Затриманий на хабарі голова Любомльської РДА заплатив півмільйона і вийшов на свободу

17
-7
Затриманий на хабарі голова Любомльської РДА заплатив півмільйона і вийшов на свободу
Голова Любомльської РДА, якого нещодавно впіймали на крупному хабарі, заплатив викуп і вийшов під заставу.

Про це у Фейсбуці написав нардеп Ігор Гузь.

«Це Коля (Микола Пархомук, - ред.). Отой, що по центру, той що дивиться вгору, певно думає про щось високе і глобальне в цей момент», - написав Гузь.

І додав:

«31 березня Колю, який працював головою Любомльської РДА, зловили на хабарі в 2 тисячі доларів. Колю взяли під варту, але вже вчора Коля заплатив 500 тисяч гривень і вийшов під заставу. А вже сьогодні разом зі своїм патроном, головою Волинської ОДА Гунчиком, збирає у Любомлі актив БПП і радиться як жити далі, планує щось високе і глобальне».

Він також зазначив:

«А знаєте чому? Тому, що Коля НЕ ВІДСТОРОНЕНИЙ!!! зі своєї посади і продовжує працювати головою РДА. Історія за гранню... Хабарник продовжує працювати, хоча про цю історію проінформували всю країну і міністр МВС Арсен Аваков і Генеральний прокурор Юрій Луценко».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Повідомили, як призначали «баригу Колю» головою Любомльської РДА.

Пізніше стало відомо, що Володимир Гунчик не зустрічався з головою Любомльської РДА, насправді він просто приїхав з робочою поїздкою у Любомльський район.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
покращення, а також - життя по-новому, без "яблуковича" та його хабарників!!!
І дійсно, нащо нам старі,якщо є нові? Але, Закон - на його боці, поки не доведено вину в суді - він не винуватий )))
Відповісти
Як помiтно,що вельмuшановный товарuш Гузь дуже зацiкавленный в усуненнi посадовця!!!!! Певно мiтить на joго мiсце.
Відповісти
Так точно, Ігор Гузь спить і марить, як би ото поміняти депутатське крісло на голову всія Любомльщини.
Не пишіть брєда.
Мужика взяли з хабарем, такі ж хабарники принесли гроші, заплатили - і усьо, Пархомук гуляє.

Відповісти
Там є інший претендент з місцевих, який ще тоді поразку не міг пережити. Всі оті статті через це і викладаються
Відповісти
Цей Ігорко вже дістав своїм піаром. Краще на себе подивись зі сторони. Готує аеродром для Шума
Відповісти
ЯК????
Як можна нормально жити в країні, де хабарників не розстрілюють, а дозволяють заплатити хабара, щоб потім відпустити на волю???

Гузь все сказав правильно.
Відповісти
Я кажу нашому депутату - так тримати. Гузь має свою думку, і відстоює її, і публічно озвучує. Багато наших політиків служать олігархам.
Відповісти
Ось це я розумію держава. Затримала хабарника у розмірі 2 тис. грн, хабраника випустили, і він сплатив держав 500 тисяч. Супер класна сдєлка. Пороху та Гунчіані - уважуха. бл.... де живемо.
Відповісти
Ну бляха! Скільки вже можна! Цікаво скільки грошей задекларував Коля, що таку заставу за нього внесли! Ви тільки уявіть цю суму! 500 тисяч! В голові не вкладається! Хіба може держ службовець чесний(!) мати такі кошти? Не кажучи вже взагалі за всю ситцацію!
Відповісти
A vu znaete sho druzhuna Parxomuka zi sljozamu prosula ci groshi y dryziv i znajomux???? Sho prodala vsi cinni rechi shob zibratu ci koshtuuu!!!! Pidstava chustoji vodu!!!! 2000 dol zamaluj xabar na taky diljanky na stilku chasy!!!
Відповісти
Якби органи слідства і суд нормально працювали, то такого бардаку б не було. Гузь правильно робить, що пише про це. Може якраз справу не вдасться зам'яти.
Відповісти
Гузь мітить на місце Колі? Пані Наталя, ви що грибів галюциногенних об'їлися?
Відповісти
Підкажіть, а хто знає, за яке бабло син Гунчика в Києві скуповує елітне житло? А? Чи часом не за наші податки? Гунчик, вже всіх за...в.
Відповісти
Як на мене, то треба таких посадовців відправити кудись подалі.
Раз взяли з хабарем, значить він то робить систематично.
Відповісти
Ось це владу нажили. Ніхто не несе покарання, ведуть просто область у прірву. Афігеть. Куди ми дивимося.
Відповісти
ПРОХАННЯ - заберіть від нас цього Гунчика, він вже нас дістав. Скупий. Ми біля нього отримуємо копійки, а той на орендованих машинах розжїджає, та ще яких класних машинах. А де взяв грошиків? Де?
Відповісти
Я віддаю належне Гузю. Ця людина сама себе зробила, і знає чого хоче в житті. І не боїться різних шавок, які йому вказують, що роботи.
Відповісти