«Він в АТО?» - Савченко про водія маршрутки, який порвав посвідчення воїна

14
7
«Він в АТО?» - Савченко про водія маршрутки, який порвав посвідчення воїна
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко поцікавився, чи покарали водія маршрутки №3, який порвав посвідчення атовця.

Про це йшлося у понеділок, 26 березня, під час оперативної наради в ОДА.

«Я знаю, що на Волині був кричущий випадок. Водій маршрутки порвав посвідчення учасника бойових дій. Чи він в АТО? Чи працює взагалі?» - запитав Савченко.

Начальник управління «Укртрансбезпеки» Віталій Конончук повідомив, що лише 12 березня призначений на цю посаду.

«Ну і що? А я в п’ятницю призначений! Я вас питаю чи хтось покараний», - наголосив голова ОДА.

Віталій Конончук повідомив, що при попередньому керівнику була перевірка, ніяких порушень у діях водія не виявили. Олександр Савченко поцікавився, де нині екс-начальник управління. Виявилось, що він працює заступником у Конончука.

«Оба підуть служити. Це маразм», - обурився Савченко.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так тримати!! Нехай ще за Волиньгаз з їх лічильниками візьметься!!
Відповісти
І не тільки лічильники! Села тижнями без газу сидять, з колонками людей дурять. Гунчика прикормили чи припоїли, а з цим важко їм буде.
Відповісти
Савченко молодець. Може ханириків поставить на місце. Так тримати.
Відповісти
Браво,пане Савченко .Дай боже Вам сил розібратись з місцевими хапугами-князьками дерибанщиками.Дійте і люди Вас підтримають.
Відповісти
Служити в АТО - це кара ? а я думав що то поклик душі чи на крайняк обовязок....
Відповісти
В тебе такий поклик душі? Це обов'язок і патріотизм чоловіків України, а цього водія в АТО на передову як "пушечне м'ясо" використати.
Відповісти
То чому ж Ви шановні за обов'язок берете посвідчення,добиваєтесь земельних ділянок?Слабо виконати обов'язок і не брати подачок?Ходити з високо піднятою головою та спати спокійно?Ні.Ви ж бігаєте як ти криси польові,то землю дали не там,то грошей мало.
Відповісти
А дороги?? До пана Мирки що запитань не має??? Чи може треба прокатати губернатора Волинськими дорогами
Відповісти
Мирці також вставив пістона. https://www.volyn24.com/news/101207-golova-volynskoi-oda-vidchytav-chynovnyka
Відповісти
Марка - херой майдану
Відповісти
АТО вже закінчилась. Читайте Укази Президента України.
Відповісти
Ато те,ато се.Атошникам тепер,що поклони бити на кожному кроці?Наші діди і прадіди за що воювали?За земельні ділянки,чи може за зарплату?Теперішніх "патріотів" влада купує за земельні ділянки,за пільги,за посвідчення.А ти простий"дурню"-водій,розплачуйся за все.Атошніки,не давітьина жалість,чого Вам ще бракує?Тикаєте своє посвідчення де треба і не треба.Тоже мені патріоти знайшлись
Відповісти
До Ххх... В ти за що готовий? Чи при біді чкурнеш за кордон... Але всі ви такі диванні "патріоти", при біді "військові ні чого не роблять" будете перші репетувати...
Відповісти
http://www.unn.com.ua/uk/news/1719820-stalo-vidomo-skilki-biytsiv-ato-mayut-status-uchasnika-boyovikh-diy
Відповісти