--> Стало відомо, хто був у компанії голих мажорів на Світязі | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Стало відомо, хто був у компанії голих мажорів на Світязі

30
15
Стало відомо, хто був у компанії голих мажорів на Світязі
Серед чоловіків, які відпочивали голяка на пляжі в селі Пульмо, були заможні бізнесмени.

Імена мажорів стали відомі виданню “ВолиньPost”.

Нагадаємо,27 червня на березі озера Світязь у селі Пульмо на одному з пляжів помітили голих чоловіків. Компанія відпочивала гучно, розпивала спиртне, на зауваження не реагувала.

Охоронцям місцевого кооперативу відпочивальники погрожували розправою.

Хамів упізнали. Як виявилося компанія відпочивала непроста, адже в її складі були: заступник директор ДК«Держвуглепостач» Олександр Шайтан, син екс-заступника міністра вугільної промисловості Віктора Шайтана, голови правління ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Олександр Шиляєв, син екс-міністра МВС та керівника СБУ Володимира Радченка Віктор Радченко та Олександр Бєляєв, який казав, що він кореспондент видання «Люстратор». 

У поліції цей випадок не коментують.

З етичних міркувань фото зі статевими органами відредаговані.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
15

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
они на Украину
Відповісти
яка сука їх родила на світ
Відповісти
Посадили б іх на мурашник!
Відповісти
Яке коріння таке й насіння... Каструвати.
Відповісти
мажори срані
Відповісти
А щоб та нечисть виздихала, то свіжіше повітря було б.
Відповісти
Це натуральні трутні.
Відповісти
на що там труси це геї пасивні тай ховати там не має що, а ось ліфчики одіти треба
Відповісти
як свині вигодовані.Пузаті,бухі.Гроші на халяву дісталися,незнають і не вміють працювати,тільки уями світити.І у таких мабуть є сім'ї.Хтось бухає,понти ганяє,а десь, комусь на хлібину,операцію не вистачає.Ми ,український народ ,самі себе знищуємо як націю блудом,алкоголем ,а ще про Росію і бояришник говоримо...
Відповісти
Саме головне, що цьому бидлоттю нічого не буде, адже такі самі при владі!!!
Відповісти
в зоопарк в клітку
Відповісти
Каструвати, хоча там нічого і не має
Відповісти
БИДЛЯТИНА ....що тут скажеш .
Відповісти
...от їх би на зону , жарений у всі пихательні і дихательні... загар , по повній лігби кожній бичій шкурі
Відповісти
Фууу...гидотні які.. .Читати навіть соромно....дійсно свині вгодовані з жиру бісяться.
Відповісти
стадо кнурів... і що характерно - ніхто тим мудакам жирним нічого не зробив.. Зауваження їм давали.. з таким же успіхом могли б і мінік їм прострочити.. а чого - за цю еліту скакали по майданах... то й тіштеся..
Відповісти
Україна це Європа
Відповісти
а я думаю раз поліція безсила, чоловіки з того села мали б намотати цеп на руку, накинути балаклавку , щоб потім було менше проблем та надавати по сраці цим голопупенкам, а ще дивуюсь з нинішніх баб коли бачу їх з такими пузанями, вас не тошнить коли вас топче такий хряк, це ж фу чи вам бабло очі затьмарює, кохайтесь з качками , покажіть цьому бидлу червону картку, хай труть один одного, хоча вони вже певно це й роблять )
Відповісти
Всі такі модні, шо то капець... А особливо мужчіна в ружовій майочці і без трусів, а ті що лежать , такі вкормлені , як кабанчики. Коротше, хлопці, хочете так фотографуватись, бігом в спртзал. Майте совість, ви ж якісь мажори як не як, а не селюхи жирні..

Відповісти
Йой, я думав що то кнурі моі повибігали, нє, дивлюсь, не то. Як каже моя бабця, "хлопці як дуби, яйця як жолуддя. Ps і сміх, і гріх )))
Відповісти
хлопці як дуби,а яйця як жолуді)))))
Відповісти
Просто вєтнамські свині
Відповісти
Звичайно,цікава ситуація.Звичайно оновленому не пасує трусити добрим перед оком людським,Ти ж не з жінкою у спальні.Але чи варто так обгаджувати?Якби це були звичайні місцеві хлопчик,а там вони не менш вгодовані,То страху би не було.А так попали в поле зору має три.Треба звичайно дбати про свою репутацію,раз ти при користі,То думати як і скільки похлебати і де....
Відповісти
Замість побажань різного роду, требо взяти і шось зробити, а всі звикли тільки тріпати язиком. От тому і країна така.
Відповісти
Булоб що показувати... хряки недоразвиті☺
Відповісти
Ось цим покидькам, які в неадекваті перед жінками та дітьми трясуть своїми пісюнами, в першу потрібно смоли гарячої залити та повідрубувати все між ногами, щоб не позорили націю
Відповісти
Та їх, якась нечиста сила принесла, зверніть увагу Шайтан, то і є " Біс" та "Чорт"
Відповісти
А ви, що не знаєте, що це були члени всеукраїського клубу гомосеків "Блакитні вітрила" ?
Відповісти
Треба ізолювати від суспільства та громадян, щоб не позорили українську націю , таких виродків.
Відповісти
На березовий кіл всю цю нечисть заднім місцем, щоб наш козацькій рід не позорили
Відповісти