандитські угрупування які маскуються під якісь партії
Відповісти
коли луцька влада візьме приклад з Тернополя і Львова і розжене цей кодляк перевізників з поганялами з мівської ради
Відповісти
Виявляється, діти у нас заробляють гроші і, очевидно, зарплата у них підвищилась.
Думаю, батьки і діти будуть дуже вдячні міській раді, яка завжди з радістю йде назустріч усім побажанням перевізників.
Відповісти
бідні нехай сидять дома, спочатку подумають чи клепати дітей,які вони не можуть утримати. Інші люди не зобовязанні утримувати чужих дітей.
Відповісти
Ви неправі
Відповісти
а може оту "недовладу" пора піти! банду геть!!!
Відповісти
А розум є? Ні - немає! З ранку люди їхали по 4, а з обіду вже будуть по 5?! А не можна було у такому випадку з 17-го числа? От ще один доказ що то за влада у Луцьку...і!!!
Відповісти
Тариф у розмірі 4 гривні пропонується скасувати з моменту набуття чинності цього рішення, тобто з моменту його публікації у газеті “Луцький замок”. Чекаємо коли надуркують газетку
Відповісти
ВАртість проїзду підвищується з 24 травня. Після того як рішення буде підписане та надруковане в ЗМІ
Відповісти
Просто треба також страйкувати. В плані масово відмовитись від такого транспорту як маршрутне таксі. Тоді перевізники, можливо, передивляться свої тарифи і раптово зрозуміють, що не так вже й мало вони заробляли. Але ми так не зробимо. Проковтнемо і це. Пониємо і проковтнемо. Як і все, що наша влада для нас придумує....
Відповісти
Міська Рада Обасна Рада проїзд в маршрутках безкоштовний яка різниця пільговиків за пільги передбачені законом і працівникам мерії і облради на лексусах
Відповісти
пільговий проїзд - Міській/Обласній Раді - це ДІЙСНО ЗРАДА 1000%, не нажеруться ніяк
Відповісти
Пропоную ввести класи маршрутного таксі:
лоу - стрьомна обшарпана перекошена маршрутка з дирками, шофер в шортах та майці = 2 грн
економ - обшарпана маршрутка з обдертими кріслами (даний час), шофер в джинсах = 3.5 грн
стандарт - маршрутка в нормальному людському стані з чистими кріслами та охайним культурним шофером = 5 грн
престиж - нова маршрутка з консєржом-касиром та шофером в піджачку= 7 грн
Відповісти
А оголосити "бойкот"цим трандулетам,слабо.Бо хохли тільки язиком плескати можуть.Хоч один день,всі пішки,велосипеди,тролейбуси,власні авто,з принципу.Цікаво буде .Але ми на це нездатні,бо "моя хата зкраю"...
Відповісти
на рахунок тролейбусів, дійсно, якщо графік кожні 10 хв та шоб їздили до 24:00 то нафіг ті маршрутки на хлібних маршрутах, най їздять там де тролейбусних ліній немає
Відповісти
Вас ніхто не затягуе в маршрутне такси. а ще кричи і не іж. бо хліб подорожчав і так далі,
Відповісти
Спочатку цих виродків треба навчити їздити. Чомусь поліція їх нештрафує. БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ за один рейс кожного маршрутчика можна штрафувати сотню разів !!!
Відповісти