Знаю, хто має бути наступним мером. Це – жінка, – керівник волинської команди Саакашвілі Сергій Адамчук

18
-8
Знаю, хто має бути наступним мером. Це – жінка, – керівник волинської команди Саакашвілі Сергій Адамчук
Лідер обласного осередку «Руху нових сил» Сергій Адамчук каже, що наступним мером Луцька має бути жінка.

Про це він розповів виданню «Волинь24», коментуючи опитування про майбутнього мера.

«Я думаю, що в лучан і взагалі в громадян України, є запит на нові обличчя, політичні сили. Як би це пафосно не звучало, але люди, які сьогодні мають доступ до влади і колосальні ресурси, нічого не змінили досі і далі претендують на посади», – зазначив чоловік.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Тарас Яковлев прокоментував свою перемогу у «виборах мера»

В той же час він зауважив, що поки не готовий говорити про власні плани, але знає «людину, яка може консолідувати усіх».

«Я не готовий назвати її прізвище та ім’я, але це жінка», – додав Адамчук.

Ймовірно, чоловік натякає на свою дружину – Марію Адамчук, яку знають на Волині як очільницю благодійного фонду «Стопрак». Також Марія наразі працює консультантом з управління субпроектом «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області», що фінансується Світовим банком.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Говорити про мої мерські амбіції – некоректно, – Ігор Поліщук

Нагадаємо, у результаті опитування про майбутнього мера Луцька перший заммера Тарас Яковлев отримав 24% голосів: його підтримало 522 респонденти. На другому місці опинився керівник фракції «УКРОПу» у міськраді Ігор Поліщук (510 голосів і 23%). Третю позицію досить несподівано зайняв представник нової політичної команди, яку зібрав Міхеіл Саакашвілі – «Рух нових сил» – Сергій Адамчук (411 респондентів, які складають 19% опитаних).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ага моя жінка готова навіть ще і в Укроп вступити...
Давай Машку на мера!!!!!!
Відповісти
Бред Мауглі
Відповісти
Вже грузіни показали себе. Хватить!
Голову їх політичної сили в Груії чекає суд...
А грузінка вже зробила нам реформу в поліції...
Думаю на Луцьку експерименти не потрібно проводити.
Відповісти
мля... які ви тупі...
Відповісти
Клоуни, перестаньте писати фігню. Голова міської ради Романюк. Чи вам не дано зрозуміти? Вас десь виховували наприклад в сім'ї, школі? Колиб таку маячню читали ваші батьки, то я думаю, що вони від вас просто відмовилися б.
Відповісти
у Волинь24 нові грузинсько-українські власники?
Відповісти
Нормальна розумна жінка
Відповісти
Не дарма кажуть , що від компютерів дебілами робляться, а можливо вже готові
Відповісти
Губатий, неприємний, неголений. Напевно, якийсь гібрид носорога з моцеклетом. І хто він такий, щоб рішати, хто буде мером міста? Чи ця, "стопраком"? Хто вона така?
Відповісти
Видно, хтось дуже боїться цієї парочки. Жодного коментаря по суті, тільки срач
Відповісти
Боже...ше живий наш мер...що ви вже як шуліки на його крісло налетіли....повстидались би.моліться за живого.....а прийде пора будете балотуватися.....
Відповісти
Її не мерство чекає,а тюрма за відмивання грошей по проектам!
Відповісти
Поспілкувався з Сергієм надзвичано розумний і правильно мислячий молодий чоловік, якщо що я за нього готовий проголосувати, бо Луцьку як і Україні потрібні зміни, а зміни слід почнинати з себе, свого міста так дивися і в країні настане порядок :) Я звичано зичу здоров'я Миколі Ярославовичу, але вже слід подумати йому про молодшу зміну.
Відповісти
дуже хороші люди. знаю особисто обох. врятували дуже багато дитячих життів у обласній лікарні з онкогематологічного відділення. завжди відгукуються і допомагають. познайомилась з ними в цьому відділенні. до сьогодні "стопрак" закуповує ліки для дітей, а клоуни-волонтери піднімають дітям настрій
Відповісти
Міхо, Налькович і ці Адамчуки, це партія шарікових. Тупі, наглі, злодійкуваті і хочуть боротись з розрухою
Відповісти
Хочеться вірити, що ця стаття - просто вброс, аби очорнити Марію. Інакше... ну не може людина, яка створила благодійний фонд, переживши сама великі жахіття, так бруднитися в політиці.
Відповісти
Всі хочуть булави, всі боряться за власть, та буде булава, як макова голівка - отак поторохтять і знову хтось продасть.
Відповісти
Схоже чоловік не помилився. Невірно поспішили трактувати його слова журналісти.
Відповісти