Волиняни перекривають дві дороги через трупи тварин на полях

17
3
Волиняни перекривають дві дороги через трупи тварин на полях
Через акції протесту на Волині перекритими залишаються дві дороги – «Луцьк-Ковель» та «Ковель-Жовква».

Дороги перекривають у селі Колодяжне та селищі Турійськ, - повідомили в поліції.

Як відомо, третій день поспіль поблизу сіл Заячівка та Озерне Ковельського району протестувальники перекривають рух автотранспорту в обох напрямках на автодорозі міжнародного значення «Київ-Ковель-Ягодин». Причиною перекриття є невдоволення місцевих жителів вивантаженням поблизу села Поворськ відходів з Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Нагадаємо, на Ковельщину потай вивезли 15 камазів з трупами тварин. Їх скинули на людські паї.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не має у нас в країні влади от і творить люд що йому заманеться, порядку нуль! Захотіли ліс і бурштин розкрадають і вважають що то їхнє і вони праві, хоча це кримінальна відповідальність. Хочуть дороги перекривають бо їх щось не влаштовує.
А як результат за це все розплачуються прості законослухняні громадяни, які не можуть доїхати куди їм потрібно, сплачують податки на заліснення і рекультивацію земель. Але їм всерівно...
Відповісти
Ви правильно написали немає влади,бо якби та влада була то всі тушки,а це щоб ви знали ,три тисячі тонн,вивезли з венсанзаводу за три дня,а в людей вжє безвихідь мусять трасу перекривати
Відповісти
Не має у нас в країні влади от і творить люд що йому заманеться, порядку нуль! Захотіли ліс і бурштин розкрадають і вважають що то їхнє і вони праві, хоча це кримінальна відповідальність. Хочуть дороги перекривають бо їх щось не влаштовує.
А як результат за це все розплачуються прості законослухняні громадяни, які не можуть доїхати куди їм потрібно, сплачують податки на заліснення і рекультивацію земель. Але їм всерівно...
Відповісти
Ти що хворий. Як би тобі під хатою оту срань висипали б нвпевно тебе це влаштувало б.
Відповісти
Нам - пофіг, всі на Lutsk Food Fest!!! Коли закінчиться цей "фестиваль", всі підуть на "Бандершлям" ))) і гузь - теж, так що - саменькі,саменькі...
Відповісти
ч. 1 ст. 279 КК України «Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей, або настання інших тяжких наслідків, - карається штрафом від 850 грн. до 1700 грн. або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Відповісти
Виконавцям даних перекриттів дороги необхідно знати, що за це також передбачена адміністративна відповідальність, а саме ч. 1 ст. 127 КУпАП «Непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху» та може тягнути за собою адміністративну відповідальність у виглядіштрафу від 51 грн. до 85 грн. та ч. 4 ст. 127 КУпАП «Порушення, передбачені частиною першою, що спричинили створення аварійної обстановки», де відповідальність передбачена у вигляді штрафу 170 грн. до 255 грн. абогромадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.
Відповісти
15 камазів не захоронених трупів тварин... під сонцем і дощем.... ! Де екослужба, де влада! ви не задумуєтесь про епідемію, яка може погубити всіх
Відповісти
Йди блокуй хати Палиці,Гунчика,Гузя,Гройсмана.... а не простих українці ,які їдуть дорогою. ЦЕ ЖЛОБСТВО вирішувати свої проблеми за рахунок інших.
Відповісти
згідна. Но в людей безвихідь. Не так просто людям з дальнього села дістатися до цих чинуш, на це потрібні гроші! Час іде, а реакції у влади ніякої... хіба що притягнути до адмінвідповідальності. Це запросто
Відповісти
блін - одні написали з помилкою, іншим, аби галасу наробити... Не 15 Камазів, а 15 ТОНН!!!
Ви уявляєте, що таке 15 камазів відходів? там би все село завалили ними.
Відповісти
А ви уявляєте, що таке три тисячі тон?
Відповісти
так ідіть до того хто дав на це дозвіл, люди тут до чого?
P.S. Даю пораду - кажуть, якщо поїхати під ВР або кабмін - допомагає...а що, он шахтарям можна, а ви хіба гірші )))
Відповісти
Ми вже і у верховній раді були там всі такі брехуни як і у Ковелі і Луцьку
Відповісти
Вчора по каналу аверс показували Гунчика з інтерв'ю де було сказано що область зекономила 15% газу!яка економія!спалити тушки за рахунок області!ось економія громадян!!
Відповісти
Не розумію чому в Ковель звозять усі трупи, невже не можна закрити цей завод. Кругом ковеля треба розрити усі дороги ровами а не перекривати. Це їхній завод вони мають з його прибутки то самі нехай і нюхають. Ковельчани ви самі скотомогильник з міста зробили суцільний, що ви за люди ?
Відповісти
Ви знаєте можє наша мерія і має з його прибутки тільки не простий народ,який стукає в всі двері щоб його закрити
Відповісти