--> У Луцьку обстріляли консульство Польщі. ФОТО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку обстріляли консульство Польщі. ФОТО

17
10
У Луцьку обстріляли консульство Польщі. ФОТО
Уночі невідомі стріляли в приміщення Генерального консульства Польщі у Луцьку, що на вулиці Дубнівській, 22б.

У даху приміщення консульства – дірка, вікно під цим місцем розбите.

Цілилися у крайнє вікно зі сторони вулиці Глушець.



Напад стався десь близько 00:30. Консул розповів поліції, що охоронці приміщення почули вибух.

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ФОТО ОБСТРІЛЯНОГО КОНСУЛЬСТВА

Судячи з величини отвору в даху, припускають, що стріляли з гранатомета чи якогось іншого «серйозного озброєння».

Віце-консул Кшиштоф Савіцкі підтвердив, що вночі хтось стріляв в приміщення консульства. Втім, повідомив він, ніхто, слава Богу не постраждав.

На місці працюють правоохоронці. Є начальник ГУНП області Петро Шпига.


01:54

У вікнах консульства горить світло. Там працює слідчо-оперативна група



02:03
Як стало відомо, приміщення куди цілили зловмисники - службове, і на момент вистрілу там нікого не було. Сім’я консула мешкає у іншому крилі будівлі. Приміщення охорони – поверхом нижче.

Вибух був достатньо сильним: від нього спрацювала сигналізація Кредобанку. Окрім того, його було чути навіть в районі села Боратин.

02:09
«Стріляли неприцільно або невміло. Може бути, що з метою якогось попередження або провокації», - прокоментував представник правоохоронців у неофіційному коментарі.

02:16
Територія консульства оточена патрульними. У приміщенні працюють представники СБУ та слідчо-оперативна група поліції.



02:50

Власкор Волинь24 поспілкувався з оператором на автозаправці, що поряд з консульством. Той розповів: «Десь близько 00:12 я почув сильний вибух. Хлопок такий, ніби лопнуло колесо в фурі. Але сильніший. І тут же я побачив білу вспишку у вікні консульства. Як блискавка, але довше»


Передрук матеріалу заборонений
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
10

Коментарі:


Хтось дуже хоче щоб Україна втратила підтримку з боку Польщі.
Чиї , чиї то руді вуха стирчать з-за паркану.
Відповісти
Нет у вас никакой поддержки Польши,они помнят Волынь.
Відповісти
Пані, я сам з Івано-Франківської області...У самому Івано-Франківську жило понад 25 тисяч поляків це не рахуючи скільки в області...то чого у нас ніхто поляків не нищив, а нищили ближче до білоруського кордону..? Чого в центральій україні поляків пресували, що вони були змушені палити документи..? Чи у всьому винні бандерівці..?
Відповісти
Нет чтобы по теме что нибудь написать, найти общий язык пути решения конфликта - а они выясняют у кого рот больше и что туда вместить можно!
Відповісти
Ви подивіться,що робиться з візами...деруть страшні гроші... консульство працює через "посредственников"...в середині консульства хазяї не зрозуміло.хто...кожен підходить і питає-вам потрібна віза?Хто їм дозволив там стояти...куди дивиться міліція!От і отримали за безлад.
Відповісти
Ну не знаю... На рахунок посередників. Я особисто на протязі 5 років візу "на закупи" оформляю сама , без сторонньої допомоги. І у візовому центрі твсе оперитвно , швидко і культурно. А на рахунок посередників , самі вибираєте шлях заповнення документів.
Консульство і його працівники не примушують нікого звертатись до посередників.
Відповісти
а туди і не дозвонитись і не добратись...без дзвінка вас ніхто не прийме

Відповісти
молодці все правильно ви в польщі були як вони нагліють викінути всіх зУкраїни
Відповісти
Патриот это к тебе адресовалось
Відповісти
в Польщі нагліють тільки ті працедавці які не мають дозволу на працевлаштування іноземця...Я їжджу вже 5 років і мав проблеми лишень з двома ідіотами які не мали дозволу...
Відповісти
Куди дивляться служби кришують тільки контрабанду і всі схеми де можна підживитися ...
Відповісти
Так працює вже консульство? Чи все ще закрито....
Відповісти
Ahaa, itts faastidious dialogu onn thhe toipic of this pkece oof writing herte at this weblog, I have red all that, sso
noww mme also cmmenting aat this place. Helloo there! Thiis article coulod nnot bee wriitten much better!
Gong thrugh this powt reminds mee off myy revious roommate!
He continually kept peaching about this. I will
forsard thi articl tto him. Pretty sure he'll haave a greeat read.
I appreciae you for sharing! It is apropriate timme
to mke sme plqns ffor tthe longer ter annd itt iss tiome to bee happy.

I’ve rewad thiss submkit andd iif I maay I dsire too counsel yoou some interestinng
issus oor suggestions. Perhaps yyou cann write subsequenbt articls relating too thbis
article. I want too learn mkre issus approxikately it!
http://Www.Cspan.net/
Відповісти
В Невском районе СПб проводятся мероприятия по стройке 8 высоток, детсада, 9-этажной парковки и еще торговой галереи - они сегодня предусмотрены планом «Светлый мир ЖК «Юность» (на Октябрьской набережной). Официальный веб-сайт фирмы застройщика (Seven Suns Development) делает отличное предложение осведомиться с основными характеристиками объекта:

Разряд жилья - комфорт.
Тип помещения - монолитно-каркасный.
Высота - от 14 до 25 этажей.
Количество жилых объектов - 3762.
Параметры - от 21.95 до 74.3 м2.
Отделка - «под ключ», с мебелью и техникой.
Цена за кв.м - от 72000 до 82500р.
Особенности: жилье у моря, высотное здание.

Где находится: в Невском р-не (СПБ), ул. Крыленко д.1.

«Юность» обхватывае место на многообещающей местности, где ведется постройка сверхновых комплексов на зоне прежних промзон. Торговая и общественная сфера обслуживания прекрасно перспективна в соседских кварталах. Близко производит работу кондитерская фабрика. В радиусе 1 км имеется пару общеобразовательных учреждений и детских садов, надо отдать ребят в частную школу индивидуального прохождения обучения и еще становления детей «Праздник+».



жк юность верхняя пышма официальный сайт
Відповісти
Зачем такие сложно?
Відповісти
Ну в принципе все по делу.
Відповісти