--> Як на Світязі відпочивали голі мажори | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Як на Світязі відпочивали голі мажори

18
15
Як на Світязі відпочивали голі мажори
По-своєму, вирішила відзначити День Конституції на березі озера Світязь компанія з вісьмох чоловіків., якщо можна так сказати, бо їхній вік становив від 20 до 50 років.

По-своєму - це тому, що дехто з них з’явилися на пляжі, який знаходиться в масиві Іллічівка (Пульмівська сільська рада) голяком, - повідомляє Район.Шацьк.

Це обурило відпочивальників на пляжі, бо серед них були й діти. І таке неподобство люди стерпіти не могли. Тим паче, що один з молодиків звернувся й до 12-річної дівчини зі словами типу «мала, у тєбя чьо, попка загаряєт».

Дісталося погроз і коменданту масиву, який намагався їх спровадити з пляжу: «ти нє жилєц» - лунало на його адресу.

Люди викликали поліцію. Але, як стверджують очевидці, реакція правоохоронних органів була надто млявою. Бо компанія, як кажуть очевидці, складалася з мажорів: один з голодупих відпочивальників - син екс-заступника міністра колишнього режиму Януковича, інший – генеральський син.

Та відпочивальники теж виявилися людьми не простими, бо побачивши таку реакцію, підключили до дій своїх знайомих. Зрештою, як стало відомо з інсайдерських джерел, на молодиків таки завели кримінальну справу і вона є на контролі у міністерстві, аби її «не спустили на гальма».

Фото надані одним зі свідків події.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
15

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Укроповці
Відповісти
А що такоє? Нормальні такі собі чи то нудисти чи то натуристи:)
Відповісти
Неодекваты.Без мозгов.
Відповісти
мож вони джмелі)))))))))) кусали один одного
Відповісти
Наркотики роблять свою справу.
Відповісти
Бидло...
Відповісти
Нанюхані були
Відповісти
Відгородіть парканом шмат берега,і нехай "голодупі"там собі сидять.І ніхто нікому не заважатиме..
Відповісти
вік Бика Славіка коли уже не має що втрачати
Відповісти
Бидло.... бидло...і ще раз бидло...думають якщо є гроші і зв'язки(якщо вони є?) то їм все можна! А може то останній крик про допомогу???
Відповісти
Так вони пішли загаряти на "недоторкану територію", а не на загальний пляж. От "недоторканим" і не сподобалось це. І вони визвали поліцію. Мужики просто прийшли відпочити де нікого не було.
Відповісти
Вони просто гомілки
Відповісти
Вони просто дибіли! Хотілося б побачити,якби перед їхніми дітьми такі ж дибіли з голими жопами ходили...якби вони себе повели тоді?!
Відповісти
Педікі
Відповісти
Одного разу, приблизно там же, дві красуні загаряли в "в чому мама народила", ніхто не виявляв претензій, ніякої поліції, всі задоволені чомусь були. А тут мужики, та нехай ходять собі наздоров'я, "діти космосу", який кримінал, ви юристів до кольок в животі довести хочете?
Відповісти
А це з архіву поліції, матеріали долучені до справи: https://www.youtube.com/watch?v=U22FgNyRXeE
Відповісти
СТАТТЯ ЗАКАЗНА і ОДНОБОКА. Це й одразу видно по стилю написання.
З достовірних джерел відомо, що заказала цю статтю одна із мешканок, яка обгородила (закрила) парканом спільний пляж.

Хто там має будинок, всі знають, що то відшиб пляжу і багато мешканців того кооперативу самі там купались голяса. Ніякої "кримінальної" справи нема й не може бути. Буде звичайна "адмінка" за ніби-то порушення громадського порядку. Така ж як ніби ви покурили на тролейбусній зупинці .

А хлопці відпочивали культурно, просто робили це на її "прихватизованому" пляжі.
Відповісти
А ви, що не знаєте, що це були члени всеукраїського клубу гомосеків "Блакитні вітрила" ?
Відповісти