--> Дитина, яку збив п’яний у Луцьку – досі в реанімації | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Дитина, яку збив п’яний у Луцьку – досі в реанімації

9
-9
Дитина, яку збив п’яний у Луцьку – досі в реанімації
16-річна дівчинка, яку 8 березня у Луцьку збила машина, через добу після аварії і далі перебуває у важкому стані в реанімації обласної дитячої лікарні.

Про це виданню Волинь24 повідомив заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Ігор Дородних.

Нагадаємо, машина збила дівчинку на вулиці Ковельській. У крові водія виявили перевищення норми алкоголю - 0,86 проміле (норма – 0,2).

Медики виявили у дитини переломи кісток тазу, струс головного мозку і скальповану забійну рану голови.

За словами Ігоря Дородних, подальше обстеження показало, що у дитини – до того ж забій нирки.

“Дитина в реанімації. Ніяких операцій їй поки що не роблять. Вона при свідомості, стан стабільний, але важкий” – повідомив лікар.
Теги: дтп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А водій де?
Відповісти
Водія за грати негайно!.Як так можна,сідати за кермо п' яким? .?
Відповісти
П'яний за кермом-злочинець!
Відповісти
посадити виротка
Відповісти
Забирати у таких водіїв права назавжди. Я думаю пару таких дій, і п'яних за кермом не буде. Точно!!!!
Відповісти
Тебе треба такою ж монетою наказати, виродок
Відповісти
СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО УЧАСНИКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ - КУДИ і ЧОМУ ми ВСІ ТАК СПІШИмо ????!!! ЯК СТАЄТЬСЯ ДТП, ТО ВСІ ЖУЮТЬ СОПЛІ !!!! І НІХТО НІКУДИ ВЖЕ НЕ СПІШИТЬ !!!! І ТІ , ЩО ЙШЛИ не уважно і ті, що автомобілями їздять !!! ПРи швидкості більше ніж по правилах дорожнього руху хто куди попадає - одні живі ДО ДОМУ чи куди їхали чи йшли, одні В МОГИЛУ мертві, одні В ЛІКАРНЮ травмовані !!!! ЛЮДИ МИЛІ, СХАМЕНІМОСЯ !!!!! ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'я не КУПИМО І ДВА РАЗИ НЕ ЖИВЕМО !!! НАЖАТИ ГАЛЬМО , НЕ ПОТРІБНО ВЕЛИКОГО РОЗУМУ, а от нажати тормоза не так скоро виходить !!! ПОРА ВЖЕ КОЖНОМУ ВОДІєві і ПІШОХодові задуматись - чи щасливо доїхати і дійти до дому чи в той пункт куди їхав чи йшов, чи швидка має забрати чи катафалка !!!!
Відповісти
Що за монолог?За кермом-П'ЯНИЙ !Це -Недопустимо! Дитина дорогу переходила на пішохідному переході!
Відповісти
П'яний, не відреагував що перед ним пішохідний перехід, а там дитина. Реакція заторможина в водія.
Відповісти