У Луцьку звільнилась половина патрульних

26
13
У Луцьку звільнилась половина патрульних
Половина особового складу луцьких патрульних поліцейських звільнилась.

Про це стало відомо у четвер, 8 лютого, під час сесії Волинської обласної ради.

Начальник Головного управління Нацполіції у Волинській області Петро Шпига повідомив, що з луцької патрульної поліції звільнилось 50% особового складу.

«Можливо не витримали великого навантаження», - зауважив головний поліцейський області.

З його слів, наразі замість 12 екіпажів патрульної поліції місто патрулює три-чотири екіпажі.

«Тепер є багато скарг, бо патрульні не мають фізичної можливості охопити все. Вирішуємо проблему з допомогою слідчо-оперативних груп, громадськості, поліції охорони», - пояснив очільник волинської поліції.

Правоохоронець запевнив, що штат патрульних доукомплектують до кінця березня – наразі майбутні поліцейські навчаються.

Згодом у патрульній поліції спростували слова Петра Шпиги.

"Спростовую абсолютно цю інформацію. Так, 19 грудня 2015 року у Луцьку прийняли присягу 165 патрульних. Нині 117 із них досі працює у поліції. Відтак, покинули службу 29% особового складу, які звільнилися за власним бажанням", - повідомив заступник начальника управління патрульної поліції Волинської області Дмитро Хмарук.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
13

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
я ж казав що так буде))
Відповісти
ледацюги звільнилися.
Відповісти
Караул устал
Відповісти
реформа, млять!
Відповісти
Суммы штрафные увеличились, а зарплата наверно изменилась не очень, ......если изменилась конечно. вот и бегут оттуда
Відповісти
Було б нормальне ставлення начальства і простих громадян, може й не звільнялися так. А то інтернет тільки й кишить відосами, те тих бідних хлопців, які, зверніть увагу, виконують свою роботу і обов'язки, всяко- різно обсирають, х...кають, і за людей не мають. То хто таке витримає??
Відповісти
Не просто так їх обсирають! Понабирали менеджерів які щей до того всього постанову скласти не можуть, бо законів не знають. Вернути треба старе ДАІ.
Відповісти
Так повернути старе ДАІ, бо вони законів не знали, постанову винисти не могли, але все вирішували гроші))). Так Санич як лохи - дав 200 грн і поїхав далі, то ж ми Українці, то ж моя хата з краю, а можливо краще підтримати молодих менеджерів та перукарів, які прийшли щось" поправити" в нашій і так хворій державі. Можливо потрібно читати вислів "поліція з народом" і навпаки, наприклад ось так "народ з поліцією"........
Відповісти
Галімий мусор хоче назад в гаі
Відповісти
Не грех над дебила и и посмеяться, спрыгнули с деревьев и сели в приусы и все, а хер тут пахать надо.
Відповісти
Сподіваюсь Вас не переатестували... Бо з таким відношенням до інших можна тільки уявити як ви там "напахали"
Відповісти
Ты сначала научись нормально писать, а потом уже высказывай свое копеечное мнение
Відповісти
А кому вигідно щоб молоді перспективні полісмени піднімалися по службі??? Думаю керівництву це так точно не потрібно! Тому і заганяють під плінтус. Хто захоче за 7000 грн кожного дня наражати своє життя на небезпеку!
Відповісти
Повальна корупція серед правоохоронців не гарантує безпеку принциповим правоохоронцям.Вони бояться, що іх в любу хвилину можуть здати свої.
Відповісти
Правильно! Бо їх тут в йух ніхто не має... будь-який "гавнорадикал" може пендоля дати і це вважатимуть нормою.
Відповісти
Напрацювали,як кіт на глині
Відповісти
То піди й попрацюй!! Покажи, як треба!?
Чого ж такі розумні не навчать "молодих і зелених"???
Відповісти
Ніколи мусарським не був і не збираюсь
Відповісти
Ці гроші які пішли на реформу треба було додати до зарплат колишньго ДАІ, і був би порядок, а за хабарі в тюрьму. Просто на нову поліцію стидно дивитись
Відповісти
Ці гроші які пішли на реформу треба було додати до зарплат колишньго ДАІ, і був би порядок, а за хабарі в тюрьму. Просто на нову поліцію стидно дивитись
Відповісти
Ти реально дебіл, чи притворяєшся?
Відповісти
Шкода що він забув сказати що Вовченко і його "команда" відносяться до підлеглих як до г**на, а так в цілому правда
Відповісти
знаю що в поліцфю так просто непройдеш
Відповісти
Дорогі блогери, жоден з Вас не знає цієї системи з середини. 10 років віддав службі надіявся що все зміниться з започаткування реформи, але констатую факт та стверджую що стало ще гірше ніж було!!! Форменого одягу, пального, матеріального та технічного забезпечення - зась Вам, а потім голослівно заявляють на ТВ затримали на отриманні ХАБАРА, попробуй те вижити на 7700 (ЗП в тереторіальному ВП) та не брати, працюючи щоденно та маючи на утриманні двох школярів.
Відповісти
Та це нереально !!
заробітня плата повинна бути мінімум 25 без жодних штрафів.
Мені шкода тих людей котрі працюють в поліції .... за такі копійки.
Відповісти
Хмарук не бреши людям!!!
Відповісти