ДТП на Дубнівській: водій хоче на волю під заставу і має «комплект» віз

18
8
ДТП на Дубнівській: водій хоче на волю під заставу і має «комплект» віз
Бізнесмен Володимир Мігас, який збив юнака на переході, обіцяє не тікати, має дві візи і вісім виїздів закордон.

Про цес тало відомо у суботу, 10 грудня під час судового засідання щодо обрання міри запобіжного заходу для водія, який скоїв жахливе ДТП у Луцьку.

Під час судового засідання з'ясувалося, що у Володимира Мігаса, бізнесмена, який 8 грудня збив юнака на вулиці Дубнівській у Луцьку, будучи п'яним за кермом, - дві візи (США та шенгенська). Він вісім (!) разів за рік був закордоном. Відтак прокурор вважає, що це його відпустити не можна.

Натомість Мігас заявляє, що втікати не буде, бо "займається дитиною"і готовий оплатити лікування та реабілітацію.

Водій щиросердно розкаюється, хоче на волю під заставу і стверджує: якщо його арештують він не зможе займатись дитиною.

Нагадаємо, батьки хлопця у коментарі "Волинь24" заявили, що ніякої допомоги від Володимира Мігаса не чекають.


«Мені від нього помочі не треба, тому що він пропонує допомогу лише з власних корисливих мотивів, тому що якщо дитина помре, йому більша відповідальність загрожує. Він зацікавлений не в інтересах дитини, а в своїх», - наголошує Володимир Андрушків, батько юнака.


Читати також "Бізнесмена Мігаса, який п’яним збив хлопця – два місяці тому «відмазав» той самий суддя. ДОКУМЕНТИ"
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А "дитина", то та тьолка ,шо сиділа в машині та глушила коньяк з ботла?
Відповісти
Закрити в тюрязі, а не на волю. Хоче допомогти, є родичі,адвокат хай допомагають
Відповісти
хай виплатить дитині лікування і йде на виправні роботи!з того сидить він чи ні толку нема.
якби зобов*язували лікарню забезпечити приладдями/ліками...ремонт зробити.
хай витягнуть з нього все.що можна.
з цього толку більше буде.
і візи анулюють
Відповісти
Як це, НЕ МАЄ ТОЛКУ? Виходить, накоів лиха - застава і ходи-вирішуй плоди своєю тупості та безвідповідальності??? Справедливе покарання винному!!!
Відповісти
Это понятно... Ну пусть поможет... Лечение не малых денег стоит.... Нельзя терять времени....
Відповісти
Займається дитиною???? Він зобов'язаний її вилікувати!!!!!!!!!!!! Світ сходить з розуму(((
Відповісти
Нехай інкогніто допомагають, якщо батьки проти, якщо дійсно хочеш допомогти, то знайдеш як
Відповісти
В ніякому разі не відпускати 'п'яницю'!!!Хай сидить за гратами на все життя!!!У дитини дуже важкі травми(
Хай хлопець видужує,здоров'я йому та терпіння і підтримка батькам.
Молюся за Владислава.
Відповісти
11 тисяч доларів США-ціна людського життя в післямайданівській Україні з її псевдореформами.Скільки ще будемо терпіти,УКРАЇНЦІ?
Відповісти
Підтримую реаліста.неаже будемо мовчати.мігас зі своіми статками відкупиться/готелі на світязі в турціі/ і буде далі гульбанити.піднімаймо народ.
Відповісти
перевірка прокурора - Гнида чи людина?
Відповісти
Зачем так поступают родители......? Думать сейчас надо о ребёнке, а не со своими амбициями бороться..... Он может и хочет помочь.... Цепляться за ето и ехать лечить ребёнка... Дай Бог ему сил... А родителям мудрости...
Відповісти
Уе аи йому сосали?
Відповісти
До Лучанки Це ви йому сосали?
Відповісти
Якщо його випустять я сам забю того прокурора
Відповісти
Віктор, а до чого тут прокурор??? Прокурор не випускає, випускає суддя)))))))))))) Чи Ви живете за правилом що винні всі????? До речі прокурору респект, на судовому засіданні вимагав все по максимуму, і до речі все чітко аргументував. Так виходить що не всі гондони в нашій прокуратурі і це радує.
Відповісти
Дуже неприємна людина,завжди був не чесним та підлим,тільки тюрьма.
Відповісти
Допомогти хоче?Аякже.Думає,як "порішати".От і зустрічаються адвокати і прокурори,щоб всім добре було.Краще б його прикінчили люди на місці ДТП.
Відповісти