«Буду боротися до повної перемоги», - Вусенко про суд щодо її відставки

24
0
«Буду боротися до повної перемоги», - Вусенко про суд щодо її відставки
Колишній секретар Луцькради Юлія Вусенко, яка у суді намагається скасувати рішення депутатів про її відставку, прокоментувала поточну ситуацію.

Про це Юлія Вусенко написала у Фейсбуці.

«Не очікувала стільки дзвінків та смс зі словами підтримки та проханням "не опускати руки". Щире дякую всім тим, хто підтримує та вірить в мене», - написала екс-чиновниця.

І додала:

«Гарантую, що буду боротися до повної перемоги, щоб зупинити цю пошесть підкупу, шантажу, зради та морального зубожіння, яке захлеснуло колись спокійне та європейське місто. Я не зупинюся скільки б дехто не рвав би собі на голові волосся, чи де там воно у нього залишилося».

Нагадаємо, 22 березня суд відхилив клопотання Юлії Вусенко щодо заборони Григорію Пустовіту чи будь-кому іншому головувати на сесії Луцькради до рішення суду з приводу законності відставки Юлії Вусенко з посади секретаря міськради.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Юля отримає перемогу в апеляційному суді. Побачите. Недругам радіти трішки зарано. Потерпіть, будьте такі ласкаві.
Відповісти
Юля ти виглядаєш зараз так Яйценюк, коли того виносили від трибуни у верховній зраді. Треба знати не тільки радість перемог, но і гіркоту поразок. Ти впала в очах лучан. Тебе все одно усунуть це питання часу. А ле треба вміти гарно піти. Якщо уже більшість проти - біжи.
Не став лучан в заручники!
Відповісти
Подивилася на великого "праведника" Пустовіта і кажу йому "Ні".
Він, як і його брат з Рівненської обл. на політиці робить бізнес.
Брат попався на хабарі, а він тихо будує нову хату. Тому, Юля - за тобою правда і ти переможеш.
Відповісти
укроп грошенят підкинув то можна і хату побудувати хорошу. чому ні?
Відповісти
Юля ,лучани тебе підтримують. А таких як ПУстовіт та тушки, чекає людська ганьба.
Відповісти
треба боротися ідеями щодо розвитку міста...
Відповісти
Дурепа ти Юлька!
Відповісти
Дурепа ти Юлька!
Відповісти
Дурепа ти Юлька!
Відповісти
Дурепа ти Юлька!
Відповісти
Юлька - не хвилюйся, - Укроп годиться лишень, як приправа до основної страви. Так собі - просто духм'яна травичка
Відповісти
Дзю-до - ето как Грицуняк показывает болевой прием, никто ничего не понимает, но больно))) Грицуняку - респект!
Відповісти
дзю-до- це нормальна практика виховання дітей...результат буде позитивнй...Японія - передова держава...
Відповісти
Боротися це одне, а закон це інше. Більшістю голосів депутатів яких обрали жителі міста вас відправили в відставку, і розказувати про неправомірність цього рішення всеодно що обізвати тих хто голосував за цих депутатів. Майте хочаб краплю гідності і якщо хочете доказати свою правоту то ідіть на вибори. Але ви добре знаєте що вам їх ніколи не виграти, бо це треба показати результат, переконати містян а не отримати посаду пропхану Гунчиком.
Відповісти
ми можемо говорити про все...ви не говорите про те,що турбує лучан...про тарифи, про кошти,які роподіляються, окремим підприємцям, про перспективу міста, а не окремих багатіів, які паразитують ...
Відповісти
Дитячий садочок закривається на карантин!
Відповісти
Ну і Ваш укроооп теж "пролетить" на наступних виборах
Відповісти
Краще хай напише скільки отримала тисяч у.е. за свою боротьбу. Боротись то треба, а то прийдеться віддавати те що потратила, вона любе добре жити, її діти тепле море, чоловік гульдибанити, давай в апеляційний суд далі до Львова, садік порішає оселедцю. А за що боротися буде, за свої гроші певне
Відповісти
Тоді і хай "кишенькова" укропська армія "варта" розкаже, скільки отримує з рук "хазяїна" і як вона заці бабки буде вас ламати, у випадку чого
Відповісти
УКРОП - зграя паразитів на тілі міста та й області! Перевибори і закрити фонд палиці "Тільки разом"! Самооборона - агов!!! Данильчук, ну де кайданки?! Бут-Гусаїм а твої банки з водою! Поліщука - на сцену!!!!
Відповісти
Це бандитське угрупування.
Ти спробуй зробити у себе вдома в Швейцарії таке зробити?
Відповісти
Юлію Вусенко найбільше піарить Укроп що захлинувся в істериці.
Місцевим папуасам Укроп роздає одіяла, зеркальця і буси на що і ведуться тупі полішуки, кожен надіється що і він отримає хоча б червоні буси.
Відповісти
Тобто, якщо Вусенко зняли з секретаря ради, то й місто вже не європейське! Оце-то да!
Відповісти
Питання не в тому, що зняли, а в тому ЯК
Відповісти