Водій, який втікав від поліції, не був п’яний – адвокат

22
-7
Водій, який втікав від поліції, не був п’яний – адвокат
Мешканець села Липини Андрій Бутовець, якого поліцейські затримали у ніч на суботу, 3 червня, не був у стані алкогольного сп’яніння – стверджує адвокат Анатолій Вічинюк, посилаючись на результати медичної експертизи.

Нагадаємо, Бутовця затримали за те, що не виконав вимогу поліції зупинитися. На швидкості 140-150 км/год він втікав на автомобілі від поліції, а коли його затримали, стверджував, що «злякався».

З редакцією «Волинь24» зв’язався адвокат Анатолій Вічинюк.

«На вашому виданні висвітлена неправдива інформація», - заявив адвокат.

«В мене є дані, проведене освідування. Є документ, який свідчить, що водій автомобіля був тверезий» - запевнив Анатолій Вічинюк.

Як доказ він надав документ, який, на його думку, свідчить, що водій був тверезим.

Публікуємо фото документа, наданого адвокатом. Як стверджує Вічинюк, це - копія медичного висновку, виданого в обласному наркодиспансері. Мовляв, саме з цим пов"язано те, що написаний від руки текст погано читається.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
він просто спішив в туалет
Відповісти
Адвокат правий. Це поліція пяна була та ганялась за чесним хлопчиком.
Відповісти
Це не документ, а шматок пожованого ...
Відповісти
Бабло тата творить чудеса
Відповісти
То і так зрозуміло.Покажи таку справку з аналізами на амфетамін.
Відповісти
Що це за шматок паперу? Невже за 4 години він міг так зіпсуватись?
Відповісти
Документ діставали з очка лікаря який робив експертизу? Мене б на роботі вигнали якби я так до документів відносився....
Відповісти
Адвоката на мило, за те, що намагається відмазати "вбивцю"
Відповісти
А яка дата на довідці, щось здається, що там якесь 26.05.???
Відповісти
Рафік саусем неуіноват!
Відповісти
Геть перелякали маленьку дитину кляті менти... Мабуть в дитинстві батьки лякали словами - Їж, бо прийде міліція і забере тебе в тюрму... Тож мусив втікати... :)
Відповісти
Сам признався що пив пиво і коньяк..але справка що тверезий куплена на швидку руку))) Короче кажучи ланцюжок хабарників росте. Роботи буде багато)) Зараз ще ручний суддя і можливо прокурор вспливе..)))
Відповісти
бумажка з туалета
Відповісти
судова реформа?
Відповісти
Треба було стріляти на ураження, щоб більше не відмазали урода! Носить же земля таких! Скільки ще людей має постраждати, щоб цього дибіла закрили!!!
Відповісти
Нада було його пристрелити поліцейским!! Кончений мажор якшо не пяний то обдолбаний наркотой. А якби збив когось?
Відповісти
Він був під наркотиками. Раз через раз в такому стані іздить
Відповісти
А що він накоїв, що ті клоуни наздоганятли? Подивіться , як ті полішуки " поліцейські "їздять і це без алкоголю і наркотиків.
Відповісти
А під стопятьдесят гнати це нормально за ПДР...?
Відповісти
На його совісті вже є одна збита людина. За таких самих обставин, будучи п'яним. Тато вчасно все замяв. Потерпілий помер.
Відповісти
в мене є документ що вічинюк не зовсім чесний чоловік
Відповісти