В Україні з'явилася банкнота 1000 гривень: як розпізнати фальшивку. ФОТО

0
-4
В Україні з'явилася банкнота 1000 гривень: як розпізнати фальшивку. ФОТО
Національний банк України 25 жовтня 2019 року ввів до обігу банкноту нового найвищого номіналу – 1 тисяча гривень.

Нова банкнота помітно відрізняється від банкнот інших номіналів за розмірами та кольоровою гамою. Так, переважаючий колір банкноти – блакитний, розмір складає – 75 х 160 міліметрів, повідомляє пресслужба Волинського НДЕКЦ МВС.

По суті це четверта банкнота в новому банкнотному ряді національної валюти України, адже за дизайном вона наслідує банкноти нового модернізованого покоління гривні, оновлені ще раніше – 20, 100 та 500 гривень.

Як зазначає Національний банк України, необхідність введення нового номіналу підтверджується розрахунками щодо економічної доцільності, зручності для користувачів, економії для держави та бізнесу, а найголовніше підвищення надійності національної валюти від підробок.

Банкнота номінальною вартістю 1000 гривень має більше 20 елементів захисту, що допоможе громадянам візуально з легкістю перевірити її справжність. Дана банкнота має як елементи захисту паперу, так і інноваційні поліграфічні елементи захисту, що дозволяє українській гривні знаходитися на високому рівні в системі захисту банкнот провідних країн світу.

"Неодноразово фахівці Волинського НДЕКЦ МВС розповідали про наявні елементи захисту в грошових банкнотах, у тому числі і способи їх підробок. Ми вкотре закликаємо громадян бути уважними та використовувати усі наявні знання для того, щоб не стати жертвами шахраїв та власником "липової" купюри", – йдеться у повідомленні.

Елементи захисту нового найвищого номіналу вартістю 1000 гривень:

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні