--> Суд відхилив клопотання Вусенко | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Суд відхилив клопотання Вусенко

18
-7
Суд відхилив клопотання Вусенко
Луцький міськрайонний суд вирішив не припиняти роботу сесій міської ради на час розгляду справи про відставку Юлії Вусенко.

Відповідне рішення суддя Валентина Пушкарчук ухвалила у середу, 22 березня.

Суддя вирішила, що задоволення клопотання Юлії Вусенко фактично означає прийняття рішення по суті позову.

На думку Валентини Пушкарчук, немає підстав заборонити ведення сесій депутатам на час розгляду справи про відставку секретаря Вусенко.

Суд вирішив, що незабезпечення позову не становить небезпеки для прав громади чи самої Вусенко.

Нагадаємо, 15 березня під час сесії міської ради депутати проголосували за відставку секретаря Юлії Вусенко.

Сьогодні перед судовим засіданням вона подала клопотання про те, щоб заборонити Григорію Пустовіту, чи будь-кому іншому головувати на сесії, поки суд не розглянуть питання про її відставку.

А начальник юридичного управліня Луцької міської ради Олександр Рачков вважає, що права Юлії Вусенко, яку звільнили з посади секретаря, не порушені.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Респект Рачкову, єдина людина в міськраді професіонал на своєму місці, нікого не боїться, бо на відмінно знає свю справу, уважуха.
Відповісти
Правда перемогла .Добро перемогло зло. ДОСВІДАНЬЄ. Пока навсегда. Ура.ура,ура.
Відповісти
Я сьогодні нап'юся!! Вусенко геть!!! Хай залізе назад звідки вилізла,мітла жде припаркована! А ВР може теж не світить бо і садовий скоро буде тікати до ВР замість бабак через свою сміттєнеміч
Відповісти
"Незламна.."
Вона була незламна наче скеля,
І скільки в мікрофон ти не кричи,
Їй все одно було це все до стелі,
І не віддасть вона від офісу ключі!

Вона уміла палко говорити,
Хоча в думках було тільки одне,
Як хочеться, в верховній вже сидіти,
Та не пуска обіцяне, складне!

Обіцяне «укропам» не віддати –
Рідного Луцька що на річці Стир,
Бо головне їй - встигнути придбати,
Іще хоча би декілька квартир.

Нехай я буду божевільна,
Нехай я буду не така як всі.
Та в мене ціль - одна єдина, спільна,
Із сейфу тре забрати гаманці!

Які складала довгі дні і ночі,
Шукала спосіб сміття привезти!
Взяли й забрали, мрії всі - дівочі,
Тепер в суді паперами трясти!
Відповісти
І Я НА ПЮСЬ... НАКОНЕЦ ПОРОЗГАНЯЮТЬ КОМУНАЛЬНИХ ДИРЕКТОРІВ ХАБАРНИКІВ ЯКІ ТІЛЬКИ ВСЕ СОБІ А НЕ РОБОЧИМ..УРА.....(((
Відповісти
ОДА програла ...ні тактики, ні ініціативи, ні дій...Гунчик - ваше місце на лаві запасних
Відповісти
до Гунчика нормально відношусь - просто констатую факт...
Відповісти
якщо ви ставите мінус - змініть цей мінус на плюс в підтримці лучан..клоуни
Відповісти
Коломойці думають що все продається.
Відповісти
коломойці діють і перемагать...
Відповісти
до речі, я не коломоєць...)))
Відповісти
молодці
Відповісти
З Одеси їх поперли з ганьбою, виженуть і з Волині.
Відповісти
можна мріяти і переформувати облраду -гунчик не клімчук
Відповісти
Піти потрібно було вчасно , гарно з піднятою головою , а тепер ... маємо те . що
Відповісти
в цьому конфлікті ніхто не зважає на лучан!Ё!
Відповісти
переможе Олександр Стирко! Нормальна людина - буде працювати на лучан! Бо задовбали!
Відповісти
Мінусують її анон(сти, падружки і затуркані, бо невже хто думає що ця блятата для когось щось робить, задовільняє свій егоцентризм, тепер зал?па добилась перемоги, шаленої до без тями. Іди на йогу далі і пиши на таблоіді далі свої тупі беззмістовні срачі
Відповісти