«Ви мене не катуйте!» - скандальний поліцейський Алексюк влаштував «виставу» у Луцьку

24
0
«Ви мене не катуйте!» - скандальний поліцейський Алексюк влаштував «виставу» у Луцьку
Начальник Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського райвідділку поліції Віталій Алексюк, якого на днях спіймали п’яним за кермом, влаштував "виставу" працівникам поліції, які писали на нього протокол.

Поліцейського викликали в інспекцію з особового складу для проведення бесіди, - повідомив власкор Волинь24.

Слід зазначити, що винуватець нещодавньої погоні був цілком здоровим та добре себе почував. Але після приїзду патрульних, які мали скласти на нього протокол, стан Віталія Алексюка різко "погіршився". Принаймні він так стверджував.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Нічний екшн під Луцьком: погоня, аварія, п’яний поліцейський за кермом.

Ківерцівському поліцейському, за його словами, стало дуже погано і він викликав швидку.

Лікарі, які прибули на виклик, встановили у "хворого" незначне підвищення артеріального тиску. Поліцейському зробили укол та дали пігулку від головного болю. Після уколу, медики встановили, що тиск зменшився, але за словами "хворого" йому ставало тільки гірше.

Всі присутні розуміли, що поліцейський відверто кажучи придурювався.

ЧИТАТИ ТАКОЖ Затримання п’яного поліцейського: подробиці скандалу.

Патрульні поліцейські оформили та зачитали протокол. Під час зачитування протоколу винуватець неодноразово стверджував, що він нічого не розуміє і не чує. Проте, одночасно з цим, він телефонував у "швидку" та в поліцію, щоб поскаржитися на "катування".



Передрук матеріалу заборонений
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
на гіляку скотинку
Відповісти
Яка ганьба! Ще й штани одягає, негайно нап'ялити на нього спідницю! І воно підстриглося "під бандита". Фууууу...
Відповісти
Треба було йому 100 грам налити,щоб похмелився, а не знущатися з "лЮДИНИ".
Відповісти
В Насірова навчився
Відповісти
В Насірова навчився
Відповісти
Позорище, оце поліцецський посадити в тюрму за тещо пошкодив майно (пріус)
Відповісти
Послухають лисичку і щуку кинуть знову в річку
Відповісти
о це клоунада
Відповісти
Знаю його давно Поражаюся як таких беруть у поліцію!!!!
Відповісти
Для чого таке робити це не вбивство ви показуйте кримінали та розкриті справи
Відповісти
Це потенційний вбивця, таких розстрелювати треба, щоб сам не мучився і людей не мучив!
Відповісти
адвокатів йому 9 ))позорище ...
Відповісти
А чого медичка рже на камеру? Вона на подіумі чи на роботі? Очі підводить, розводить руками-артистка
Відповісти
Капец))))))))))) Сміх , позор і ненависть до такого "б...ла"
Відповісти
в нього грошей вистачить, щоб проплатити всім і Ніколайчуку і його команді)))))))))))))
Відповісти
)))) смайлік від команди
Відповісти
Ніколайчука стільки грошей що в того мінта не хватить...і причому тут Николайчук .. .це що він його напоїв і за руль посадив
Відповісти
Видно чувака ще не попустило.
Відповісти
Оце то навчили клеїти дурачка. Красавчік.
Відповісти
Строк давності притягнення до відповідальності вийде і можна на роботу виходити !! Борітеся і ви поборете ....
Відповісти
Оце лице сьогоднішньої поліції - марнославне, хитре, підступне, безнаказане. Нащо та клоунада. Провинився по п'яні - прийми гідно покарання, будь мужчиною. А ще поліцейський. Нас такі захищають "правохоронці"(хоронять право). Знаю той Ківерцівський РВ, зміїне кодло з марнославства, сільських понтів і рішань. Нормальні звідти повтікали, лишилось саме бидло, шо їздить по селах гроші збиває а потім п'яне літає Луцьком.
Відповісти
Як вже це все набридло! Скільки часу протрималась "Нова Поліція"? На дорогах та в кабінетах одні ж ті самі старі "морди" продажної міліції. Знов починають бикувати та намікати дати на лапу. Все в них можна порішати за бабки! Так і в цьому випадку хочуть все замяти. Нібито буде справу розглядати спеціальна "незалежна" комісія. Аякже тоді відбувається так, що колишній мєнт на прикладі вельмишановного "Свинарчука С." не пройшовши атестацію зараз працює як нівчому не бувало, який також як і вищезгаданий його колега любить пяненьким за кермом покататись, беручи побори з підприємців (кришувати), як на це все дивиться КОМІСІЯ. Посади та місця далі купляються?
Відповісти
Віталя, Віталя))) Не соромно? Я казав що тебе колись доля лиха спіткає... як до людей ставився. так зараз до тебе будуть ...
Відповісти