Відомий український співак не вважає українську мову рідною

11
-1
Відомий український співак не вважає українську мову рідною
Український співак Іван Дорн розповів, що почувається повністю українцем на сцені, проте зазначив, що «не вважає українську своєю рідною мовою».

Про це пише Сьогодні.

Дорн зазначив, що обожнює українську та хоче більше писати треків цієїю мовою, але поки що не виходить через мовний бар'єр. Він пояснив, що почав вивчати українську лише в 5 класі, а школа, в яку він ходив, була російськомовною.

«Школа в мене була російськомовною, була російська література і мова. Зараз цього неможливо уявити в нашій країні. Такого вже давно немає. Але тоді було так», - розповів Дорн.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поганому танцюристу....
Відповісти
НЕГРИ ВЧАТЬ за 1 рік
Відповісти
дорк сидів в школі на гальорці і горобців рахував
Відповісти
Одне слово дорн, і все зрозуміло відразу, ватна фуйня, яку давно треба було позбавити українського громадянства і вислати. Оце непорозуміння, завжди щось морозить, любий піар - це піар.
Відповісти
То чому ви написали український співак.
Відповісти
Який він український?Він ватний співак.
Відповісти
Жесть, а шо то за вусатий Василь на фото? ????
Чи то і є той самий дорн, який українську вивчити не здатен
Відповісти
Господи, яке воно тупе. Рідна мова - це мова роду! А не мова, яку ти, чи твої батьки тобі підсуєтили, щоб тобі зручніше було бути рабом.
Відповісти
Хто це? Попкодорн....в забитих селах його знають...відомий)))
Відповісти
Відомий?Хтось цікавиться його творчістю?Та ще й український!Навіщо про них писати,кому вони потрібні?
Відповісти
А я не вважаю його Українським співаком !
Відповісти