На луцького Біма скаржились навіть депутати, - Дана Новарчук

19
-5
На луцького Біма скаржились навіть депутати, - Дана Новарчук
У луцькому КП «Ласка» пояснили, чому забирали символ вулиці Лесі Українки - собаку Біма.

Тварині вийняли кліща і зробили щеплення від сказу. Про це у коментарі для "Волинь24" зазначила директор підприємства Дана Новарчук.

Жінка сказала, що їм поступило чимало скарг на те, що собака кидається на перехожих. За словами Дани, скарги надходили від жителів міста, в тому числі і від депутатів.

Нагадаємо, луцького активіста Ігоря Левчука обурив стан собаки , мовляв Бім виглядав зляканим. За кліпсою на вусі, чоловік зрозумів, що собакою займалася "Ласка".

За словами Новарчук, зараз Бімом опікуються волонтери і активно шукають для нього сім'ю.

"Якщо протягом тижня не вдасться його прилаштувати, то його заберуть в КП Ласка", - сказала очільниця підприємтва Дана Новарчук.

"Притулок - не концтабір", - додала жінка.

Те, що тварина була злякана, вона пояснила так: "Транспортування це завжди стрес. Тому тварині для адаптації потрібен час".
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо ми громадою міста напишемо скаргу на теперішніх депутатів.... Ви їх також відлвите та щеплення поробите?
Відповісти
Щеб би Левчука Дана забрала.І бажано стерилізувала щоб більш такі не плодились
Відповісти
1. До Волинь 24: З яких пір собака,який кидається на дітей та дорослих, туристів міста, велосипедистів став символом центральної вулиці міста?
2. Левчуку:Краще наведи порядок біля своєї оселі і підстрижи своїх дітей і себе,а тоді з "Ласки" забирайте хоч всіх собак.
Відповісти
Как вы уже достали со своими покусанными детьми. Собака такая же Божья тварь, как и человек, и имеет полное право жить на земле без указки всяких там венцов творения!
Відповісти
МЕШКАНКА ЛЕСИ УКРАИНКИ,А ЧТО ВЫ ДЕЛАЕТЕ В ЧУЖИХ ОСЕЛЯХ И КАКОЕ ВАМ ДЕЛО ДО СТРИЖЕК ЧУЖИХ ДЕТЕЙ?ИЛИ ЭТО ОТРАЖАЕТСЯ НА ВАШЕМ БЛАГОПОЛУЧИИ? ВОТ НА ТАКИХ И НУЖНЫ БИМЫ,ЧТОБ ВСЯКИЕ НЕ ШАСТАЛИ ПО ЧУЖИМ ДВОРАМ...,ЖИВОТНЫЕ ЧУВСТВУЮТ НЕЛЮДЕЙ(это у них от Бога,если верите в него), А С ЛЮДЬМИ ОНИ ДРУЖЕЛЮБНЫ.
Відповісти
Раніше можна було насолоджуватися ранковим пташиним співом, а тепер чути лише гавкіт собак. Відчуваєш різницю?(Мова не про Біма).
Відповісти
слышно только автомобили, а с поспешной вырубкой зеленых насаждений птицы тоже скоро свалят. петь негде будет
Відповісти
Я брала в притулку собаку.І можу на 100%сказати _це концтабір.Про якого кліща іде мова? Там собаки пачками мруть.Поідьте і гляньте що робиться з тваринами після перебування 2 днів. Можу сказати там він не виживе. Не уявляю як можна любити тварин і так знущатись з них.При такому утриманні евтаназія це за щастя.
Відповісти
Дана курка а клоун Левчук це взагалі жесть.Його потрібно ізолювати
Відповісти
А під ніком мешканці вулиці Дана Наварчук:)всім рота не заткнеш.рано чи пізно все стане явним.
Відповісти
Приходь до дуба біля велокави- собачих недоїдків купу побачиш і свіже г*мно
Відповісти
А видите,только свиже гимно?Может и на анализ сдали,чье оно?БОЖЕ,ЛЮДИ-КОГДА ВЫ СТАНЕТЕ ЛЮДЬМИ?ИЛИ КОГДА НАС СТРЯХНЕТ ИЛИ СМОЕТ ВОЛНОЙ,ТОЛЬКО ТОГДА ПОЙМЕТЕ ЧТО НЕ ПРАВИЛЬНО ЖИЛИ.....ОНИ ТАКИЕ ЖЕ ЖИТЕЛИ ЗЕМЛИ И ИМЕЮТ ТАКОЕ ЖЕ ПРАВО ЖИТЬ. ДА СКОЛЬКО ЖЕ МОЖНО ВСЕХ И ВСЕ УНИЧТОЖАТЬ?ЗАДУМАЙТЕСЬ,ЧТО ВЫ ТВОРИТЕ

Відповісти
Наварчук вже давно пора в клітку посадити.Комусь видно вигідно мати таку...в КП "Ласка".
Відповісти
Вона постачає собаче мясо для комбікормових заводів та сусумнівних харчових закладів. Комбікормом годують Куру рябу
Відповісти
пані Живодерка тоді ми ваших дітей стерилізуємо чоловіка каструємо, одінемо ошийники і на вуха причепимо бірки собачі
Відповісти
Само собою багато бездомних собак становлять небезпеку.
Але цей пес - окраса вулиці
Жодного разу не бачив, щоб він кидався на людей, навпаки завжди бігав мирно. Ми з ним встигли стати друзями. Ви забрали цього пса в притулок і кусати депутатів буду я!
Відповісти
Бім хороший пес, на нормальних людей ніколи не гавкає, а якщо люди самі провокують щоб пес кидався та гавкав ( спостерігала ситуацію) , то це тільки вина людей. Собака ні в чому не вина і не заслуговує на таке життя у клітці, проживши кілька років на волі.
Відповісти
Бім хороший пес, на нормальних людей ніколи не гавкає, а якщо люди самі провокують щоб пес кидався та гавкав ( спостерігала ситуацію) , то це тільки вина людей. Собака ні в чому не вина і не заслуговує на таке життя у клітці, проживши кілька років на волі.
Відповісти
Бім хороший пес, на нормальних людей ніколи не гавкає, а якщо люди самі провокують щоб пес кидався та гавкав ( спостерігала ситуацію) , то це тільки вина людей. Собака ні в чому не вина і не заслуговує на таке життя у клітці, проживши кілька років на волі.
Відповісти