У Луцьку вагітна жінка розтрощила машину об паркан. ФОТО

12
-3
У Луцьку вагітна жінка розтрощила машину об паркан. ФОТО
У Луцьку автомобіль БМВ занесло на слизькій дорозі. Вагітна жінка за кермом спершу виїхала на зустрічну смугу, а тоді – врізалась у паркан.

Аварія трапилась близько третьої години ночі у неділю, 21 січня, на проспекті Перемоги, - повідомив власкор «Волинь24».

Автомобіль БМВ їхав проспектом Перемоги в напрямку до мосту. Водій зупинилась на світлофорі, однак, як тільки рушила, авто занесло на слизькій дорозі. Спершу машина виїхала на зустрічну смугу, а тоді – влетіла у паркан. Зупинилась іномарка за кілька сантиметрів від дерева.

В автомобілі була вагітна жінка, її чоловік та дівчинка-підліток. На щастя, ніхто не постраждав.
Теги: дтп, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шось як на мене тільки рушивши і занесло , сильно розтрощене авто.. так розвалити бмв можна лише з заносом на швидкості не в 50 км яких зараз є у правилах дорожнього руху
Відповісти
А пасажир мабуть був пяненький )
Відповісти
Сто відсотків.
Відповісти
Щось не похоше що тільки рушили і врізались
Відповісти
Добре, що ніхто не постраждав, це головне
Відповісти
Може за кермом був чоловік не зовсім тверезий, а після аварії водієм стала жінка з акцентом на вагітність, наче це якось знімає вину?
Відповісти
Хтось з вас хоч знає цих людей??
Не знаючи що і як не варто робити такі припущення. Я розумію що сидячи на дивані можна відчувати себе спецом в УСЬОМУ. В тому числі і експертом з водіння авто)))
Відповісти
А я ,наприклад, експерт з вагітності! І також маю свою думку: вагітність настала саме під час кермування автом.
Відповісти
ККК ти баран , послухай що кажуть розумні люди .
Відповісти
шановний(на) ми з Вами на брудершафт не пили!!!
Так що придержіть євого язичка!
Пояєнюю для диванних експертів— машина BMW E32 ,3,0 бензин. Більше 200 к.є. Зірвати в занос на 2 передачі та й ще на слизькій дорозі —без проблем!
Особиєто знаю цю сім,ю.
Для експерта по вагітності - жінка дійсно вагітна!!!!
Вона рік прїздила на АКПП, а тут механіка.
Так що шановні ,,експерти,, - судити і робити висновки по фото роблять тільки не далекі люди.
Хто з Вас має власне авто? Судячи по коментах -90% диванні експерти)))))
Відповісти
Шановний експерт з вагітності!!! Судячи з ваших слів, дітей ви ніколи не мали і мати не будете. Тому що людям, які мають стільки злоби в серці, їх мати не варто. Легко писати не знаючи ситуації, ніхто з вас там не був і не бачив, що сталося. А я знаю, що вагітна жінка перенесла стрес і її дитина також. Всі ми під Богом ходимо і не знаємо, що нас може чекати завтра. Тому в будь-якій ситуації треба лишатись людьми. Бог вам суддя!!!!
Відповісти
Не суди и не будеш судим. Золоті слова.
Відповісти