Уночі потай на людські паї вивезли 15 камазів трупів тварин

11
1
Уночі потай на людські паї вивезли 15 камазів трупів тварин
На Ковельщині обурені селяни перекривають дорогу. Уночі на людські паї вивезли 15 камазів відходів з ветсанзаводу.

Про це Волинь24 повідомив голова Поворської ОТГ Сергій Семенюк.

У ніч із 4 на 5 травня на територію Поворської сільради вивезли 15 тон відходів із Ковельського ветсанзаводу. Обурені люди із сіл Поворськ, Заячівка, Гулівка вранці вийшли перекривати дорогу.

Станом на 10.20 на міжнародній трасі Ковель-Ягодин утворився кілометровий затор. Ситуація загострюється. Водії конфліктують із селянами. Але люди поставили вимогу владі: поки смердючі тушки не вивезуть з їхніх паїв, вони з дороги не підуть.

Як зазначає голова ОТГ Сергій Семенюк, вивезення відходів не погоджували з депутатами.

"З другої години ночі до шостої ранку вивезли більше 15 камазів відходів. На поля біля Заячівки просто викинули. За півтора кілометра від траси. Просто посеред поля, посеред людських паїв! Раніше просили дозволу вивозити відходи у кар'єр. Але ми не дозволили. То вони вирішили такими методами: нагло, вночі, нікого не повдіомляючи. І ніхто ні на що не реагує. Але люди поки відходи не заберуть, траси не розблокують. Це сто процентів!”- каже Сергій Семенюк.

На місці є голова Ковельської райдержадміністрації, голова райради, правоохоронці.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну, будете знати як вірити обіцянкам
Відповісти
гузь до блокувався.
Відповісти
він вже в Норвегії, розказує вікінгам як їм жити.
Відповісти
«Ситуацію з Ковельським ветсанзаводом використовують як плацдарм для політичної кар’єри», - Кошарук
--Сергію, а як же Європейська позиція?
Будь мужиком! Написав заяву - піди гідно!
Відповісти
Не початий край роботи для прокуратури!!!! А Гунчика разом з Кошаруком і Кіндером к єбеням в відставку!!! Народ!!! Ви повинні стати в "ПОЗУ" і досягнути відставки!!!
Відповісти
Областю керує Облрада під "керівництвом" Палиці.
Відповісти
співчуваю людям, але до чого тут я? В мене - псується вантаж, вартість - вирахують з мене... ідіть до Кіндер-Гунчик-Гузь єнд компані. Чи ви думаєте ми вас підтримувати будемо? Тови - шантажисти, відкрити проти вас кримінальну справу і змусити компенсувати нам збитки... так не робиться, яка нафіг Европа? таких в Сомалі не пустять.
ви хоч по цьому факту написали заяву в поліцію, чи зразу дорогу перекривати? падлюки ви коротше кажучи...
Відповісти
Чиновників на ветсанзаводом заблокуйте!!!!!!
Чому страждати мають інші люди, водії і.т.д.
Відповісти
приймають рішення при ситуації SOS всі обласні політики, депутати, державні посадовці , що СТРАХ !!! Ото керівництво області.... Палиці, Гузі, Івахіви, Гунчики.... Констанкевичі, Мартиняки ... тут Путін хоч і Порошенко не при ділах ...? А не дай Бог війна ... Тут такого вирішити не можуть !!! Повний провал ! Трандіти, не робити !!! ОТО ГОСПІДАРИ !!!
Відповісти
Якісь маловмістимі КАМАЗи, по 1 тоні на кожен!
ДИБІЛИ! Спершу перекрили, щоб їх скинули у туди де є можливість утилізувати, а потім жаліються. Не народ а бидло, яке ведеться на гасла заочників-політиків
Відповісти
два населених пункти Сумщини отримали технічну допомогу від проекту DESPRO:
https://www.facebook.com/decentralisation/posts/1568614209839481
Відповісти