Новини

Влада VS перевізники: лучанам, можливо, доведеться ходити пішки

Через відмову луцьких перевізників встановлювати у своїх транспортних засобах валідатори, 11-12 грудня в рейси можуть не вийти понад 70 маршруток.

Про це стало відомо у п’ятницю, 6 грудня, на пресконференції щодо запровадження в місті е-квитка.

За словами першого заступника Луцького міського голови Григорія Недопада, перевізникам, які досі не встановили в маршрутках обладнання для безготівкової плати за проїзд, дають ще 6 днів для того, аби перейти на систему АСОП. За словами посадовця, точну кількість маршруток, в яких немає валідаторів, підрахувати не можна. До того ж, є надія, що перевізники таки встановлять в своїх автобусах валідатори.

«Точної кількості ми не можемо сказати, бо є дні, щоб перевізники встановили систему валідації. Це більше 70 автобусів по різних маршрутах», – зазначив Недопад.

Нині ж сформовані тимчасові маршрути, які з 11-12 грудня будуть забезпечувати перевезення пасажирів маршрутами тих автобусів, з перевізниками яких розірвали договори.

Радник міського голови Анатолій Миронюк каже, що був присутній на переговорах з перевізниками. Сьогодні до 14:00 вони мали сказати своє остаточне рішення: підписуватимуть договори, чині.

«І я був переконаний, що приймуть правильне рішення. Але вони бажають працювати на чорно. Закликаю лучан разом побороти цю картину. Ми хочемо всі жити в європейському місті. Можливо комусь доведеться піти пішки з 12 грудня», – зазначив він.

Нагадаємо, члени виконавчого комітету міської ради розірвали договір з луцьким перевізником «АТП 10701».

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад пояснив, що перевізник не виконав умови: не погодився встановлювати у своїх транспортних засобах.

Степанов зазначив, що до 11 грудня – офіційної дати впровадження в місті безготівкової оплати за проїзд – маршрути №3, 9 та №26а обслуговуватиме цей перевізник. Начальник управління додав, що ці маршрути нікуди не зникнуть, лише змінять перевізника.