--> Луцькі дороги не чистять від снігу | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Луцькі дороги не чистять від снігу

15
1
Луцькі дороги не чистять від снігу
У Луцьку комунальники знову не чистять дороги від снігу.

Фотофактом поділився Богдан Гончарук на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Женевсько-буковельські стандарти живуть і перемагають. Місто знову програє битву зі снігом", - йдеться у дописі.

У коментарі виданню "Волинь24" Богдан Гончарук розповів, що фото були зроблені одним із водіїв таксі вночі у неділю, 21 січня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Каша під колесами: Луцьк потерпає від нечищених доріг

"Це фото з практично усіх районів міста. Водій таксі каже, що за ніч не бачив жодної одиниці техніки", - зазначив Богдан Гончарук.

Нагадаємо, у Луцьку на проспекті Перемоги автомобіль БМВ занесло на слизькій дорозі. Вагітна жінка за кермом спершу виїхала на зустрічну смугу, а тоді – врізалась у паркан.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нашо та влада, сніг сам розтане
Відповісти
Чудово пам'ятаю зиму-весну 2013 року, коли сніг випадав двічі на тиждень і так тривало до середини квітня.
Тоді, Богдан був радником мера, дороги були обмерзлі, засипані снігом, а влада мовчки чекала коли сніг розтане.
Зараз вийдіть пройдіться, поїздіть, подивись чи дороги чищенні.
Хочаб щост але зроблено.
Критикувати класно, а що ви зробмли для чистоти на вулицях?
Відповісти
Зате в процентовках видно, що чистять.
Відповісти
А куди дивться міська рада?
Відповісти
Хто ви,що зробили для міста? Ми платимо податки, а тому маємо право вимагати у влади виконання робіт по факту
Відповісти
Я Лучанин, Підприємець, Батько, Чоловік, Син своїх Батьків.
Я живу у цьому місті, справно сплачую податки, усі наймані працівники офіційно оформленні і отримують хорошу зп, з якої я сплачую, податки, які йдуть у місто. Так я хочу щоб щоб місто розвивалось.
По ФАКТИ на ранок, я виїхав о 7:30 , дороги були чищенні. По ФАКТУ сніг випав вночі, комунальники вийшли зранку та почистили дороги, я зміг без проблем по асфальту, а не по обмерзлій дорозі доїхати куди планував.
ВАМ це зрозуміло, КРИТИКУ?
ПІНДОС ТИ А НЕ ПО ФАКТУ.
Відповісти
Якій владі? Хіба в Луцьку є влада?
Відповісти
Йшла на роботу сьогодні в 7-30 год ранку тротуари прекрасно почищені від снігу. Може комусь і не подобається, а особливо якщо він хоче бути новим мером. Скоро ж вибори...
Відповісти
А як чистити зубними щітками, щоб всім вгодиш?
Відповісти
Таксист спецом об'їхав весь Луцьк??)))) Ну хто з нормальних людей поведеться на ці провокації?) Самім не смішно? Порада Гончаруку: вилікуй паранойю.
Відповісти
Так не ясно, таксист нормально проїхав чи ні?
Відповісти
Якщо об'їхав весь Луцьк то виходить нормально скрізь!)
Відповісти
Складається таке враження, що повноваження працівників міської ради припиняється в момент закінчення робочого дня, а знов поновлюється зранку. А вночі місто взагалі "живе" своїм життям.
Відповісти
Та шо ви примахалися до тої міської ради?? Сніг чистять комунальні служби а не депутати! Включіть мозг!
Відповісти
Віку, працівники міської ради - це не депутати. Читай закон.
Відповісти