У Луцьку потяг на смерть збив хлопця, який йшов у навушниках. ОНОВЛЕНО

32
3
У Луцьку потяг на смерть збив хлопця, який йшов у навушниках. ОНОВЛЕНО
У Луцьку потяг "Москва-Ковель" на смерть збив хлопця. Той ішов у навушниках і не почув сигналу машиніста.

Трагедія трапилась у понеділок, 29 січня, на вулиці Наливайка, поблизу ківерцівського мосту.

Загиблому 18 років. Він із селища Шацьк.

За словами очевидців, він переходив дорогу у невстановленому місці, не подивившись у сторони. До того ж був у навушниках та капюшоні.

Потяг довго сигналив, проте хлопець його не почув.

Від удару тіло відлетіло на 20 метрів.

Неподалік від тіла знайшли аудіоколонку та один відірваний навушник. Телефон знайшли у правій кишені куртки, однак він - запоролений. Документів у хлопця не знайшли.

На місці працює слідчо-оперативна група, поліція та швидка допомога.

Нагадаємо, у травні 2017 року на залізничному переїзді потяг збив школярку, яка також йшла у навушниках.

Цікаво, що рік тому Ігор Поліщук, будучи на засаді в.о. Луцького міського голови, обіцяв встановити на цьому місці кілька десятків метрів огорожі. З міського бюджету мали б виділити 50 тисяч гривень. Зі слів Поліщука, паркан мали б встановити в липні 2017-року.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Подуріли вже з тими навушниками!
Відповісти
де забор вздовж колії? скільки ще там людей мають збити щоб його нарешті поставили?
Відповісти
Паркан .це називається -паркан. То хіба що тільки під напругою його зробити, то може ніхто не полізе.
Відповісти
В голові в першу чергу потрібно мати хоч краплину розуму!
Невже не вчаться нічому?

Відповісти
Як ви собі уявляєте паркан вздовж колії ??! На конкретній ділянці полотна? Чи може вздовж усієї з/д? Зрештою, голова дається не тільки для носіння шапки чи навушників. А родині загиблого висловлюю співчуття
Відповісти
паркан повинен закривати колії у межах міста.
Відповісти
В нормальних країнах скрізь вздовж колії є паркан.
Відповісти
Який забор,в голові має бути забор,ще скажи на доорогах забори ставити від пішоандонів!!!!
Відповісти
Поїдь в європу подивися, там забори і вздовж колій і вздовж автобанів, і переходи кругом для людей і для лісових тварин.
Відповісти
Уявляєте, нормальна практика в інших країнах де піклуються про життя...
Відповісти
Машинист был тоже в наушниках? Или слепой?
Відповісти
Ти паморок? Машиніст не велосипедом їде! Шкода і його, бо він явно не хотів біди!
Відповісти
Я б дивився як ти зупинив би состав, якій на швидкості рухається.Причому локоматив скікі важить тон.
Відповісти
я вже давно все пояснив
Відповісти
Поліщук на камеру обіцяв паркан.
Відповісти
До чого тут Поліщук і паркан не розумію.Свідомим треба бути в першу чергу.
Відповісти
всіх свідомих на майдані постріляли...
Відповісти
Молодь зіпсував інтернет. Втратили розум зовсім. Співчуття сім'ї.
Відповісти
Про покійних погано не говорять, але ж це ясно що це його винна. Навіть був би і без навушників,все одно він би мав подивитись по сторонах,машиніст тут нічого зробити не міг
Відповісти
Невже так важко коли йдеш через «путя» подивитись в сторони!? Тим більше в затичках. Народ, схаменіться!!!
То ваше життя й через якісь навушники.....
Відповісти
Який паркан? Про що ви говорите? Мурована стіна вздовж залізничного вокзалу вибита біля гаражів і тудою пролазять люди. Незважаючи на те, що неподалік зведений міст, яким можна спокійно вийти на базар. Для наших людей заборони не існує. Дурдом!!! І тут не влада вина, а ми самі.
Відповісти
повністю підтримую
Відповісти
Нам до Європи дуже далеко, недосяжно. Ми ж бидло. Де йдемо там смітимо, плюємо, смаркаємо, пісяємо і т.д. попробували б так зробити в європі. Хоч українців видно скрізь. Поки не станемо свідомою нацією, ніякий паркан нам не допоможе, хіба що електрострум
Відповісти
Про що ви зараз говорити немає людини якій тільки 18 це не перший випадок чи тут чи в іншому місті але чомусь ніхто наце нереагує ......Юра Вічна Тобі память
Відповісти
не допоможе електрострум!
Відповісти
Гроші виділені - паркану не має. Усі про обережність говорять - ніхто уваги не приділяє.
Це стислий опис сьогоднішнього УКРАЇНЦЯ . Всім все пофіг. Дуже шкода рідних!!!!!!!!
Відповісти
От вам заборчік в голові... А ЯК людям ходити з провулків Комунальний та Дорожній до маршруток біля кільця на конякіна? Літати? А там куча фірм, куча людей.
Відповісти
Причина смерті - недбальство владців, які не збудували наземного переходу по існуючому шляхопроводу.
Бо паркан то паркан,- це діло нехитре, а людей там багато ходить на роботу в провулки Комунальний та Дорожній та інші. І всім їм треба пересікти колії й дістатись до кільця на Конякіна.
От якшо тупо поставлять паркан, то люди шо - літати мають??
Потрібно збудувати сходи на той автомобільний міст (шляхопровід), щоб пішоходи мали можливість перетнути колію. а тобі вже й паркан.
В нас так часто робили і ще роблять, от колись - відберуть в людей землю а шо ж тим людям їсти лиш за пару літ згадують... ТО Є КОМУНЯЦЬКИЙ СВІТОГЛЯД.
Тупо не розбираючись і задешево "вирішувати" проблеми. Ну тупо!

Відповісти
Так ніби ж зробили сходи на міст через дорогу від місця події?!
Відповісти
Вихід на міст який видно на фото виглядає особливо трагічно на фоні тіла юнака. Паркан повинен би бути якби наша влада хоч трохи піклувалась не тільки про зручність а й життя. Терміново встановити паркан, під напругою, якщо потрібно. Краще хай люди лаються, "літають" чи током шарахне, але це не загрожує життю. Збираймо мітинг , нехай розбираються з тим роковим шматком колій
Відповісти
Сорян братва, дякую що відкрили очі. Дійсно сходи Є!
Я той район поганенько знаю...
Ну тоді якого лисого галімий тин не зробили??
як не крути - дирка падає на дирявих владців.
Відповісти
жалко хлопця
Відповісти