У Луцьку маршрутка збила дитину

20
-3
У Луцьку маршрутка збила дитину
У Луцьку маршрутка №1 збила дитину на "зебрі".

Про це "Волинь24" повідомили очевидці.

Автопригода трапилась у четвер, 22 березня, близько 12:00, біля школи №5.

Дівчинці орієтовно 7-8 років. Постраждалу забрала "швидка". На цей час дівчинка була при свідомості. На місці працює патрульна поліція.

У дитини - закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку. Мама дівчинки забрала її додому і категорично не захотіла залишати дитину у лікарні.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Обнагліли маршрутчики, ще їм ціну на проїзд міська влада піднімає. Вони ж, як шумахери гоняться за гривнею. Не звертають уваги ні на переходи, ні на пішоходів, можуть на ходу відкривати двері. Покарати жорстоко, щоб решта знали
Відповісти
І міську владу теж за піднімання тарифів треба карати
Відповісти
моя думка погано відбирають цих водіїв для перевезення пасажирів. понабирають всяких воділ.говорять по телефону,рахують здачу,і керують маршруткою. і потім їм ще підвищуй оплату за проїзд? а може вже прйшла пора міняти перевізників?
Відповісти
В цілому з Вами згоден, але скажіть: коли Ви останній раз робили зауваження такому горе-воділі?
Відповісти
То точно що хамовиті водії.А як обганяють інших.Людей всетаки возять.
Відповісти
Сволочі,я так вже два дні ізджу,і коли вийду,то радію,що жива...а за що ціни піднімати за проїзд,може краще курси додаткові зробити,щоб навчилися їздити,не влаштовували перегони,ато голодні на ту гривню,летять з мосту,аж мурашки по тілу...шини лисі,носить по дорозі...доречі,огляд вранці хтось проводить,чи так...?
Відповісти
та вони просто гроші на ходу рахують і здачу здають.
це треба міняти
водій і їде і зразу гроші рахує і зразу здачу дає
я завжди прошу мене розрахувати, ще на зупинці
треба або кондуктора брати, або міняти систему розрахунку. наприклад при зупинці під час висадки пасажирів!
Відповісти
Підтримую

Відповісти
Огляд роблять як завжди(( аби їхало! А все решта на совісті водія! Їм теж не сильно то і добре живеться! Заробітної плати можуть не платити місяцями!( вот вони і «женуться»(( в них теж є сім‘ї і ті сім‘ї теж хочуть їсти!( тому в Луцьку така ситуація з транспортом!(
Відповісти
Скотина.а не водій.Певно,на зупинці людей побачив.то пер як на пожежу,щоб,борони Боже.вони не сіли в іншу маршрутку.за гривню покалічив дитину,собака.
Відповісти
Спочатку розберіться хто виноватий . КОЖЕН МОЖЕ БУТИ НА МІСЦІ ВОДІЯ . . а потім називайте нецензурою СПІШАТЬ ..НАШІ ПІШОХОДИ. А ДІТИ ТАКОЖ НА ДОРОГУ НЕ ДИВЛЯТЬСЯ. А ДУМАЮТЬ ПРО НЕВІДЬ ЩО.....
Відповісти
Всі нормальні водіі в Польщі.... В нас один екстрим лишився..
Відповісти
В тому місці вже який раз потрапляв в ситуацію коли пішоходу горить зелене, ті наволочі летять на всіх парах. Там що хвилини до біди тільки рукою подати.
Відповісти
Живу в Польщі. В автобусах прибрано, не смердить, вони їздять по графіку, рідко або навіть майже ніколи не запізнюються. Підходиш до водія і купуєш білет, якщо не встиг-чекаєш до наступної зупинки бо в автобусі камери і не можеш платити і відволікати водія під час руху. Періодично ходять контролери і перевіряють наявність білету. А в деяких взагалі можеш купити білет в білетоматі в автобусі, бо водій лише водій і в нього проїзд не оплачується!
Відповісти
Всі молодці. Водії пагані. А давайте зробимо проїзд по 6-7 грн. і без стоячих місць?!!! Слабо до цивілізації. І водій за гривнею не женеться і пасажири з комфортом їздять
Відповісти
Ну і варто закінчити цей абсолютно правильний коментар ще такою інформацією - вартість проїзду у такому транспорті становить 2.4 зл, або приблизно 18 грн
Відповісти
Це регульований пішохідний перехід. Або водій їхав на червоне світло, або дівчинка переходила на червоне світло для пішоходів. Скоріше 2-ий варіант
Відповісти
Я так зупиняла маршрутку стояла одна.То дві перло одна по перед одної.І ніодна не стала бо біля 23 школи навпроти завжди багато людей.На змагонки хто перший підбере.То так завжди я вже привикла
Відповісти
Часто спостерігаю, коли їду за маршрутками, що вони їдуть по двох полосах одночасно, бо рахують здачу. Риба гниє голови, в державі немає порядку абсолютно ні в чому.
Відповісти
Шо ви всі ниїте і плачите ми живемо в африці
Відповісти