У луцькій мерії пропонують знести «Бригантину»

10
0
У луцькій мерії пропонують знести «Бригантину»
У Луцьку запропонували знести символ Центрального парку - "Бригантину".

Про це йшлося на засіданні виконкому Луцької міської ради у середу, 19 липня.

В.о. мера міста Григорій Пустовіт стверджує, що знесення "Бригантини" розглядається у комплексі разом з ідеєю реконструкції Центрального парку міста.

До того ж, посадовець запевняє, що скоро там будуть зміни.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Звідки в луцькому парку з'явилася «Бригантина»? МАЙНО СОВДЕПУ

Як запевняє генеральний директор ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика» Олександр Шараєв, за весь час роботи у виконкомі ще ні разу не висувалось питання про знесення корабля.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Що робити з «Бригантиною» у луцькому парку? Ідеї лучан
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дебіли, ви щось побудувати можете, чи до пуття довести? Вам би тільки зносити...
Відповісти
Влаштуймо флешмоб == ВРЯТУЙМО "БРИГАНТИНУ" -- НАШОМУ КОРАБЛЮ = ДРУГЕ ПЛАВАННЯ !!".
Відповісти
Категорично --ПРОТИ ! Пофарбувати .
Відповісти
в "ригантині" - пропонують знести - мерію, але - це не можливо, бо мерія - має бути з мером... ну хоча б, вигнати те кодло, яке засідає в приміщенні міської ради...
Відповісти
ЗНЕСІТЬ! Знесіть і поставте там пару ларьків з кавою!
Відповісти
То пам'ятки або на належному рівні реставрувати і підтримувати треба, або й справді зносити, а то стоїть розвалюха обдерта серед парку.
Відповісти
знесення. Поставити на баланс міста, привести до пуття. Дітям буде цікаво.
Відповісти
реставрувати.
Відповісти
Категорично П Р О Т И !!! Ви, малошановні пани та підпанки зі схованими колишньої партії усіх трудящих, спочатку навчиться ДОБРЕ БУДУВАТИ!!! А вже потім все одно -- навчиться спочатку у людей питати як і що робити!! Бо , їй Богу, Н А Б Р И Д Л О , ОЦЯ ХАМСЬКА САМОВПЕВНЕНІСТЬ!! щО воно ЗАХОЧЕ, ТЕ Й ПОЧИНАЄ ПРОШТОВХУВАТИ!!! НАБРИДЛО !! ВСІ НА ФЛЕШМОБ ==="В Р Я Т У Й М О "Б Р И Г А Н Т И Н У " -- НАШОМУ КОРАБЛЮ -- Д Р У Г Е ПЛАВАННЯ !!! "
Відповісти
Звичайно, з цим кораблиом потрібно щось вирішувати. Але у цієї "консервноі банки" є власник Діма. ... колишній депутат міської ради. От і чухають своі"казанки" "знаючі"юристи меріі як скласти позов до суду на власника.
Відповісти