У трансформаторній будці в Луцьку знайшли мертвим поліцейського

12
-3
У трансформаторній будці в Луцьку знайшли мертвим поліцейського
Чоловік, якого знайшли мертвим у трансформаторній будці на проспекті Перемоги у Луцьку, був поліцейським.

Співчуття з приводу втрати висловили на офіційній сторінці Управління захисту економіки у Волинській області, де і працював 22-річний Микола Трокун.

Нагадаємо, у ніч на суботу, 22 грудня, у кол-центр ПрАТ «Волиньобленерго» надійшов дзвінок щодо аварійного відключення електроенергії у районі мосту над залізничним полотном по проспекту Перемоги. На підстанції знайшли тіло молодого чоловіка.

У прес-службі поліції повідомили, що особу чоловіка встановили. Мешканцю Волинської області було 22 роки.

«Під час огляду тіла на місці події, ознак насильницької смерті виявлено не було. Ймовірно, що це нещасний випадок.Працівники Луцького віділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ з позначкою «нещасний випадок». Проводиться досудове розслідування», – сказали в прес-службі.

Попередня причина смерті – ураження струмом.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нехай добре розслудують....щось тут не те
Відповісти
В нас копи - ліниві створіння які хєрньою страдають
Відповісти
Менше бухати копам потрібно
Відповісти
Приємний був хлопчина. Дуже шкода... поліцейський вночі зломав замка і поліз у будку... я не знаю... в нас вже одна падала з висоти власного росту та вбилася...
Відповісти
Вічна пам'ять.
Пересікалися з цим молодим чоловіком, хороша людина.
Відповісти
Да ну, якого фіга мент забув в трансформаторній будці? Шось нечисте...
Відповісти
Люди добрі, а чого така жорстокість.Загинула молода людина, горе батькам і близьким.Замість висловлення співчуття, пишете всяку гидоту.Стидоба!
Відповісти
Комусь перейшов дорогу((
Допомогли загинути, запхавши його під струм.
Ганьба тим хто розслідує.
Відповісти
Нехай душа спочиває з миром!
Помер поліцейський,кваліфікація чудова,щоб швидше справу закрити. Розтину ще не було,но вирішили кваліфікувати так,самогубство? Ніхто не хоче лишній раз напрягти свій зад,і розглянути всі версії,а не вибрати найлегшу. Він що електрик, щоб в трансформаторну будку лізти? Питань багато- но знаючи цю систему з середини, шкода хлопчину.
Відповісти
Який треба мати інтелект щоб сплутати трансформатор з собачою будкою....
Відповісти
мусор вирішив доїбатись до трансформатора, але щось пішло не так...
Відповісти
Ну ти тупе сутворіння. Кончіта йобана
Відповісти