Мама дівчинки, яку збила маршрутка у Луцьку, відмовилася залишати дитину в лікарні

16
-6
Мама дівчинки, яку збила маршрутка у Луцьку, відмовилася залишати дитину в лікарні
Батьки дівчинки, яку збили на "зебрі" у Луцьку, відмовилися від госпіталізації дитини.

Про це в коментарі "Волинь24" розповів заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Ігор Дородних.

Ігор Дородних розповів, що мама дівчинки забрала її додому і категорично не захотіла залишати дитину у лікарні.

Нагадаємо, у четвер, 22 березня, близько 12:00, біля школи №5 маршрутка №1 збила дитину на "зебрі". У дитини - закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мало того, що дитина перебувала під час аварії без супроводу дорослих в такому маленькому віці , а за це за кордоном позбавляють батьківських прав і дитину вилучають з сімї, так ще наплювательськи віднеслась до здоровя дитини.
Відповісти
Перш ніж осуджувати маму, ви б її запитали чи є в неї можливість супроводжувати дитину. Мабуть, як усі інші батьки в цей час вона була на робочому місці. Чи усім мамам тепер кидати роботу? І на які кошти їм жити? І ви не рівняйте рівень життя наш і закордонний.
Відповісти
Ви взагалі не розумієте чи що???? Яка нафіг робота, коли дитину збила машина!!!!
Відповісти
Шановна, пані. Я бачу ви не зрозуміли зміст мого коментаря. Тому перечитайте ще раз і можливо до вас дійде той "меседж" який я мала на увазі.
Відповісти
Є класи продовженого дня для початкових класів . Не потрібно ля ля.
Відповісти
в 3 класі немає,ходили до директора не набралося бажаючих більше 20 дітей щоб була група продовженого
дня до обіду)))так що не треба ля-ля)))
Відповісти
Читаю новини і просто страшно,в мене в самої дитина в 3 клас 8 років - і цей рік в 2 зміну мені
всі дорослі на 8 на роботу ,вона сама виходить зачиняє двері і таки перходить сама дорогу.
звоню по 10 раз :ти двері закрила,ти все взяла,перейдеш дорогу -набери!!а ти вже в школі?
і т.д...а який вихід?треба комусь звільнятись з роботи?що значить позбавляти батьківських прав?
не в усіх мам є можливість сидіти дома)))ви перш ніж писати подумайте добре)))
Відповісти
Потрібно тим недореформованим патрульним вказати на недоліки, а то лише по заправкам їздять та людей мотлошать з дітьми меленькими, все на що вони здатні. Якби була нормальна поліція, такого б не було. Сьогодні, незабаром після цієї події пролетіла на червоне капсула смерті Smart червоного колльору АС1555??, на світлоформі біля міськвідділа.
Відповісти
Добре. Як же тоді дати пояснення тому , що мама відмовилась від госпіталізації? Хіба це не залишення неповнолітнього в небезпеці ? Ааааа....???
Відповісти
Можливо мама не довіряє лікарям і поведе до лікаря, якому довіряє. Ми вміємо засуджувати людей, яких не знаємо, але в даному випадку потрібна допомога. Давайте запропонуємо.
Відповісти
Пацан, яке нафіг поведе до лікаря. ... Черепно-мозкова травма - це госпіталізація. Лежати і не піднімати голови.
Відповісти
Напевно якась яжемать , яка знає краще лікарів. Або верунка , яка не признає їх. Ппц просто з такими травмами і забрати дитину з лікарні, якого ..
Відповісти
В мене дитина впала з висоти втратила свідомість ( наслідків ніяких не було), я в приймальному відмовилась від госпіталізації. Цілу ніч сиділа над дитиною, будила через кожних 2 год. Богу дякую все добре. А тут рвота може бути, втрата свідомості, кома .... Я в шоці.
Відповісти
Не має грошей на лікарню, от і того відмовилася.
Відповісти
ну потім предявлять чек після тої госпітилізації.
а вбився ж не дасть коштів... він ж не встиг 4 рубля на зупинці забрати за якими гнався
Відповісти
Усе елементарно, Ватсон, на утримання і лікування в лікарні потрібні гроші(чи то вмираюча дитина чи жива), при тому не факт що їй нададуть кваліфіковане лікування(чи зашкодять). Російська рулетка. Мати не захотіла в неї грати.
Відповісти