Маршрутки можуть не зупинятися матерям з колясками, - луцький посадовець

22
-3
Маршрутки можуть не зупинятися матерям з колясками, - луцький посадовець
Начальник управління транспорту та зв'язку Луцькради Віктор Кукішев заявив, що водії луцьких маршруток мають право не везти матерів із дитячими візочками.

Про це він розповів у середу, 16 травня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Дитину носіть на руках»: у Луцьку водій маршрутки відмовився везти маму з коляскою

Зокрема, під час засідання виконкому Віктор Кукішев, що реагувати на скарги лучан, що стосуються водіїв маршруток, можуть тільки директори підприємств, де вони працюють. За словами головного транспортника Луцька, в управлінні транспорту та зв’язку не мають права карати водіїв маршрутних таксі міста.

Нагадаємо, вартість проїзду у маршрутних таксі Луцька підвищили з 4 до 5 гривень.

Також Віктор Кукішев додав, що водії мають право не зупинятися й не везти матерів із дитячими візочками.

«Тобто курити за кермом, матюкатись, хамити він може, а мати має стояти на зупинці, поки якийсь добрий водій її візьме? Почніть щось робити. Для того, щоб вирішувати проблему, її треба намагатись вирішувати», - зазначив член виконавчого комітету Ігор Алєксєєв.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
типова позиція бандовлади: ми тут ні при чому. вирішуйте свої проблеми самі
Відповісти
Кукішев... Саме прізвище говорить за себе.
Відповісти
Підняли вартість проіізду,і ось вам новий "сервіс" хочу зупинюся-хочу не зупинюся, "получітє і розпішитєсь"
Відповісти
Я так само робитиму-захочу-заплачу,захочу,-ні
Відповісти
Якщо не зупиняється-цеглиною у вікно
Влада не може навести лад,народ буде наводити сам своііми методами!
Відповісти
Україна це країна волонтерів. Самі зняли президента, самі АТО розпочали, самі блокують, самим і вішати прийдеться ...
Ніякої влади у нас не має і не надійтеся на її.
Відповісти
кукіш- він завжди кукіш
Відповісти
Усi маршрутки на металобрухт! А на маршрут мiста потрiбно великi автобуси та побiльш рогатих!
Відповісти
Якщо підняли ви вартість проїду, то наведі лад в маршутках і з графіком їхнім . Ато вони невиїжають на останні рейси або недоїжають.
А про мам з візочками то я б вас на самокатм посадивби і їздилиб так і возилиб своїх жінок з дітьми!(
ПОЗОР
Відповісти
Не міська рада а суцільна фірма "Ласка"
Відповісти
Не брати дітей з колясками, це отсєбятіна Кукішева чи є нормативи, закони? Якщо немає, пане Кукішев мітлу в руки і на вулицю, там вас чекає робота відповідна вашій кваліфікації.
Відповісти
Алексєєв браво!
Відповісти
як можна писати "матерям з колясками"? мати з дитиною найцінніше що може бути в суспільстві, це наше майбутнє...таке відношення немає майбутнього
Відповісти
в разі дтп чи пожежі через дитячу кодяску пасажири не зможуть швидко вийти
Відповісти
А через 110 пасажирів замість дозволених 42 зможуть? Запакувати автобус, що не дихнути, то це можна, бо це рентабельно, а все, що не на користь перевізника - можна не робити? Таких чиновників/депутатів, які заполонили міськраду гнати поганою мітлою.
Відповісти
Саме так заборонено захаращувати прохід
Відповісти
коляска не займає стільки місця щоб через неї не можна було пройти...до 111, якщо діти вам захаращують прохід
Відповісти
Захват-дитя невігластва...
Відповісти
Називається,хочемо в ЄС,а там,у кожному автобусі місце для колясок з дітками,і його завжди звільнять як заходить мама з коляскою,а в трамваях,які не мають спеціальних сходинок,ВОДІЙ допомагає мамі знести коляску. :-) ось Вам і Європа,а ми як завжди....далеко :-( :-(
Відповісти
чекай-но. приїде швейцарський тролейбус - побачиш, що таке Європа. довбаним перевізникам таке і не снилось
Відповісти
Просто жах! В першу чергу це мати з дитиною! А з каляскою чи ні, це вже варіація. Чого ж було не продумати цей варіант з самого початку і не попіклуватись про транспотр, який здатний на подібні перевезення?? Поносіть самі 15 кг на руках пів дня, впевнена, це дуже "зручно"!
Відповісти
Ще того вилупка колись на руках носити будуть, в громадський транспорт, Згадає тоді.
Відповісти