--> Дівчина, яку збив потяг у Луцьку, йшла через колії в навушниках | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Дівчина, яку збив потяг у Луцьку, йшла через колії в навушниках

15
1
Дівчина, яку збив потяг у Луцьку, йшла через колії в навушниках
Загиблою на переїзді є 16-річна дівчина , що йшла навушниках.

За фактом загибелі лучанки на залізничному переїзді поліція розпочала перевірку, - повідомляє прес-служба Волинської поліції.

Нагадаємо, сьогодні близько 16 год. на залізничному переїзді під вантажний потяг потрапила 16-річна лучанка. Дівчина загинула на місці.

Попередньо встановлено, що 16-річна лучанка йшла вулицею в навушниках і не почула попереджувального сигналу потяга, що і призвело до трагедії.

Відомості внесли до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вибачте на слові.Проте вона дурепа
Відповісти
Вона була не тільки в навушниках, але ще щось писала в телефоні. Тому не побачила потяг
Відповісти
Якщо в таку хвилину жалю і біди ви найшли такі слова!то ваша адекватність під сумнівом...хоча невідомо звідки ви пишите!
Відповісти
Батькам важко...тому треба вчити дітей бути уважними ,і берегтися. Доки наша країна не збавиться від корупційних олігархів,і почне витрачати кошти за призначенням (наприклад на безпечні переходи)
Відповісти
тобі вже й тут олігархи винні в тому, що лєнь єпало від телефону відвернути?
Відповісти
Це безпечний перехід як і не корумпованих країнах, із світовою та звуковою сигналізацією. Правил дотримався і все окей
Відповісти
Проблема не в навушниках а тому що ішла на червоне світло де на переїзді стояло куча машин, тому це все таки нехтування та незнання, мабуть, елементарного. Жаль само собою, але поки люди не усвідомлять що навіть при переході на зелене світло по зебрі треба переконатися що перехід безпечний таке буде і далі. Що говорити про дитину якщо зрілі люди халатно цим нехтують. Все іде від виховання в сім'ї.....
Відповісти
Співчуваю батькам(((
Відповісти
як требаробати музеку щоп непочюти поєст
Відповісти
єдина дочка в сім'ї....і вона була такою коханою дівчиною для В........І ВОНА ТАК ЛЮБИЛА.....
Відповісти
Хто ця дівчинка? Як її звати ?
Відповісти
Жаль, сльози і сум. Немає слів, щоб висловити співчутття ...Горе батькам, родині, знайомим і друзям. Дівчинці молоденькій б жити і жити і радіти життю... Жаль великий, що така трагедія сталася, що така доля... Дітоньки милі, будьте уважні, не спішіть - бережіть своє життя і здоров'я. Один раз на білому світі живемо.
Відповісти
Не судіть, бо не знаєте, що вас чекає. Співчуття батькам ((((
Відповісти
А нікому не спадало на думку, що це знову ж таки сині кити?
Відповісти
вона не була схильною до такого,з її психікою все було гаразд. це була золота дитина,доволі розумна. це нещасний випадок
Відповісти