В українців замість радянського 8 Березня є День матері, - волинський козак

26
-22
В українців замість радянського 8 Березня є День матері, - волинський козак
Голова Асоціації стрілецьких товариств Віктор Федосюк вважає, що 8 Березня не повинне бути державним святом.

Про це він розповів у коментарі «Волинь24».

«Я не вітаю з цим святом нікого вже кілька років, бо воно має політичне коріння, пов’язане з комуністичною ідеологією. Хіба з гумором кажу: «Вітаю з 8 Березня!». Усі сміються. Позбутися 8 Березня, як і 23 лютого, людям важко, особливо консерваторам», - зазначив Віктор Федосюк.

В українців замість 8 Березня є свій відповідник – День матері, наголосив він.

«Нам треба вчитися свого, культивувати свої свята. Я не вважаю, що треба комусь забороняти святкувати 8 Березня, але воно не повинне бути державним. Мої козаки-побратими не відзначають цей день», - додав Федосюк.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-22

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тупість народна просто зашкалює - покажіть приклад і відмовтеся від християнської лобуди. Мені ніхто не завадить вітати дівчат 8 березня. Ідеологія тут нідочого
Відповісти
Це свято геїв. Заспокойтеся при чому тут баби.
Відповісти
Якщо не вітаєш,то не вітай,невже вся Україна повинна робити те,що робить якась тупа людина.Це свято не комуністичне,а міжнародне.А ми вітали і булемо вітати ти гам не указ.Звідки прилізло з Полесья,вали туди і не вказуй нам
Відповісти
Совєти з голови спочатку викорчуйте а не з календаря!
Відповісти
Скажіть як бути тим жінкам які через проблеми зі здоровям не стали мамами? Оце рівень поваги у суспільстві до жінки! Соромно і прикро жити з такими "козаками" але вони не мають і морального права називатися так
Відповісти
Ще думок різних стрільців не вистачало! :) Більше проблем ніяких немає, все влаштовує, що за свята мову ведуть? Що за люди?!
Відповісти
А ті хто більше нічого не можуть, більш глобального, щоб мало вплив і користь для суспільства - ті починають ла-ла бла-бла про свята :) Що це таке стрілець? :))) Я розумію, що згадка історичної давнини про козацтво, популяризація - це добре. А якщо цим займається людина, що у барах у зюзю напивається і тут буде ще щось впарювати? Таких стрільців нам не треба!!!
Відповісти
Це вже занадто... 8 березня, то є міжнародний день жіноцтва.
Відповісти
День Матері ображає почуття жінок, які не можуть завагітніти((
Відповісти
Чого це завжди чоловіки за жінок вирішують а ти козаче в ато шуруй
Відповісти
Це все правда
Відповісти
Повністю згідна! Є жінки, які з тих чи інших обставин не стали і не стануть матерями. а 8-ме березня свято УСІХ ЖІНОК. А для дня матері є окремий день у травні
Відповісти
Комуняцьке показужне свято. Хто хоче, нехай бере вихідний за свій рахунок, та пє горілку.
Відповісти
Твою думку ще тут не чули клоун! :))))))))
Відповісти
Ти що на протязі знаходишся? При чому 8 березня до горілки? Чи ти алкаш і по інакшому не вмієш святкувати?
Відповісти
пардон... дешеве мартіні або віскі, яке контрабандою завезене у майтках
Відповісти
Я особисто буду вiтати жінок,а майдауни і козокі нехай гомосєків вітають.
Відповісти
скільки тут старих совків зібралося.
Відповісти
Один день в рік, коли усі жінки йдуть з квітами, як це гарно. .. Початок весни, люди схаменіться, який радянський союз....
Відповісти
Проти свята жінок виступають підари і імпотенти на зразок «козачка» і «дідо». Вітав, вітаю і буду вітати не зважаючи ни цих збоченців. А ще потрібно прийняти закон про розстріл цієї гидоти.
Відповісти
А коли святкувати жінкам, які не стали мамою? Або втратили дитину? Або не може мати дітей?
Відповісти
Судячи з усього, їх можна привітати з днем інваліда. А чо? Ну свято ж...
Відповісти
справа кожного, кого, коли і з чим вітати. але 8 березня не є міжнародним святом. крім пост-совдепівських країн 8 березня є національним вихідним в Анголі, Буркіна-Фасо, Гвінеї-Бісау, Камбоджі, Китаї, Конго (там свято не «міжнародних», а конголезьких жінок), Лаосі, Македонії, Монголії, Непалі, Північній Кореї і Уганді.
Відповісти
Вікіпедія Вам у поміч, шановний. ЦЕ МІЖНАРОДНЕ СВЯТО!!!
Відповісти
ну от і почитайте вікіпедію, якщо букви знаєте. яке це міжнародне свято, коли державним воно є лише у десятку країн третього світу ?
Відповісти
Хто придумав відміняти 8 березня? Це якийсь абсурд. У жінок одне всього лиш свято а у чоловіків 3 свята. Де справедливість??? Де???
Відповісти